Earthjustice شکایت DOD برای ‘کوته بینانه و غیر قانونی’ سوزاندن از PFAS در جوامع در سراسر کشور

کوبیدن وزارت دفاع برای به خطر انداختن سلامت مردم در جوامع در سراسر ایالات متحده, حقوق محیط زیست, گروه Earthjustice در روز پنج شنبه طرح دعوی در دادگاه در برابر پنتاگون برای نظامی را ناامن اختیار کلاس از مواد شناخته شده به عنوان “برای همیشه شیمیایی است.”

Earthjustice است تحت پیگرد این گروه بیش از آن قرارداد در جوامع در سراسر کشور برای سوزاندن استفاده نشده فوم آتش نشانی که شامل PFAS یا هر و polyfluoroalkyl مواد. این مواد شیمیایی مورد استفاده در بسیاری از محصولات روزمره و وزارت دفاع این کشور بزرگترین کاربر از فوم آتش نشانی که شامل آنها است.

سبز گروه تماس PFAS “برای همیشه لطفا برای مواد شیمیایی” زیرا آنها نمی توان به راحتی شکستن و باقی می ماند در محیط زیست و مردم بدن برای دهه پس از قرار گرفتن در معرض.

در یک بیانیه Earthjustice ذکر CDC عنوان کرد و گفت: “حضور و غلظت PFAS در ایالات متحده آمریکا آب آشامیدنی ارائه یکی از مهمترین منی بهداشت عمومی چالش برای چند دهه آینده.'”

رفته به ادامه مطالب

شرکت های بزرگ رسانه ای قرار می دهد منافع 1% جلوتر از همه ما است. که اشتباه است. ما ماموریت ؟ برای اطلاع رسانی. برای الهام بخشیدن به. به آتش تغییر جهت منافع مشترک.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

وزارت دفاع را ناامن سوزاندن در حال وقوع است از شهرهای سراسر کشور از جمله لیورپول شرقی اوهایو; آرکادلپیا (آرکانزاس) و زرخیز آرکانزاس; و کوهس, New York. لیورپول شرقی بود و در میان این شهرها به عنوان شاکی در Earthjustice کت و شلوار.

Earthjustice گفت: در آن طرح دعوی در دادگاه که DOD شیوه های به طور بالقوه در معرض ساکنان به سرطان و دیگر مشکلات سلامتی.

“وزارت دفاع موفق به انجام هر گونه بررسی های زیست محیطی قبل از تصویب این احتراق آوردن به جوامع جدید خطر PFAS تولید گازهای گلخانه ای و دیگر آلودگی است که ثابت شده برای آسیب رساندن به سلامت عمومی” Earthjustice گفت.

دولت قرارداد به سوزاندن فوم در تخلف از دفاع ملی مجوز عمل (☀), Earthjustice گفت که آمده است که وزارت دفاع باید سوزاندن PFAS در یک درجه حرارت به اندازه کافی به آنها را شکستن پایین و که آن را مورد نیاز برای فاز از فوم که حاوی مواد شیمیایی است.

“وزارت دفاع تصمیم به اجازه در مقیاس بزرگ PFAS سوزاندن بدون در نظر گرفتن سلامت اثرات است کوته بینانه و غیر قانونی” جاناتان Kalmuss-کاتز, کارکنان, وکیل Earthjustice گفت: تپه.

“سوزاندن را حل نمی کند وزارت دفاع را PFAS مشکلات آن فقط آلت آنها در حال حاضر سبب شیوع جوامع,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر