عقاب CB داریوش ذبح به پوشیدن شماره 24 به افتخار لیکرز افسانه کوبه برایانت

مارس 22 (UPI) — Philadelphia Eagles cornerback داریوش ذبح و گفت: در رسانه های اجتماعی است که او قصد دارد به سوئیچ به شماره 24 در افتخار از لس آنجلس لیکرز افسانه Kobe Bryant.

ذبح که معامله شد به عقاب هفته گذشته, عینک, شماره 30 در rookie فصل با شیر قبل از تغییر لباس خود را به شماره 23 که او را پوشیده است و برای شش فصل است. برایانت معروف عینک Nos. 8 و 24 در 20 سال کار حرفه ای با لیکرز.

“من شماره من تاب? من قصد دارم که با دو و چهار ، من rockin’ با دو-چهار سال جاری” ذبح گفت: شنبه شب در Instagram زندگی می کنند. “کوبه حالت. مامبای سیاه ، استراحت در صلح و آرامش به G. O. A. T. مرد. استراحت در صلح و آرامش به یکی از بازیکنان مورد علاقه. … من فکر می کنم من قصد دارم به نگاه خوب در 24.”

برایانت که ستاره دار در مدرسه بالا پایین Merion در آردمر Pa. بود اشاره کرد طرفداران ایگلز. لیکرز آیکون همراه با 13 سال دختر قدیمی, Gianna شد و در میان نه نفر کشته در سقوط یک هلیکوپتر در ماه ژانویه است.

ذبح قبلا ابراز هیجان خود را در توییتر در مورد گرفتن به بازی برای این تیم که خود را ورزشکار مورد علاقه ریشه ،

سابق عقاب در حال اجرا به عقب اردن Howard عینک شماره 24 برای عقاب در سال 2019. او موافقت کرد برای توافق با میامی دلفین ها در هفته گذشته, ساخت باارزش شماره پیراهن های در دسترس برای ذبح.

شیرها انتخاب ذبح در دور دوم 2013 NFL Draft از ایالتی می سی سی پی. در 103 بازی های حرفه ای در دیترویت سه بار نرم افزار کاسه انتخاب ثبت 347 کل پردازد 19 interceptions, 104 عبور defensed یک کیسه و یک دفاعی زمین نشستن کامل هواپیما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im