سالمند نیل L. Andersen راه می رفت طول سالن رقص هتل در بانکوک, تایلند, بارها و بارها و با احترام به اذعان اعضای ظرفیت جماعت.

با هر پستال سالمند اندرسن از حد نصاب از دوازده رسولان احساس خوبی از قدیسان و نمی تواند تکان احساس است که در زمین از 63 میلیون نفر آنها “نور بر روی تپه.”

ژان. 12 جلسه بخشی از یک اخیر انتساب به بزرگان اندرسن در تایلند شناخته شده به عنوان “سرزمین لبخند می زند.”

علاوه بر اعضای جلسه او همچنین با جوان, بزرگسالان تنها و مبلغان شهادت عیسی مسیح و صحبت در مورد معبد تحت ساخت و ساز در کشور است. او همراه بود سالمند David F. ایوانز منطقه آسیا جمهور.

مبلغان وارد تایلند در سال 1968; امروز این کشور به بیش از 22 ، 000 اعضای کلیسا در چهار مخاطرات و دو منطقه.

بانکوک تایلند معبد اول برای ملت اعلام شد در ماه آوریل 2015 و در خدمت اعضا در تایلند و از جنوب شرقی آسیا. قبل از معبد اعلام شد, نزدیکترین کلیسا معبد بود که در هنگ کنگ بیش از 1000 مایل دور.

سالمند اندرسن به نام وفادار اعضای که فداکاری و از خود گذشتگی کمک به آماده سازی تایلند معبد قابل توجه است. “آنها همه هیجان زده در مورد معبد” او گفت:.

سالمند Wisit Khanakham منطقه هفتاد تکرار سالمند اندرسن اظهارات گفت: اعضای احساس “کاملا هیجان زده و خوشحال خیلی خوشحال” در مورد معبد جدید.

Elder Neil L. Andersen holds a child during a member meeting in Bangkok, Thailand, on Jan. 12, 2020.
سالمند نیل L. Andersen دارای یک فرزند در طول یک از اعضای جلسه در بانکوک, تایلند, on Jan. 12, سال 2020 است. اعتبار: فکری رزرو, Inc.

متولد در بان پونگ سالمند Khanakham است که از یک روستای بسیار کوچک عمدتا ناشناخته با هیچ برق یا تامین آب به آسانی در دسترس است.

هنگامی که مبلغان پروتستان به منطقه آمد روستاییان نامهربان به خودی و باعث سالمند Khanakham به سوال. او به دنبال منجر به تبدیل خود را به کلیسا.

اکثریت از روز دوم سنت جمعیت در تایلند در حال تبدیل مانند او بزرگتر Khanakham گفت: “به جز چند دومین و سومین نسل از کلیسای محلی پیشگامان.”

او گفت: بزرگان اندرسن نشان داد درک عمیق از قدیسان. در یک کشور که در آن مسیحیان در گسترده اقلیت سالمند اندرسن خواسته اعضای کلیسا “به تعمیق ایمان خود را در عیسی مسیح است.”

“آموزه های خود را الهام گرفته از همه به انجام حتی بیشتر به دنبال نجات دهنده ما” سالمند Khanakham گفت.

رئیس جمهور Suchat Chaichana که در خدمت به عنوان بانکوک تایلند خطر جمهور برای پنج سال گذشته به نام Elder اندرسن بازدید قابل توجه است. به عنوان یک کلیسای محلی, رهبر, او گفت که او نگران است در مورد نیروی انسانی تکمیل معبد. اما بزرگان اندرسن شد پیام راحتی خود را, او گفت:.

سالمند اندرسن وعده رهبران است که آنها را به تعداد مورد نیاز اگر “ما خودمان را آماده شایسته برای معبد نعمت.”

رئیس جمهور Chaichana گفت: او را لمس کرد که سالمند اندرسن ساخته شده تلاش شخصا به استقبال خانواده اش و سپس صحبت از تماشای رسول نشان دادن احترام به همه جمع شده بودند برای اعضای جلسه.

Elder Neil L. Andersen greets Sathit and Juthamas Kaivaivatana during a member meeting in Bangkok, Thailand, on Jan. 12, 2020. Elder Andersen spoke about them in his April 2015 general conference talk.
سالمند نیل L. Andersen استقبال Sathit و Sincroni Kaivaivatana در طول یک از اعضای جلسه در بانکوک, تایلند, on Jan. 12, سال 2020 است. سالمند اندرسن صحبت در مورد آنها را در مارس 2015 کنفرانس عمومی صحبت کنید. اعتبار: فکری رزرو, Inc.

یک عضو گفت: رئیس جمهور Chaichana که پس از بازگشت به کلیسا فعالیت هفت سال پیش او همیشه می خواست به استقبال رسول. نشسته در پشت در اتاق او نا امید شده بود که اعلام کرده بود در پایان این جلسه که اعضا باید در کرسی های خود را در حالی که بزرگان اندرسن چپ.

اما به جای ترک سالمند اندرسن راه می رفت ردیف ردیف پر او “قلب خود را با شادی.”

رئیس جمهور Chaichana گفت: هر کس در اتاق آموخته از بزرگان اندرسن به عنوان مثال چگونه به یک شاگرد عیسی مسیح است.

بانکوک تایلند شمالی رئیس جمهور سهام Sathit Kaivalvatana گفت: سالمند اندرسن به یاد کاربرانی که ایمان خود را مهم است.

“ما یک نور در جهان است,” او گفت:. “ما را به درخشش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de