الیزابت بانک ها به بازی خانم غذا را سرخ کردن در اتوبوس مدرسه سحر و جادو’ فیلم

25 ژوئن (فردا) — بانک های الیزابت را بازی نمادین شخصیت خانم غذا را سرخ کردن در اتوبوس مدرسه سحر و جادو فیلم.

مهلت گزارش روز شنبه که بانک ها, 46, ستاره خواهد شد و تولید جدید live-action هیبرید فیلم.

تبلیغات

این فیلم بر اساس اسکولاستیک را اتوبوس مدرسه سحر و جادو مجموعه کتاب توسط جوانا کول که قبلا اقتباس به عنوان یک مجموعه تلویزیونی انیمیشن در 1990s. این مجموعه به شرح زیر خانم غذا را سرخ کردن و کلاس خود را به عنوان آنها را به های آموزشی در زمینه سفرهای که کشف علم است.

جهانی تصاویر, بانک Brownstone محصولات و مارک پلات در حال توسعه این پروژه است. بانک ها تولید خواهد شد با پلات حداکثر Handelman یولا Lucchese کیتلین فریدمن و آدم Siegel.

“ما خوشحال هستیم که به ارمغان می آورد به زندگی یاد خانم غذا را سرخ کردن و مزه برای دانش و ماجراجویی در یک راه جدید است که الهام بخش نسل بعدی بچه ها به کشف علوم و پشتیبانی از معلمان اختصاص داده شده که به کمک علم واقعی و قابل دسترس برای زبان آموزان جوان هر روز” Lucchese در بیانیه ای گفت.

Lily Tomlin ابراز خانم غذا را سرخ کردن در PBS مجموعه تلویزیونی انیمیشن است. Netflix منتشر متحرک عاقبت سری اتوبوس مدرسه سحر و جادو Rides Againشامل Kate McKinnon به عنوان خانم غذا را سرخ کردن خواهر فیونا در سال 2017.

بانک ها به تازگی ستاره دار با کیت بلانشت در miniseries خانم امریکااست که برای اولین بار در FX در Hulu در ماه آوریل است. او را ستاره با آنتونی مکی در فیلم آینده سیگنال هیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de