الیاس Harkless, CSUN رالی گذشته UC Irvine, از بین بردن Anteaters ارشد شب

 • UC Irvine, جان ادگار جونیور دریبل های گذشته CSUN را داریوش قهوه ای II در طول چهار شنبه بزرگ کنفرانس غرب بازی در Bren Events Center. (عکس از درو A. کلی عکاس)

 • UC Irvine را اوان لئونارد هل گذشته CSUN دفاع و نمرات دو در طول چهار شنبه بزرگ کنفرانس غرب بازی در Bren Events Center. (عکس از درو A. کلی عکاس)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • CSUN را لامینه دایان تلاش می کند به نمره دو برابر UC Irvine, اما خراب طول چهار شنبه بزرگ کنفرانس غرب بازی در Bren Events Center. (عکس از درو A. کلی عکاس)

 • UC Irvine را Eyassu Worku مانور گذشته CSUN دفاع و نمرات در طول چهار شنبه بزرگ کنفرانس غرب بازی در Bren Events Center. (عکس از درو A. کلی عکاس)

 • CSUN را داریوش قهوه ای دسته دوم توپ در برابر UC ایروین در طول چهار شنبه بزرگ کنفرانس غرب بازی در Bren Events Center. (عکس از درو A. کلی عکاس)

 • CSUN را برندان Harrick عبور توپ به لامینه دایان که نمرات دو برابر UC ایروین در طول چهار شنبه بزرگ کنفرانس غرب بازی در Bren Events Center. (عکس از درو A. کلی عکاس)

 • UC Irvine, جان ادگار جونیور هل گذشته CSUN دفاع در روز شنبه را بزرگ کنفرانس غرب بازی در Bren Events Center. (عکس از درو A. کلی عکاس)

 • CSUN را لامینه دایان درایوهای سمت سبد به عنوان UC Irvine را Collin Welp دفاع در روز شنبه را بزرگ کنفرانس غرب بازی در Bren Events Center. CSUN برنده 72-70. (عکس از درو A. کلی عکاس)

ارواین — این درست است که UC Irvine وارد آن تالار کنفرانس غرب بسکتبال مردان بازی برابر بازدید CSUN روز چهارشنبه داشتن مسجل آشکار قهرمانی و دانه بالا برای هفته آینده کنفرانس مسابقات است.

اما Matadors وارد شده به عنوان یکی از کنفرانس تیم های برتر – بسته دوم با دو نفر دیگر — بنابراین آخرین چیزی که Anteaters می خواستم برای رفتن به کنفرانس مسابقات در از دست دادن توجه داشته باشید در برابر یک تیم با کیفیت آنها می تواند به زودی دوباره ببینید.

اما این چیزی است که اتفاق افتاده است به عنوان CSUN ناراحت UC Irvine, 72-70 قبل از 2,954 در Bren Events Center.

نمره گره خورده بود 68-68 با 2:18 به بازی اما Anteaters’ تنها نقاط بقیه راه در آمد یک سبد توسط براد گرین با 55 ثانیه به سمت چپ. اما این تنها کشیده و آنها را در 72-70 چرا که در آن Matadors تا به حال ساخته شده و چهار پرتاب آزاد – هر دو توسط ترل گومز و الیاس Harkless – در یک و یک فرصت برای یک 72-68 منجر شود.

UCI (21-11 به طور کلی 13-3 بزرگ غرب) تا به حال یک شات در پایان پس از CSUN را لامینه دایان از دست رفته از یک یک و یک با 30.3 ثانیه بازی. اما 3-نقطه تلاش اوان لئونارد (با حدود هفت ثانیه به سمت چپ) و جان ادگار جونیور (در زنگ) نمی افتد.

نمره گره خورده بود 35-35 در حاصل کار دو تیم بود که چیزی برای Anteaters زیرا آنها ازمایش کرده 20-4 کمتر از هفت دقیقه به بازی.

اگر چه UCI در حال حاضر مهر و موم شده خود را شماره 1 نقطه در کنفرانس مسابقات Matadors در حال مبارزه برای به دست آوردن شماره 2 دانه.

UCI را فصل به طور منظم است بیش از, اما CSUN یک بازی خانگی چپ شنبه در برابر هاوایی.

Harkless رهبری Matadors (14-17, 9-6) با یک بازی-بالا 30 امتیاز و هیجان زده شد به بازی در چنین نقش مهمی در پیروزی بزرگ است.

“من فقط فکر می کنم آن را بزرگ برای ما آمده است در اینجا و ضرب و شتم آنها را در محل خود را,” او گفت:.

این هم چیزی Matadors می توانید با آنها به کنفرانس مسابقات است.

“آره, من قطعا موافق” گفت: Harkless که همچنین برداشت هفت ریباند. “من فکر می کنم فقط نمی تواند بیش از حد بالا نمی کنید بیش از حد کم است که با ما است. آنها یک تیم دیگر درست مثل ما. ما نمی ترسم از هیچ کس. ما بیرون آمد و ضرب و شتم آنها و نشان داد که ما باید شجاعت.

“آنها آمد و آن را بر ما 30 اولین بار.”

UCI را شکست داد Matadors 87-64 در فوریه. 22 در CSUN.

Anteaters مربی اهل روسیه ترنر بود ناراضی تا مطمئن شوید. او به اعتبار به Matadors اما …

“ما-در دادگاه ما در ارشد, شب,” او گفت:. “که بر ما که بر من و بر همه ما. و این ناامید کننده است. اما این که چرا شما این بازی را بازی و به همین دلیل این بازی ها جالب هستند.

“ما به در به نرمی و من فکر خودخواهی امشب و این ناامید کننده در این مرحله برای این گروه که خیلی خوب در طول زندگی حرفه ای خود را.”

زمانی که Anteaters پیچ و مهره ای به نه نقطه سرب در اوایل نیمه دوم آنها تا به حال تمام حرکت کرد. UCI بود و هنوز هم به آینده نه در 55-46 12:54 به بازی قبل از Matadors خود را آغاز کرد باز گشت با 3-اشاره گر توسط گومز (12 امتیاز) و قرار دادن-پشت Harkless. 15-بالا و پایین صفحه توسط Harkless به CSUN یک 63-61 سرب با 5:42 چپ.

Harkless شد 12 و 19 از این زمینه است.

گرین با چراغ UCI با 14 امتیاز و 11 پرتاب ریباند اوان لئونارد و Collin Welp به ثمر رساند 13 پنجاه و تامی رادرفورد تا به حال 12 امتیاز.

Welp نمی خواهم راه خود را در تیم آغاز شد.

“ما کند و ما نمی آیند انجام آنچه مربی ترنر مربی ما را به انجام,” او گفت:. “و آن را نشان داد من فکر می کردم.”

لئونارد گفت: زمانی که تیم خود را در زمان نه نقطه سرب در نیمه دوم این ممکن است به جرم گرفتن آن پا کردن گاز است.

“آره ما قطعا اجازه دهید تا من احساس می کنم به عنوان یک تیم” او گفت:.

او همچنین اشاره کرد تیم خود را در تلاش برای دفاع از Harkless.

ترنر به حال فکر جالب هنگامی که از او پرسیده شد که اگر تیم او آماده بود به بازی.

“من فکر می کنم ما احتمالا بیش از حد اگر چنین چیزی وجود دارد,” او گفت:. “ما شاید بیش از تحریک و یا چیزی است که من نمی دانم. این آسان نیست برای آمدن و انجام ارشد شب.

“من فکر می کنم ما تا به حال چنین آسان در برابر (CSUN) اولین بار ما بازی آنها را که شاید وجود دارد انتظار می رود که امشب خواهد بود یک جشن و نه رقابت. و اعتباری به نورتریج آنها خوب بودند.

“اما این فرمول وقتی که ما نگاه واقعا فقیر است که ما برای حل و فصل عکس پرش در اوایل اموال قرار داده است که ما در انتقال دفاع در خطر است و این دقیقا همان چیزی که ما امشب در اوایل بازی و سپس دوباره زمانی که ما به آنها اجازه داد برای اجرای ما در نیمه دوم پس از ما تا به حال ساخته شده است منجر به انجام آنچه ما آماده انجام دهد.”

دایان کمک 18 امتیاز و هشت ریباند برای CSUN.

Eyassu Worku برگزار شد به هشت امتیاز در 3 بازی-برای-15, تیراندازی از جمله 2-برای-8 علامت از 3 نقطه محدوده. UCI از دست رفته پنج نفر از آن شش عکس از میدان چهار نفر از آنها از فراتر از arc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>