وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos شکایت بیش از تشنج از وام دانشجویی وام گیرندگان دستمزد

مارس 1 (UPI) — وزارت آموزش و پرورش و وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos صورت یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام خواستار توقف به تامین خواسته از وام گیرندگان حقوق و دستمزد.

کت و شلوار واصل شد در اواخر روز پنجشنبه در ناحیه کلمبیا, دادگاه فدرال به نمایندگی از وام گیرندگان که حقوق ادامه به هانه برای وام های دانشجویی, نقض مراقبت عمل می کنند. قانون توسط رئیس جمهور امضا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 27, است $2 تریلیون اقتصادی بسته امداد حفاظت از آمریکایی ها از بهداشت عمومی و اقتصادی اثرات COVID-19 و ممنوع تامین خواسته حقوق از وام گیرندگان از طریق سپتامبر. 30, سال 2020 است.

سازمان دانشجویی دفاع ملی و حقوق مصرف کنندگان در مرکز واصل طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از حدود 285,000 افرادی که تا به حال دستمزد هانه. سرب شاکی است, الیزابت, آرایشگر, که با این نسخهها کار به عنوان یک home health aide در نزدیکی روچستر n. y.

“در طول همه گیر او دیده است او برنامه هفتگی با کاهش 10 تا 15 ساعت تا حد زیادی با اضافه کردن به او فشار مالی” یک NCLC بیانیه ای در روز جمعه گفت. “خانم سلمانی مجبور به ترک صورتحساب های پرداخت نشده به منظور پوشش نیازهای اساسی… [در حالی که] این بخش ادامه داد: برای چاشنی زدن او حقوق از طریق این بیماری همه گیر. هدف از مراقبت در عمل است که به ارائه فوری کمک های اضطراری به آمریکایی ها مانند الیزابت و رنج و اقتصادی و عواقب ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.”

این NCLC اضافه شده که آرایشگر را بدست آورده $12.89 در هر ساعت مراقبت از بیماران مبتلا به فلج مغزی با حدود 12 درصد گرفته شده به پرداخت برای او پیش فرض در حدود 10000 $در وام های دانشجویی. آن اضافه شده است که ساعت کار اخیرا کاهش می یابد.

“با رئیس جمهور در کنار او, منشی, DeVos وعده داده شده در مارس که او تا به حال متوقف دستمزد فدرال garnishments در مجموع آن چیزی است که به مراقبت نیاز به عمل” گفت: Alex السون دانشجویی دفاع. “حقیقت این است که او را نگه می دارد در نظر گرفتن دستمزد از حقوق از آمریکایی ها در تلاش برای پایان می رسد دیدار. ما شکایت کرد به او را متوقف کند.”

همانطور که در آوریل 21, وزارت آموزش و پرورش در عین حال به ارسال نامه درخواست که کارفرمایان جلوگیری از آراستن پرداخت وام دانشجویی وام به طور پیش فرض. در ماه آوریل یک گروه از 10 دموکرات کنگره به رهبری تشکر. Ayanna Pressley, D-Mass., و از سوی دیگر ، Cory Booker, D-N. J. ابراز نگرانی کرد که وزارت آموزش و پرورش است به طور کامل در عمل نیاز به توقف دستمزد تامین خواسته.

“این است که به سادگی بی وجدان… ما درخواست دولت بی درنگ موضوع جدید راهنمایی توقف همه غیر ارادی مجموعه بلافاصله موثر و ارائه یک جدول زمانی مشخص برای بازپرداخت برای وام گیرندگان” آنها نوشت در مارس 16, نامه به DeVos و به خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im