روش انتخابی در یوتا بیمارستان ها را دوباره روی میز

سالت لیک سیتی — تومور امده از زن ران نمی تشکیل یک اورژانس است.

به همین دلیل است که دکتر جرالد J. Willden توضیح داد: زمانی که COVID-19 شیوع آمار یوتا عمل جراحی او می خواهم برنامه ریزی شده به آن را حذف به تعویق افتاد.

“او ارائه شده به استروژن با افزایش درد” گفت: Willden گفت که داستان در یک زوم کنفرانس مطبوعاتی اعلام چگونگی و زمانی که بیمارستان ها در دولت از سر گرفته خواهد شد ارائه روش انتخابی که از این هفته. “او و پزشکان صحبت در مورد راه هایی برای بهبود درد او.”

به سرعت وضعیت خود را تبدیل به یکی که پزشکان احساس مجبور به عمل به خاطر او رنج می برند. و به دکتر دیگری اشاره کرد “بیمار درد مهم است.”

موارد مانند زن با تومور نشان دادن چقدر دشوار است برای پزشکان دست به گریبان با آنچه به منزله یک “روش انتخابی” پس از این دولت تصمیم گرفتند به جای یک مهلت قانونی برای هر چیزی که می تواند در نظر گرفته شود غیر اورژانس آن را به عنوان تلاش برای حفظ منابع مراقبت های بهداشتی برای افزایش COVID-19 بيمار در حالی که همچنین با محدود کردن قرار گرفتن در معرض بیمار و در غیر این صورت مردم آسیب پذیر ممکن است با کروناویروس جدید.

به عنوان یوتا از موارد نگاه به تواند در کاهش این رژیم صهیونیستی است. گری هربرت اعلام کرد تعدادی از راه های مقامات دولتی امیدواریم که به راه اندازی مجدد جنبه های مختلف اقتصاد با یکی از کسانی که روش های دیگر پزشکی که به تعویق افتاد.

“این به این معنا نیست که همه گیر است بیش از” هربرت گفت: در یک کنفرانس خبری پیش از آن در روز “فقط یک گام به سوی بهبود است.”

به عنوان به زودی به عنوان فرماندار صدور یک فرمان اجازه می دهد انتخابی و غیر اورژانس مراحل یک گروه از مدیران بیمارستان که می خواهم بخشی از یوتا انجمن بیمارستان COVID-19 افسر ارشد پزشکی کار گروهی است که جلسه ای در این مسائل ارائه دستورالعمل های دقیق برای تعیین این که کدام روش می تواند به جلو و تحت چه شرایطی.

ملاحظات طیف وسیعی از ارزیابی بیمارستان تامین کارکنان و آموزش به اینکه آیا یا نه که بیمار نیاز به بستری گسترده و لوازم.

“آنچه که ما درگیر یک مسئله چالش برانگیز گفت:” دکتر مایکل Baumann رئیس این گروه که منجر HCA/کوه ستاره. “آن بوده است بسیار ستیز حدود شش تا هشت هفته. … اما در حال حاضر ما نقل مکان کرد به آنچه که مهم ترین مراقبت به تعویق افتاد. این فراهم می کند یک راه رو به جلو است.”

دکتر سام فینلیسون دانشگاه یوتا گفت: پزشکان در این روش آنها به تعویق افتاد و سپس شروع “تماس با کسانی که نیاز به عمل جراحی و اولویت بندی آنها.”

Willden گفت که در حالی که یوتا 21 بیمارستان های روستایی شده اند در امان تعداد COVID-19 نفر از آنها هنوز هم تا به حال به تعویق انداختن اعمال جراحی الکتیو و آن را دشوار است برای بسیاری از دلایل.

دکتر سام فینلیسون دانشگاه یوتا با اشاره به این که این تصمیم “است و نه فقط یک ماده از کوه در می رم سوئیچ. ما به دنبال ما در تمامی مراحل مراقبت از بیماران است.”

این گروه اذعان ممکن است وجود دارد برخی از ترس در بخشی از کسانی که نیاز به روش, و آنها می خواهند برای اطمینان از این که بیمارستان های امن برای همه بیماران به دلیل اقدامات احتیاطی گرفته شده توسط کارکنان و پزشکان.

در میان الزامات مورد نیاز برای غیر COVID-19 روش که بیماران باید به یک coronavirus آزمون و تنها یک نفر می تواند همراه یک بیمار به یک روش یا عمل جراحی.

“ما می دانیم بیماران دچار برای این” گفت: Baumann. “ما ردیف سه نفر که بدست بالقوه بدتر است. این به ما اجازه می دهد با خیال راحت و به طور موثر از آنها مراقبت است.”

Bauman گفت: اگر مردم قرار روش از ترس مثل بازدید از یک کاتتر آزمایشگاه که ممکن است خود را بررسی کنید سلامت قلب آنها باید با دکتر خود را برای دیدن اگر آن را به یک زمان خوب برای مقابله با هر گونه مسائل.

“ما باید به یاد داشته باشید که درد یک مشکل بزرگ” باومن گفت. و اگر درد “وجود دارد یا همچنان ادامه دارد” پزشکان باید برای کمک به بیماران مبتلا به پیدا کردن راه حل.

دکتر آرلن Jarrett, مباشر, بهداشت و درمان, یک شرکت است که دارای 40 بیمارستان در سراسر کشور از جمله پنج در یوتا گفت: آن شناخته شده است قطعی که آیا آسیب به بیماران رخ داده است به دلیل “تاخیر موارد است.”

“گسترده پاسخ به آن هنوز مشخص نشده است,” او گفت:. “در چهار, پنج, شش, هفت, هفته, ما شروع به دیدن گزارش از چگونه همه چیز نگاه کنید.”

هربرت به نام تصمیم برای از سرگیری روش انتخابی “حس مشترک” و “منطقی.” این تلاش هربرت گفت: خواهد “کمک به پیدا کردن یک تعادل برای باز کردن این بخش از اقتصاد ما و نه خطر سلامتی کسانی که با ما مرتبط با.”

یوتا انجمن بیمارستان های رئیس جمهور گرگ بل اشاره کرد که فرماندار ادعا که اجازه می دهد اعمال جراحی الکتیو و روش برای از سرگیری بخشی از دولت در امور اقتصادی دوباره شروع اما گفت که این گروه ملاقات کرد, نگرانی های خود را متمرکز شد بر ایمنی و سلامت بیماران و کارکنان.

“این یک رانده بالینی تصمیم” بل گفت. هربرت گفت: گرفتن بیمارستان و در حال اجرا “به عنوان بخش حیاتی از اقتصاد است. … بر این اساس ایمنی است.”

هر دو کسانی که در این کار گروه و هربرت گفت: این وضعیتی است که نیاز به نظارت مستمر و ارتباطات است.

“اگر ما پیدا کردن بیمارستان روند بالا رفتن و تجهیزات برای مراقبت های بهداشتی نیاز به پایین ما را مجبور به ایجاد برخی از تنظیمات” هربرت گفت. “ما همچنان به نظارت و مراقب باشند.”

تعاونی تلاش برای حل مسائل منحصر به فرد ناشی از این بیماری همه گیر شد و خطاب به همان اندازه با همکاری منحصر به فرد بین بیمارستان و حتی رقبا.

“این واقعا یک یوتا, لحظه,” دکتر گفت: علامت Briesacher, Intermountain Healthcare. “هنگامی که ما با هم آمده بود. ما می خواهیم به نگه داشتن در حال حرکت در یک جهت باز کردن چیزهایی که بالا نگه داشتن مکالمات.”

این گفتگوها ادامه خواهد داد هفتگی و شامل نظارت مستمر بر پذیرش تست در دسترس بودن لوازم و تجهیزات حفاظتی و دارو.

“ما یک برنامه خوب برای رفتن در هر دو جهت” Briesacher گفت. “من می خواهم به اطمینان همه که اگر ما این را افزایش می دهد که در آن بیشتر مردم در حال گرفتن بیمار (با COVID-19) پس از آن ما را در جهت دیگر.”

وی با تمجید از کار مقامات بهداشت عمومی از جمله کسانی که پیشرو در بهداشت منطقه و یوتا دولت در بخش بهداشت و درمان.

“این واقعا یک لحظه مهم برای مراقبت های بهداشتی در ایالت یوتا,” او گفت:.

جارت گفت: مباشر, بهداشت و درمان است که نه بیمارستان ماساچوست در این کشور سخت ترین ضربه زمینه گفت: کارکنان آن آموخته اند درس در هر مرکز.

“ما شاهد یک افزایش قابل توجه در چند هفته گذشته گفت:” از انگلستان بیمارستان. “در برخی از موارد ما فرستاده پرستاران از ایالت یوتا است.”

درس آنها آموخته ام, او گفت: او را متقاعد کند که آنها در حال انجام کار درست با بازگشت به برخی از ترکیبی از کسب و کار به عنوان معمول و نظارت بر COVID-19 واقعیت.

“ما انجام داده ایم چیزی است که واقعا مردم انجام نداده اند قبل از” جارت گفت. “ما تا به حال برخی بسیار قوی مکالمات از طریق کار تمام چیزهایی که آنها در مورد صحبت کردیم. … ما جراحان و ارائه دهندگان مشتاق به بازگشت به خدمت به بیماران است. اما ما می خواهیم به آن را انجام دهد متفکرانه و با دقت. ما می خواهیم به مراقب باشید به خنثیسازی همه چیز که صورت گرفته است به دلیل اجتماعی فاصله.”

کمک: وندی لئونارد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de