تپه پایگاه نیروی هوایی — یوتا تاسیسات نظامی و خواص تاثیر قابل توجهی بر جوامع محلی اما هیچ کدام بیشتر از تپه نیروی هوایی پایه یک گزارش جدید نشان می دهد.

کندوی عسل دولت بزرگترین ارتش نصب و راه اندازی و بزرگترین سایت تک کارفرما مسئول برای تولید $3.7 میلیارد دلار سالانه اقتصادی با توجه به 2019 اقتصادی تاثیر بیانیه. در این گزارش تاکید شده که پایه اصلی عمل با استفاده از 27,650 کل پرسنل از جمله 5,705 نظامی 5,292 وابستگان نظامی و 16,653 شهروندان با سالانه حقوق و دستمزد فدرال از $1.43 میلیارد دلار و سالانه هزینه از $811 میلیون.

An F-35A Lightning II from Hill Air Force Base’s 388th and 419th fighter wings climbs into the sky during a combat power exercise at the base near Ogden on Monday, Jan. 6, 2020. During the exercise, 52 F-35A Lightning IIs launched within a condensed period of time.
F-35A Lightning II از تپه پایگاه نیروی هوایی را 388th و 419th جنگنده بال صعود به آسمان در طول یک مبارزه قدرت ورزش در پایه نزدیک اگدن در دوشنبه Jan. 6, 2020. در طول ورزش, 52, F-35A رعد و برق راه اندازی IIs در فشرده دوره از زمان است.
استیو گریفین Deseret News

این گزارش همچنین اظهار داشت: این پایه است که مسئول ایجاد حدود 1.47 میلیارد دلار در شغل. تاثیر اقتصادی بیانیه ای را فراهم می کند اطلاعات در مورد کلی تاثیر پایه بر جوامع اطراف آن با استفاده از ارقام محاسبه شده از شناسایی کردن-پایگاه محلی منطقه هزینه از هزینه های ناخالص این گزارش اعلام کرد.

در سال گذشته پایه صرف بیش از 810 میلیون دلار برای ساخت و ساز, خدمات, تامین مواد و تجهیزات و لوازم.

“این است که پایه هزینه های بر پایه واحدهای سازمان و فعالیت های” توضیح هیل پایگاه نیروی هوایی امور عمومی مدیر توماس Mullican. “هر یک پایگاه نیروی هوایی قرار می دهد پول به اقتصاد آن جامعه ميزبان با هزینه های محلی خریداری مواد و لوازم و تجهیزات و قرارداد. این پایگاه همچنین صرف محلی برای خدمات و قراردادهای ساخت و ساز و همچنین آب و برق و بسیاری موارد دیگر بزرگ و کوچک است.”

علاوه بر هزینه های رسمی نیروی هوایی و واحدهای تفریحی و دیگر حمایت از سازمان را نیز خاموش-پایگاه خرید به عنوان در پایه فروشندگان بانک ها و بسیاری دیگر غیر رسمی بر پایه فعالیت های او اضافه شده است.

عمده بر پایه پروژه در سال 2019 شامل تعمیرات به برخی از ساختمان ها جاده ها و خیابان ها و همچنین به عنوان اصلی باند. داده ها از گزارش برآورد پایه کمک به تولید بیش از 30000 مشاغل غیر مستقیم که به دست آورده به طور متوسط $48,778 در حقوق و دستمزد سالانه.

“شناخته شده به عنوان اثرات ثانویه این نشان دهنده چگونه پول صرف شده توسط پایگاه سازمان ها و افراد موج دار شدن از طریق محلی و اقتصاد و افزایش درآمد از کسب و کارهای محلی که به نوبه خود اجازه می دهد آنها را به استخدام کارکنان جدید و بیشتر هزینه های خود را در تامین کنندگان و کسب و کارهای دیگر” Mullican گفت. “ما این اندازه گیری های اضافی تاثیر اقتصادی با برآورد تعداد غیر مستقیم شغل ایجاد شده به عنوان یک نتیجه از پایه های محلی صرف و ضرب که توسط برآورد و دستمزد به طور متوسط در منطقه محلی است.”

این گزارش شامل یک تاثیر اقتصادی تجزیه و تحلیل است که تخمین مقدار دلار است که به اقتصاد محلی.

F-35A Lightning IIs from Hill Air Force Base’s 388th and 419th fighter wings line up during a combat power exercise at the base near Ogden on Monday, Jan. 6, 2020. During the exercise, 52 F-35A Lightning IIs launched within a condensed period of time.
F-35A رعد و برق IIs از تپه پایگاه نیروی هوایی را 388th و 419th جنگنده بال خط در طول یک مبارزه قدرت ورزش در پایه نزدیک اگدن در دوشنبه Jan. 6, 2020. در طول ورزش, 52, F-35A رعد و برق راه اندازی IIs در فشرده دوره از زمان است.
استیو گریفین Deseret News

“را از حضور در جوامع محلی هر دو در قاره آمریکا و در سراسر جهان هر یک پایگاه نیروی هوایی قرار می دهد پول به اقتصاد آن جامعه ميزبان با هزینه های محلی خریداری شده کالا و خدمات,” او گفت:. “علاوه بر این افرادی که کار بر روی پایه صرف پول خود را در جامعه محلی در چیزهایی مانند اجاره و غذا و سرگرمی است.”

واقع در دیویس و شهرستان وبر تپه پایگاه نیروی هوایی به 75 پایگاه هوایی بال که مدیریت 1 میلیون هکتار و بیش از 1700 امکانات به ارزش 4 میلیارد دلار با توجه به پایه سایت. نصب و راه اندازی خانه های نیروی هوایی وظیفه فعال 388th و رزرو 419th جنگنده بال و همچنین پشتیبانی از اگدن هوایی مجتمع تدارکات نیروی هوایی چرخه عمر مدیریت مرکز و نیروی هوایی سلاح های هسته ای مرکز.

این پایگاه همچنین مسئول عملیات یوتا تست و آموزش در محدوده واقع در ایالت یوتا در غرب کویر — بزرگترین بخش از زمینی به هم پیوسته ویژه-استفاده از حریم هوایی در قاره ایالات متحده است.

در تپه 388th و 419th جنگنده بال نیروی هوایی ایالات متحده تنها توانایی رزمی F-35A جت های جنگنده — کشور پیشرفته ترین multirole هواپیماهای رادارگریز.

این 388th تشکیل شده است از سه پرسنل واحد — 4 34 و 421st اسکادران جنگنده — هر یک از اختصاص 24 اولیه F-35 هواپیماهای با شش پشتیبان جت. علاوه بر این 419th را 466th اسکادران جنگنده همچنین از روال F-35 عملیات همراه با وظیفه فعال اسکادران با توجه به وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im