Earthjustice: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حمله در حمایت از یک جزوه برای شرکت منافع خاص

واشنگتن – کاخ سفید سفارش سازمان های فدرال به دنبال عمومی حمایت به عقب تغییر و یا حذف در حالی که در وسط یک جهانی تنفسی بیماری همه گیر که به کشته شدن بیش از 90 ، 000 نفر در ایالات متحده و بیش از 35 میلیون نفر به بیکاری است.

ابیگیل Dillen رئیس جمهور Earthjustice صادر کرد بیانیه زیر را در پاسخ به این دولت اعلام کرد در حمله اولیه عمومی حمایت:

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نشان می دهد که آن را نمی خواهد اجازه دهید یک بحران خوب به هدر اگر آن را می تواند کمک به دوستان خود در صنایع. به جای تمرکز بر علم صدا و معقول عمومی توصیه های ایمنی آنها با استفاده از یک رکود اقتصادی تشدید خود انفعال به عنوان بهانه ای برای پیشبرد deregulatory دستور کار وجود داشته است که قبل از این بیماری همه گیر.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

اگر این دولت به شرح زیر از طریق در وعده خود را به دست نظارتی حرکت صعودی به خود شرکت از آلوده کنندگان متحدان در طول بحران این کشور را رنج می برند از این اقدامات طولانی پس از COVID-19 همه گیر را تصویب کرده است.

Earthjustice هرگز متوقف خواهد شد کار به دفاع و تقویت شالوده های زیست محیطی حمایت که برگ برنده دولت در تلاش است برای از بین بردن. ما به دقت نظارت خواهد شد که قوانین او و صنعت cronies در حال هدف قرار دادن و پاسخگویی در صورت لزوم با استفاده از نیروی کامل از قانون است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im