انتخابات حفاظت کلی از موانع مواجه رای دهندگان در ایالت ایلینوی فلوریدا و آریزونا اولیه انتخابات

واشنگتن – در 17 مارس رای دهندگان در ایالت آریزونا در فلوریدا و ایلینوی بازیگران آراء خودشان به دولت ریاست جمهوری اولویت مقدماتی. اولیه انتخابات در اوهایو نمی تواند رو به جلو پس از مقامات دولتی نقل مکان کرد و به تعویق انداختن انتخابات است. وکلا’ کمیته حقوق مدنی تحت قانون انتخابات منجر حفاظت از این کشور بزرگترین و طولانی ترین در حال اجرا حزبی رای دهندگان برنامه حفاظت عامل در آن 19 سال است. انتخابات حفاظت شده است و همچنان به کار با شرکای ائتلاف برای حفاظت از حق رای در سراسر کشور است. در طول امروز اولیه انتخابات, انتخابات, حفاظت ارائه شده برای حمایت از رای دهندگان از طریق چند غیر حزبی خطوط تماس ویژه و از طریق کار از شرکای ائتلاف در اولیه متحده است. غیر حزبی خطوط تماس ویژه ای 866-ما رای (866-687-8683), 888-VE-Y-VOTA (888-839-8682), 888-API-رای (888-273-8683) و 844-YALLA-ما (844 – 925-5287) ارائه پشتیبانی چند زبانه به رای دهندگان.

“موجود موانع و چالش های مواجه شده توسط رای دهندگان باید رشد نمایی در پی از زمان بحران بهداشت عمومی” گفت: کریستن کلارک رئیس و مدیر اجرایی وکلای کمیته حقوق مدنی تحت قانون است. “Coronavirus بحران تا به حال یک اثر آبشاری در طول چند هفته اول از این چرخه انتخابات و ارائه چالش های رو به رشد برای رای دهندگان. آن است که هنوز انجام مقدماتی باید حرکت به اتخاذ اصلاحات در حال حاضر به آدرس بار رو توسط رای دهندگان این انتخابات شود.”

کلارک ادامه داد: “در حال گسترش اولیه رای گیری فرصت لغو محدودیت در رای گیری غایب, کاهش, ثبت نام مهلت سازماندهی همان روز ثبت نام ارائه کامل و عادلانه اطلاع در مورد انتخابات تغییرات و گسترش نظرسنجی کارگر استخدام در تلاش هستند در میان مراحل است که می تواند مقامات را بهتر پاسخ به بحران است. اقدام قاطع به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است می تواند کمک به جلوگیری از هرج و مرج که در گرفت در اوهایو بر روی پاشنه خود را 11th ساعت تصمیم برای به تعویق انداختن انتخابات است. علاوه بر این ایالات می تواند کمک به القای اعتماد به نفس در رای دهندگان با ارائه امن و پاک کردن محیط برای رای گیری است که مطابق با اجتماعی فاصله دستورالعمل.”

گسترش COVID-19 تغییر دولت از انتخابات دولت و انتخابات و حفاظت در طول این هفته شرکت کنند ، انتخابات حفاظت در پاسخ به بهداشت عمومی مشاوره در مورد COVID-19 و مرتبط با اجتماعی فاصله توصیه آوردن بسیاری از جنبه های برنامه های خود را آنلاین و با استفاده از بیش از یک صد نفر از کارکنان و داوطلبان برای پاسخ به تماس و شکایت از رای دهندگان در ایالت آریزونا در فلوریدا و ایلینوی و اوهایو.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

انتخابات نیاز به کار بیشتر برای آماده شدن برای انتخابات به خصوص با توجه به چالش های بی سابقه ای. همانطور که در انتخابات اخیر رای دهندگان در ادامه به تجربه موانع به صندوق های رای با توجه به محدود رای دهندگان الزامات تاخیر ناشی از صف های طولانی و ضعیف آموزش دیده نظرسنجی کارگران امروز در مقدماتی. اما گسترش COVID-19 ارائه شده جدید و چالش های منحصر به فرد است که تشدید موانع مواجه با برخی از رای دهندگان:

  • صف های طولانی: صف های طولانی مانع از مشارکت و حضور منحصر به فرد در معرض خطر با توجه به زمان ویروسی همه گیر. در حالی که مردم در انتخابات تا حد زیادی پایین امروز در مقدماتی بسته شدن بسیاری از حوزه های رأی گیری به خصوص کسانی که در مجاورت نزدیک به یکدیگر ایجاد حاد تاخیر در رای گیری در برخی حوزه های رأی گیری. صف های طولانی مشاهده شد در مکان هایی مانند ترگود مارشال کتابخانه در شیکاگو, ایلینوی.
  • نظرسنجی کارگران: بسیاری از pollworkers حاضر به نشان می دهد برای تعیین تغییرات به عنوان همه گیر است گریبانگیر این کشور است. رای دهندگان در چند ایلینوی, شهرستان قادر به بازیگران آراء امروز یا به دلیل رای گیری در محل موفق به باز کردن در زمان و یا رای گیری تجهیزات به درستی راه اندازی شده است.
  • خود منزوی و یا بیمار رای دهندگان: رای دهندگان از فلوریدا تماس انتخابات حفاظت و نشان داد که آنها قادر به نوبه خود برای رای دادن به این دلیل که آنها در قرنطینه بودند و یا خود جدا. بسیاری از این رای دهندگان قادر به رای دادن تحت قوانین ایالتی. رای دهندگان در ایالت ایلینوی و آریزونا نیز گزارش داد موانع به پای صندوق های رای به این دلیل که آنها قادر به ترک خانه های خود برای دسترسی به پای صندوق های رای با توجه به بحران بهداشت عمومی.
  • موانع مواجه با رای دهندگان: بسیاری از دانش آموزان که مهاجرت خود را از کالج ها به عنوان یک نتیجه از COVID-19 دیگر حاضر در منطقه که در آن آنها در حال ثبت نام برای رای دادن. دانشجو رای دهندگان در ایالت آریزونا و فلوریدا که تخلیه شدند خارج از استان ها و یا کشورهای خود را به نام خط به پرس و جو در مورد گزینه های رای گیری. این COVID-19 منجر به موانع پیش بینی نشده برای رای دهندگان که قادر به دسترسی غایب یا اورژانس برگه های رای.
  • مکان سنجی بهداشت: بسیاری از رای دهندگان که معلوم شد برای رای دادن تماس انتخابات حفاظت از خط تلفن که به گزارش خود بگوئید فاقد بهداشت مناسب از جمله دستکش برای نظرسنجی کارگران و ضد عفونی کننده دست یا دستمال مرطوب برای اغلب استفاده می شود رای گیری تجهیزات به خصوص در ایالت ایلینوی است. انتخابات باید انجام دهید برای اطمینان از تمیز و امن محیط برای رای دهندگان.

به طور جداگانه بسیاری از رای دهندگان اوهایو مواجه سردرگمی در مورد وضعیت اولیه انتخابات و یا عدم دریافت اطلاعات در مورد تغییر وضعیت انتخابات در همه. انتخابات حفاظت از خط تلفن دریافت یک جریان ثابت از تماس های تلفنی در طول روز از رای دهندگان اوهایو مطمئن نیستید در مورد اینکه آیا اولیه انتخابات لغو شده بود. این تماس نشان داده شده در حدود 15 درصد از تمام تلفن های تماس دریافت کرده است. عدم قطعیت در مورد باقی مانده است که به تعویق افتاد انتخابات برگزار خواهد شد. در حالی که دولت فرماندار و وزیر امور خارجه اعلام کرده اند که انتخابات موکول شده است برای ژوئن 2, معلوم نیست که آیا آنها باید این قدرت را چنین تغییر یک جانبه. اواخر تعویق اوهایو اولیه ثابت به چالش کشیدن برای رای دهندگان در سراسر کشور و در سمت چپ مقامات با زمان کمی به برقراری ارتباط به تعویق افتادن رای دهندگان.

در طول سال 2020 چرخه انتخابات انتخابات حمایت خواهد شد کار با ملی, دولت و شرکای محلی برای حفاظت از رای گیری حقوق از طریق مجموعه ای از انتخابات حفاظت خطوط تماس ویژه, غیر حزبی نظرسنجی نظارت و رای گیری حقوق دادخواهی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im