بازتاب ستایش برای Charlottesville نئو نازی ها تهمت تماس های مسلح ضد مستند Fanatics ‘بسیار خوب مردم’

تکان دهنده خاطرات از زمان او به نام نژادپرست نئونازی ها “بسیار خوب مردم” پس از یک تظاهرات در شارلوتس ویل ویرجینیا که در سمت چپ یک شخص مرده در سال 2017, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه با اشاره به مسلح جناح راست گرایان که فرود در میشیگان دولت ساختمان کاپیتول پنج شنبه به عنوان “بسیار خوب مردم” چه کسی باید مذاکره شود ،

“این بسیار خوب است اما آنها عصبانی” رئیس جمهور توییتی.

“”بسیار خوب مردم نمی بازوی خود را به دندان و نشان می دهد تا در کامل نظامی, فوتبال در شان قوه مقننه برای ارعاب نمایندگان گفت: توسعه دهنده وب و نویسنده Morten Rand-Hendriksen. “بسیار خوب مردم و کمک به جوامع خود پشتیبانی ضروری کارگران و بخشی در روند دموکراتیک.”

تماس رئیس جمهور برای Whitmer برای مذاکره با معترضان شد بخشی از تلاش کاخ سفید برای دریافت آمریکایی بازگشت به کار و اجازه می دهد که اقتصاد به دوباره بجای اول برگشتن در زمان برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات را پیشنهاد داد.

به عنوان سیاسی توضیح داد: مقامات بهداشت عمومی باقی می ماند مشکوک یک حرکت است که یکی از سمت راست:

اما حتی به عنوان برخی از نقاط کشور به نظر می رسد به گذشته خود اوج عفونت مقامات بهداشت عمومی در ادامه به هشدار می دهند که ایالات متحده coronavirus تست عملیات هنوز به اندازه کافی قابل توجهی به صورت گسترده بازگشایی. مقامات همچنین هشدار داد که به سرعت در حال حرکت به راه اندازی مجدد زندگی عادی در ایالات متحده می تواند جرقه یک تجدید حیات از موارد.

مغلوب ساختن پیشی جستن جیر آمد و به شدت مسلح شبه نظامی عضو و مرتبط جناح راست تظاهر کنندگان آب گرفتگی Michigan state capitol پر کردن خانه دولت در تلاش برای اشغال مقننه مجلسی.

به عنوان رویاهای مشترک گزارش تصاویر عمدتا سفید نر گروه حمل تفنگ و سلاح های خودکار تولید شده تفسیر از ترقی خواهان تماس با تصاویری قابل توجه به عنوان مثال “امریکا در سن مغلوب ساختن پیشی جستن.”

“من دیده ام بی شماری از فعالان چپ دستگیر کمتر ایم” روزنامه نگار جاشوا پتاس “و این است که بدون حمل اسلحه است.”

منتقدان رئیس جمهور بودند به رسم موازی بین سخنان خود جمعه و نظرات خود را در مورد Charlottesville تظاهرات که در طی آن 32 ساله عدالت اجتماعی فعال هدر Heyer به قتل رسید توسط یک ناسیونالیست.

رفته به ادامه مطالب

اما سخاوت شما بسیار مهم است برای بقای ما.

لطفا انتخاب کنید, اهدای روش:

به عنوان Jared هولت گزارش جناح راست سازمان دیده بان:

در سال 2017 تهمت بدنام گفت که تظاهرکنندگان در خشونت متحد سفید راست supremacist جمع آوری در Charlottesville, Virginia شد “بسیار خوب مردم” با وجود این واقعیت اعتراف نئو نازی ها مرتکب خشونت آمیز و قتل در این رویداد است. مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را پس از تلاش برای بازنویسی تاریخ در مورد خود را “خوب مردم” سخنان استدلال می کند که در نظر گرفته شده است از متن.

“من فکر می کنم ما باید یک تعریف متفاوتی از “بسیار خوب مردم’ ایم” ائتلاف برای توقف خشونت اسلحه.

اقتصاددان مارشال Steinbaum در یک صدای جیر جیر اشاره کرد که رئیس جمهور نظرات نتیجه بیش از دو سال از هیچ پوش بک در نژاد پرستی و تعصب از هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و گروه های افراطی که از او پشتیبانی می کند.

“این تنها به بدتر” گفت: Steinbaum “از آنجا که او و آنها رو بدون معنی دار مخالف است.”

رهگیری از بنیانگذاران روزنامه نگار جرمی اسکاهیل همچنین با اشاره به ارتباط بین تهمت و قوت بخشیده افراطی حرکت رئیس جمهور تقدیر کرد.

“مغلوب ساختن پیشی جستن است با استفاده از یک تاکتیک authoritarians که وانمود کند که آنها هیچ تاثیر بر اقدامات خصوصی شبه نظامیان یا قاتل جوخه ایم” اسکاهیل. “این است که شکست خورده دولت مسائل حق در اینجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im