روز زمین 2020: صرفه جویی در حیات وحش در طول یک بیماری همه گیر

بچه راکون کوچک روباه نوعی مرغابی وحشی ducklings و کانادا goslings در میان نوزادان حیات وحش است که تکثیر در حومه تالاب ها و پارک های این زمان از سال با برخی ناچار یتیم و یا رها شده.

سپس بیرون آمده و نجات توسط انسان پرستاری به خودکفایی و در نهایت بازگشت به طبیعت. روند اوج در حال حاضر فقط در زمان برای روز زمین, مارس 22 ارائه یک نگاه اجمالی از بشریت را بهتر طبیعت می آید محیط زیست است.

 • فرشتگان “C. J. Cron است در سوم در یک دونده’ انتخاب در اولین ورود از روز دوشنبه بازی برابر لیورپول در فرشته ورزشگاه.

 • Backhausdance رقصنده گرم کردن و سرد کردن در طول تمرین در سانتا آنا را طبقه چوبی. (عکس از مدل لباس Yamanaka, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • اعضای لا هبرا میزبان باشگاه لاینز را قیف کیک برای “Freaky به جمعه” جامعه کارناوال در توستین پسران و دختران باشگاه. این رویداد با حمایت باشگاه لاینز و توستین پسران و دختران باشگاه شامل بازی ها, جایزه رایگان, هات داگ, قیف پاپ کورن و کیک در توستین در جمعه 13 ژانویه 2017. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • در این ژانویه 2006, فایل, عکس, طلوع خورشید بر دریاچه دهانه سنگ., در پارک ملی کریتر لیک. دریاچه دهانه نهفته در دهانه (caldera) از یک آتشفشان باستانی به نام کوه Mazama که سقوط 7,700 سال پیش با توجه به این پارک ملی خدمات. آن است که عمیق ترین دریاچه در ایالات متحده و مشهور است برای آن زنده آبی رنگ و وضوح آب.

 • Kurt Busch, بالا, جشن, با خدمه پس از پیروزی در دیتونا 500 در روز یکشنبه. (AP Photo/تری Renna)

 • مارینا سر مربی نیک Racklin استدلال می کند یک تماس در یک غروب بازی لیگ در برابر نیوپورت بندر در مارینا دبیرستان در روز جمعه. (عکس از جاش آرایشگر, عکاس)

 • دختر پیشآهنگی Alumna جوزی Goson از لاگونا بیچ دریافت کرده Corinne جانین Schillings بنیاد جایزه.

 • تیتان جید وگا پایین دولایه با آمریکا را آنا یانگ بلاد ترک و کالی Cubel بالا سمت راست سه شنبه 97-49 برنده شوید. (عکس از آنا Venegas اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • بچه ها می خواهید به لمس همه چیز در این چادر در گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس مزرعه, اما آنها مجاز نیست به. اما آن را هنوز هم می تواند سرگرم کننده به اشاره برخی از کدو تنبل, کدو های مختلف و برنده جایزه سبزیجات. اگر وجود ندارد تعیین شده “لمس جدول” درخواست یکی از نمایشگاه-کارگران (پیراهن آبی). به این ترتیب کودکان و نوجوانان باید حداقل یک جدول که در آن آنها می توانید تمام احساس می کند.

 • ویلی نلسون انجام خواهد شد در سال 2017 دلیجان کشور جشنواره موسیقی در امپراطوری باشگاه چوگان در Indio.

 • رندر از آنچه Irvine Spectrum پلازا خواهد شد مانند نگاه با دو ساختمان جدید در سابق میسی سایت.

 • USC رو به جلو Bennie Boatwright (25) شاخه در مقابل Southern Methodist گارد استرلینگ قهوه ای, سمت چپ, در نیمه اول یک دور اول بازی در NCAA بسکتبال مسابقات در Tulsa, Okla., سهشنبه, مارس 17 سال 2017. (AP Photo/سو Ogrocki)

اما حتی این پایه چرخه متفاوت است در زیر ابر coronavirus بیماری همه گیر.

برای یک چیز, نجات مراکز در حال دیدن خیلی بیشتر از جوجه, جوجه توله کیت و joeys بودن در آورده به آنها توسط روزمره مردم است.

“از آنجا که همه quarantining در خانه آنها در حال دیدن حرکت در پشت حیاط خود را و یا آنها در حال گرفتن بیشتر پیاده روی و آنها در حال کشف بیشتر از این گفت:” دبی مک گوایر, مدیر اجرایی تالاب و حیات وحش مرکز مراقبت در هانتینگتون بیچ.

این مرکز در حال حاضر دارای حدود 400 نوزادان و حیوانات جوان حدود یک سوم بیشتر از مقدار معمول برای اواسط ماه آوریل است. به دلیل آن را فراهم می کند خدمات پزشکی برای حیوانات این مرکز در نظر گرفته شده است ضروری خدمات.

اما در حالی که این ساختمان دارای اتاق برای مردم رونق تا حد زیادی داوطلب عملیات حدود نیمی بسیاری از مردم به طور معمول کمک می کند. بسیاری از داوطلبان از جمله تعداد قابل توجهی از سالمندان — آیا ماندن در منزل به دلایل ایمنی. در اخیر روز هفته صبح ها وجود دارد پرداخت می شود و کارکنان و شش داوطلب — همه با ماسک — رسیدگی به مخلوقات است. که از 15 تا 20 که به طور معمول خواهد بود وجود دارد مک گوایر گفت.

“او متوقف شد به رفتن مصرف اتاق با یک داوطلب toting یک گربه حامل پر از تق و لق خرما به اندازه راکون که با هر وزن و فهرست جذب یک زن و شوهر تماشاچیان. اجتماعی فاصله است بين مردم اما حیوانات دست. مک گوایر به ذکر است که کوچک راکون’ چشم نشده بود و در عین حال باز و حدس زده و آنها را به دو هفته است.

“آنها در یک دیوار در یک سایت ساخت و ساز,” او گفت:.

در حالی که کاهش نیروی انسانی است که مدیریت برای مقابله با خزدار خود و پر هزینه مک گوایر گفت: “وجود دارد شفقت خستگی.”

مشکل دیگر در این زمان از coronavirus است که برخی از مردم کمی بیش از حد مشتاق به در حیوانات کوچک. این شده است به ویژه از نوزاد opossums شایع ترین حیوانات در حال حاضر در این مرکز است.

مک گوایر و مدیر دفتر دبی Wayns گفت: آنها گمان می کنند برخی از کسانی که joeys شده اند که فقط خوب اگر آنها به سمت چپ به تنهایی. اما آنها بازی خوبی آنها بازی صاریغ هنگام وحشت زده ساخت آنها به نظر می رسد درمانده و همچنین ساخت آنها را آسان به گرفتن.

“اگر مردم در سراسر یکی از آنها باید آن را ترک وجود دارد برای یک زن و شوهر ساعت و ببینید که اگر آن را هنوز هم وجود دارد پس از آن” Wayns پیشنهاد شده است. “این ممکن است زدگی یا مادر ممکن است می آیند و آن را دریافت کنید.”

یکی دیگر از تاثیر منفی این بیماری همه گیر است که این مرکز بزرگ جمع آوری کمک سالانه ممکن است 2 “نوزاد” است که در آن مردم می توانید ببینید همه جوان موجودات — نامیده شده است ، از مرکز $350,000 بودجه سالانه $40,000 به $60,000 معمولا از کارناوال به سبک جمع آوری کمک که ویژگی های مواد غذایی, کامیون, نقاشی چهره و بازی.

“ما می خواهم به انجام یک کودک مجازی دوش اما ما مطمئن نیستید که چگونه به آن را انجام دهد” مک گوایر گفت. “ما خوش آمدید هر گونه کمک و یا مشاوره.”

صعودی به اقامت در خانه سفارش شده است که برخی از سایت های آزادی خالی از مردم به دلیل پارک تعطیلی از جمله پارک ها در کوستا مسا. که باعث می شود مرحله نهایی از حیوانات ناتوانی روند — دوباره به وحشی — کمتر پیچیده است.

“زمانی که من منتشر شد cottontails در فایرویو پارک بود هیچ کس وجود دارد” مک گوایر گفت. “بنابراین آنها نه توسط مردم تاکید کرد و آن را می سازد آن را آسان تر برای آنها را جذب کنند.”

همانطور که برای راکون joeys بعدی متوقف شد مهد کودک که در آن آنها خواهد بود دست تغذیه می کند. بعد از آنها فارغ التحصیل به اتاق دیگر و در نهایت هوای قفس تا زمانی که آنها آماده برای رفتن به خانه.

“رضایت بخش ترین قسمت از این” مک گوایر گفت: “گرفتن این حیوانات در طبیعت که به آن تعلق دارند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im