اقتصاددانان هشدار از عواقب فاجعه بار ایران را به نقل از یکی مثبت شغل گزارش می گویند “ما لازم نیست” بیشتر تسکین

جمهوری خواهان در کنگره و برجسته مشاور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هدر رفته هیچ زمان تصرف بر نسبتا مثبت ممکن است شغل گزارش منتشر شده روز شنبه به پرتاب آب سرد در امکان دیگری فدرال coronavirus بسته امداد—با وجود این واقعیت است که بیکاری است که هنوز هم در اوج تاریخی و میلیون ها نفر باقی می ماند در آستانه تباهی مالی.

استفان مور جناح راست اقتصاد و کاخ سفید, مشاور گفت: NBC است که “ما قطعا نمی نیاز به هر گونه هزینه های جدید” بعد از اداره آمار نیروی کار اعلام کرد که مقام های ایالات متحده نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه از 14.7 درصد در ماه گذشته ،

“ضروری است که سیاستگذاران این کار را نه به عنوان یک نشانه آن است که این زمان برای جلوگیری از ارائه لازم امداد رسانی به کارگران و خانواده های آنها و دولت های ایالتی و محلی. اقتصادی درد طولانی خواهد بود-ایستاده بدون کمک های اضافی.”
—Elise گولد موسسه سیاست اقتصادی

“ما لازم نیست دیگر هزینه های لایحه برای مطمئن… ما در مرحله بازیابی و ما دیگر در انقباض مرحله” مور گفت. “مهم ترین چیز در حال حاضر است برای خلاص شدن از شر اضافی مزایای بیکاری.”

مور استدلال در برابر اضافی فدرال امداد و حمایت اجازه افزایش مزایای بیکاری منقضی شده در جولای 31 تکرار شد توسط جمهوری خواهان در کنگره—حتی به عنوان اقتصاددانان هشدار داده است که عدم ارائه اضافی برای کمک به بیکاران خط مقدم کارگران و دولت های ایالتی و محلی می تواند قرار دادن اقتصاد به یکی دیگر از فاجعه سقوط هستند.

یک سخنگوی سناتور. چاک Grassley (R-Iowa) رئیس کمیته امور مالی مجلس سنا در بیانیه ای گفت: که مشاغل جدید گزارش “تأکید به همین دلیل کنگره باید یک رویکرد اندیشمندانه و با عجله به تصویب گران قانون برای پرداخت با بدهی بیشتر قبل از به دست آوردن درک بهتری از وضعیت اقتصادی کشور است.”

ناشناس جمهوریخواه دستیار گفت: واشنگتن پست‘s جف استین که شغل گزارش “قطعی می کشد هر گونه شانس تریلیون هزینه های جدید است.” یکی دیگر از ناشناس مذاکرات رسمی گفته نیویورک تایمز “خداحافظ فاز 4.”

اما اقتصاددانان گفت نسبتا مثبت شغل گزارش—که دیوید Dayen از این چشم انداز آمریکایی لقب “بدترین بهترین اخبار اقتصادی در تاریخ”—یک دلیل برای ادامه هزینه و ارائه مطلب امداد رسانی به آسیب پذیر, نه به قطع کمک های اولیه.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“این دقیقا همان عقب مانند توقف یک آنتی بیوتیک قبل از موعد مقرر از آنجا که شما شروع به احساس بهتر” سابق وزارت خزانه داری اقتصاددان موبایل Tedeschi توییتی در پاسخ به مور. “این اولین بار است که شغل گزارش به ما منعکس مالی پاسخ در ظرفیت کامل. اگر ما اجازه حمایت منقضی بیش از حد به زودی ما می تواند یک دو شیب رکود.”

الیز گولد اقتصاددان ارشد در موسسه سیاست اقتصادی صادر شده هشدار مشابه در بیانیه ای در روز جمعه.

“در حالی که اینها خوش آمدید سود (به عنوان طولانی به عنوان پیامدهای بهداشتی نیست جبران), مشاغل زیان از فوریه هنوز کل 19.6 میلیون و در حال حاضر 13 درصد کمتر از ماه فوریه آن سطح” گفت: گولد. “ضروری است که سیاستگذاران این کار را نه به عنوان یک نشانه آن است که این زمان برای جلوگیری از ارائه لازم امداد رسانی به کارگران و خانواده های آنها و دولت های ایالتی و محلی. اقتصادی درد طولانی خواهد بود-ایستاده بدون کمک های اضافی.”

در یک پست وبلاگ در جمعه, Dean Baker, اقتصاددان ارشد در مرکز تحقیقات اقتصادی و سیاست نوشت که یک بهبود از نرخ بیکاری در ماه آوریل “واقعا باید شده اند تعجب آور نیست پس ما باید انتظار بیشتر مردم به کار هنگامی که آن را قانونی به کار می کنند نسبت به زمانی که آن را نمی شد با توجه به خاموش شدن است.”

“اما” بیکر افزود: “ما هنوز به دنبال در بیکاری است که به مراتب بدتر از رکود بزرگ و بازیابی خواهد شد به طور جدی مختل شده بیشتر اخراج در این دولت و دولت های محلی بخش از مواردی است که بزرگ نجات بسته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im