دیلن باندی را بدون گل خط به پایان می رسد در فرشتگان ” از دست دادن به دریانوردان

 • فرشتگان’ Shohei Ohtani ساعت پرواز خود را ناپاک توپ در هنگام ورود دوم روز سه شنبه کاکتوس بازی لیگ در برابر Seattle Mariners در Peoria, Ariz. Shohei Ohtani رفت hitless در سه در خفاش رها به 2 برای 19 این بهار. (AP Photo/ایلین تامپسون)

 • PEORIA, آریزونا – آوریل 10: Shohei Ohtani #17 از فرشتگان در لس آنجلس آماده می شود در مورد جعبه در ورود دوم بهار آموزش بازی برابر Seattle Mariners در پئوریا ورزشگاه در تاریخ 10 مارس سال 2020 در پئوریا آریزونا. (عکس از هنجار Hall/گتی ایماژ)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • PEORIA, آریزونا – آوریل 10: Dylan باندی #37 از فرشتگان در لس آنجلس ارائه زمین در اولین دور از بهار آموزش بازی برابر Seattle Mariners در پئوریا ورزشگاه در تاریخ 10 مارس سال 2020 در پئوریا آریزونا. (عکس از هنجار Hall/گتی ایماژ)

 • Seattle Mariners’ خوزه Marmolejos متصل برای دو اجرا اجرای خانه برابر لس آنجلس فرشتگان در ورود دوم در بهار آموزش بیس بال بازی سهشنبه, مارس 10 سال 2020 در Peoria, Ariz. (AP Photo/ایلین تامپسون)

 • PEORIA, آریزونا – آوریل 10: خوزه Marmolejos #75 از Seattle Mariners بازدید دو اجرا اجرای خانه برابر لس آنجلس فرشتگان در ورود دوم بهار آموزش بازی در پئوریا ورزشگاه در تاریخ 10 مارس سال 2020 در پئوریا آریزونا. (عکس از هنجار Hall/گتی ایماژ)

 • PEORIA, آریزونا – 10 مارس: یک جوان فن تلاش برای گرفتن یک خانه اجرا توپ ضربه توسط خوزه Marmolejos #75 از Seattle Mariners به عنوان برایان گودوین #18 از فرشتگان در لس آنجلس به نظر می رسد در دوران دوم زمین باز یافته بهار, آموزش بازی در پئوریا ورزشگاه در تاریخ 10 مارس سال 2020 در پئوریا آریزونا. (عکس از هنجار Hall/گتی ایماژ)

 • Seattle Mariners’ خوزه Marmolejos است تبریک با هم تیمی های پس از هدف قرار دادن دو اجرا اجرای خانه برابر لس آنجلس فرشتگان در ورود دوم در بهار آموزش بیس بال بازی سهشنبه, مارس 10 سال 2020 در Peoria, Ariz. (AP Photo/ایلین تامپسون)

 • Los Angeles Angels’ Shohei Ohtani خفاش ها در برابر Seattle Mariners در ورود دوم در بهار آموزش بیس بال بازی سهشنبه, مارس 10 سال 2020 در Peoria, Ariz. Ohtani را زده به نوبه خود. (AP Photo/ایلین تامپسون)

 • Seattle Mariners شروع پارچ لوگان گیلبرت می اندازد در برابر لس آنجلس فرشتگان در اولین ورود در بهار آموزش بیس بال بازی سهشنبه, مارس 10 سال 2020 در Peoria, Ariz. (AP Photo/ایلین تامپسون)

 • Los Angeles Angels’ Jared والش flips یک خفاش خود را به عنوان او را برمی گرداند به ستاره شرق پس از قابل توجه نوسانی در برابر Seattle Mariners در دوران سوم زمین باز یافته در طول یک زمستان آموزش بیس بال بازی سهشنبه, مارس 10 سال 2020 در Peoria, Ariz. (AP Photo/ایلین تامپسون)

 • فرشتگان پارچ دیلن باندی می اندازد به صفحه در اولین ورود از روز سه شنبه کاکتوس بازی لیگ در برابر Seattle Mariners در Peoria, Ariz. باندی داد تا دو اجرای هومر به خوزه Marmolejos اما هیچ چیز دیگری در چهار نوبت. باندی مجاز است فقط این دو اجرا می شود در 13-1/3 نوبت در این بهار. (عکس از هنجار Hall/گتی ایماژ)

 • Los Angeles Angels سوم baseman مت Thaiss امتداد به گرفتن یک پنجره از Seattle Mariners’ تام مورفی در چهارمین دور از بهار آموزش بیس بال بازی سهشنبه, مارس 10 سال 2020 در Peoria, Ariz. (AP Photo/ایلین تامپسون)

 • Los Angeles Angels’ Shohei Ohtani خفاش ها در برابر Seattle Mariners در ورود دوم در بهار آموزش بیس بال بازی سهشنبه, مارس 10 سال 2020 در Peoria, Ariz. Ohtani را زده به نوبه خود. (AP Photo/ایلین تامپسون)

 • Los Angeles Angels’ Shohei Ohtani نوسانات و نتواند به اعتصاب در برابر Seattle Mariners در ورود دوم در بهار آموزش بیس بال بازی سهشنبه, مارس 10 سال 2020 در Peoria, Ariz. (AP Photo/ایلین تامپسون)

 • PEORIA, آریزونا – آوریل 10: Shohei Ohtani #17 از فرشتگان در لس آنجلس آماده برای زمستان آموزش بازی برابر Seattle Mariners در پئوریا ورزشگاه در تاریخ 10 مارس سال 2020 در پئوریا آریزونا. (عکس از هنجار Hall/گتی ایماژ)

بازی: فرشتگان به حال فقط چهار بازدید و خود را به ثمر رساند تنها اجرا بر روی یک خطا در یک 3-1 از دست دادن به Seattle Mariners روز سه شنبه در پئوریا (Ariz.) مجموعه ورزشی.

تبادل گزارش: Right-hander دیلن باندی داد تا دو اجرای هومر به خوزه Marmolejos و هیچ چیز دیگری در چهار نوبت. او را به یک ضربه در هر یک از دیگر در سه نوبت. باندی مجاز است فقط این دو اجرا می شود در 13-1/3 نوبت در این بهار. … Right-hander Ty Buttrey ساخته شده خود را در بهار اولین با بدون گل زمین باز یافته. Buttrey آمار 98 مایل در ساعت در ورزشگاه تفنگ رادار بود و همواره در 96 مایل در ساعت است که سرعت عادی خود را. Buttrey از دست رفته بود شروع لیگ کاکتوس برنامه در حالی که rehabbing تیره و تار عضله بین دنده ای. “من فقط در تلاش برای راه اندازی میانه-میانه اجازه دهید من به میدان کار مطمئن شوید که مایل احساس خوب, مطمئن شوید که آن بیرون می آید خوب است” Buttrey گفت. “احساس واقعا خوب برای به دست آوردن وجود دارد.” … Right-hander یعقوب بارنز تن به تن کامل زمین باز یافته. بارنز که به نظر می رسد یک نامزد پیشرو برای پیروزی در اغل گاو یا حشم نقطه به عنوان یک غیر-فهرست دعوت شده است اجازه اجرا در پنج نوبت در این بهار. … چپ دست Ryan Buchter دیگری غیر فهرستی از دعوت با یک فرصت خوب برای روز افتتاحیه فهرستی همچنین گسترش خود را بدون گل بهار به پنج نوبت.

هدف قرار دادن گزارش: مت Thaiss طریق یک توپ پای چپ خود و hobbled در اطراف در نزدیکی صفحه در, درد, در حالی که قبل از پله به عقب و در پوشش یک واحد به مرکز. … Shohei Ohtani رفت hitless در سه در خفاش رها به 2 برای 19 این بهار. “صادقانه او خوب” مدیر جو Maddon گفت. “او نیاز به بازی های لیگ برای شروع است. او نیاز به چراغ های روشن و او نیاز به بازی به دفعات مشاهده شده است.” … جو Adell شد hitless در سه در خفاش ها با دو strikeouts. Adell در حال حاضر 7 برای 25 (.280) با 13 strikeouts و هیچ راه می رود. … برایان Goodwin, مایکل ارموسییو ٬ سونورا و ویکتور Acosta تا به حال فرشتگان ” دیگر بازدید.

دفاع گزارش: سوم baseman Thaiss ساخته شده خوب جلوگیری از تیز بوش در دومین زمین باز یافته. Thaiss فقط شروع به نواختن پایه سوم فصل گذشته است.

بعدی: فرشتگان (LHP خوزه سوارز) در مقابل اوکلند را (LHP شان Manaea) چهارشنبه 1 p. m. PT تمپه دیابلو ورزشگاه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de