توجه داشته باشید: ارشد سردبیران و همکاران در Truthdig از جمله سردبیر اجرایی Kasia اندرسون سردبیر یعقوب Sugarman خارجی ویرایشگر ناتاشا حکیمی زاپاتا و کتاب ویرایشگر یونیس وانگ همراه با روزنامه های کریس هجز لی اردوگاه و پل و خیابان و کاریکاتوریست Dwayne غرفه با نام مستعار آقای ماهی و همچنین به عنوان وبلاگ نویس Ilana Novick اعلام کرد در نامه ای مشترک امروز آنها شروع یک کار توقف امروز در اعتراض به آنچه که آنها را به عنوان ناعادلانه شرایط کار و تلاش توسط ناشر Zuade کافمن برای حذف سایت موسس و سردبیر و مالک رابرت Scheer.

نامه ارسال شده به طور خلاصه در سایت قبل از گرفته شده پایین شرح زیر است:

این نامه اعلام کرد که امضا اعضای Truthdig را به تیم تحریریه: سردبیر اجرایی Kasia اندرسون سردبیر یعقوب Sugarman خارجی ویرایشگر ناتاشا حکیمی زاپاتا, کتاب, ویرایشگر یونیس وانگ و وبلاگ نویس Ilana Novick همراه با روزنامه های کریس هجز لی اردوگاه و پل و خیابان و کاریکاتوریست آقای ماهی آغاز خواهد شد, توقف کار موثر بلافاصله.

در ماه های اخیر عنوان شده است علنا گزارش Truthdig ناشر Zuade کافمن و سردبیر رابرت Scheer آشکارا درگیر در جریان اختلاف است. که اختلاف نزدیک است آن نادر که ما نگران خانم کافمن است که در تلاش برای تحت کنترل گرفتن از Truthdig, در نتیجه به طور موثر از بین بردن آقای Scheer از وب سایت شرکت او-صاحب و شرکت تاسیس. این غیر قابل قبول است به ما.

از آنجا که وب سایت راه اندازی در سال 2005 رابرت کمک کرده است تا راهنمای Truthdig سرمقاله صدای ترس افشای فساد از حزب جمهوری خواه و دموکرات دولت به طور یکسان — یک استثنا است که ثابت می کند حکومت در رسانه های مترقی. در حالی که لیبرال ها تا حد زیادی تبدیل پشت خود را در جولیان آسانژ در سال های اخیر رابرت باقی مانده است یکی از بزرگترین قهرمانان. و به عنوان جریان اصلی رسانه ها با توسل به بدبینانه ترین شکل قرمز-طعمه علیه بهداشت ، برنی ساندرز این چرخه انتخابات او را به عقب رانده و در برابر آن در هر نوبت.

رابرت نادر است editor که خوانندگان به بررسی مشروع خود بیگانگی و خشم از کسانی که به کنار رانده شده توسط جهانی شدن و صنعتی شدن به جای اجازه می دهد انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به مقصر ولادیمیر پوتین و روسیه است. خود را تحت راهنمایی, Truthdig ایستاده بود کنار اشغال وال استریت ویکی لیکس مردم بومی ایستاده, سنگ, سیاه, زندگی, ماده, #MeToo و شماری دیگر جنبشهای اعتراضی است که باید به چالش کشیده تثبیت قدرت. ما باور داریم که او غیر قابل تعویض است.

اما این کار توقف در نهایت در مورد بیش از فقط رابرت. برای سال Truthdig کارکنان مشغول به کار در شرایط که در آن احساس سقوط به خوبی از این وب سایت پیشرو ارزش. کسانی که شامل اما نه محدود به, شرایط استخدام که احتمالا دست انداختن کالیفرنیا قوانین کار. برای بهبود این وضعیت می خواهیم که مدیریت افتخار زیر درخواست:

*رابرت حفظ موقعیت خود به عنوان Truthdig را سردبیر

*تیم تحریریه حفظ استقلال خود را از چاپ و نشر

*تمام وقت کارکنان (هر کسی کار بیش از 32 ساعت در هفته) دریافت کمتر از 10 پرداخت می شود روز تعطیلات در هر سال به استثنای تعطیلات ملی. کسانی که کار بین 20 و 30 ساعت در هفته دریافت خواهد کرد پرداخت 7 روز تعطیلات در حالی که کسانی که کار بین 10 و 20 ساعت در هفته دریافت خواهد کرد 5 پرداخت روز تعطیلات بود

*تمام وقت کارکنان جبران شود اگر آنها فاقد شرایط لازم برای شرکت در طرح بیمه سلامت

*تمام وقت کارکنان دریافت چهار ماه پرداخت می شود, مرخصی والدین

*کپی سردبیران جبران کامل تغییرات

*همه کارکنان پرداخت می شود دو برای تعطیلات فدرال و یا لذت بردن از یک روز کامل در حالت عادی نرخ

*همه کارکنان دریافت سالانه بررسی عملکرد و برنامه ریزی پرداخت را افزایش می دهد

*همه کارکنان صادر می شود قرارداد جدید برای اطمینان از انطباق با قوانین کار

این لیست باقی می ماند یک کار در حال پیشرفت است اما مدیریت تمایل به مذاکره با تیم تحریریه خواهد نشان دهد که همه در حال اقدام در ایمان خوب هموار کردن راه برای آینده unionization. ما که حفظ مترقی انتشار نمی تواند و اساسا نباید وجود داشته باشد بدون یک اتحادیه.

به تکرار ما قابل توجه نیست چرا که ما می خواهیم به آسیب Truthdig و یا هر کسی که در انتشار. کاملا مخالف: ما قابل توجه از آنجا که ما مراقبت عمیقا در مورد وب سایت و متعهد به آن در دراز مدت سلامت. ما امیدواریم که برای دریافت پاسخ در یک مد به موقع و که این کار توقف کوتاه مدت خواهد بود.

صمیمانه

کریس هجز

Kasia اندرسون

یعقوب Sugarman

ناتاشا حکیمی

زاپاتا یونیس ونگ

Ilana Novick

آقای ماهی

پل خیابان

Lee Camp

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im