اقتصاددانان تقاضا تهمت بلافاصله بلند ایران کوبا و ونزوئلا تحریم است که “تغذیه Coronavirus اپیدمی’

یک گروه از اقتصاددانان و کارشناسان سیاست روز چهارشنبه در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تسکین ایالات متحده’ فلج کننده تحریم ها علیه ایران و ونزوئلا و کوبا و کشورهای دیگر هشدار داد که جنگ اقتصادی—علاوه بر اینکه بی رحمانه را در خود دارد—این است که “تغذیه coronavirus اپیدمی” توسط سازمان ملل مانع ظرفیت برای پاسخ.

“این سیاست نامعقول و وقیحانه در برابر قوانین بین المللی. آن را ضروری است که ایالات متحده در آسانسور این غیر اخلاقی و غیر قانونی تحریم های فعال ایران و ونزوئلا برای مقابله با این بیماری همه گیر به طور موثر و به سرعت به عنوان امکان پذیر است,” استاد دانشگاه کلمبیا جفری ساکس در بیانیه ای گفت: تنها چند ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تشدید تحریم ها علیه ایران شده ویران COVID-19.

“تحریم های اقتصادی به عنوان ایالات متحده است استفاده علیه ایران و کوبا و ونزوئلا و کشورهای دیگر بسیار زیاد باعث آسیب برساند.”
—علامت گذاری به عنوان Weisbrot مرکز تحقیقات اقتصادی و سیاست

علامت Weisbrot co-مدیر مرکز تحقیقات اقتصادی و سیاست (CEPR) گفت: “شکی نیست که ایران ظرفیت پاسخگویی به رمان coronavirus شده است مانع از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحریم های اقتصادی و مرگ و میر است به احتمال زیاد بسیار بالاتر از آن می شده اند به عنوان یک نتیجه است.”

Weisbrot هشدار داد که ادامه تحریم ها علیه ایران می تواند عواقب مخربی برای کشورهای دیگر در منطقه به عنوان کار می کنند برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“می تواند وجود… بود هیچ سوال که تحریم ها باید ایران را تحت تاثیر قرار توانایی برای جلوگیری از شیوع” گفت: Weisbrot “منجر به عفونت بیشتر و احتمالا به ویروس” گسترش فراتر از مرزهای ایران را داده اند.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“اگر دولت آمریکا به کمک به کشورهای دیگر اجازه دهید به تنهایی ارائه نوعی از نقش رهبری در طول این بحران جهانی اولین چیزی که باید انجام دهید این است که چون هیچ آسیبی” Weisbrot اضافه شده است. “تحریم های اقتصادی به عنوان ایالات متحده است استفاده علیه ایران و کوبا و ونزوئلا و کشورهای دیگر بسیار زیاد باعث آسیب برساند.”

فشار بر آمریکا برای بلند کردن آن بین المللی تحریم های اقتصادی آمد و به عنوان رسمی coronavirus مرگ و میر در ایران پیشی گرفته 1,100. در ضمن ونزوئلا باقی می ماند در مستند پس از ده ها تن از مردم آزمایش مثبت برای این ویروس و کوبا تایید اولین مورد از COVID-19 هفته گذشته است.

اقتصاددان فرانسیسکو رودریگز یک متخصص برجسته در اقتصاد ونزوئلا گفت که تحریمهای آمریکا علیه ونزوئلا و دیگر کشورها باید به شدت مانع توانایی خود را برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر است که آلوده تقریبا از 220000 نفر در سراسر جهان.

“این است عواقب دراماتیک در زندگی شهروندان و تشدید عمده بهداشت جهانی در معرض خطر” گفت: رودریگز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im