ایمیل نشان می دهد مایکروسافت سعی در فروش سیستم تشخیص چهره به اجرای قانون فدرال

واشنگتن – امروز اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا منتشر شد ایمیل آشکار چگونه مایکروسافت به شدت به بازار عرضه شده خود را تشخیص چهره محصول به فدرال اداره مبارزه با مواد مخدر (DEA). ایمیل مورخ سپتامبر 2017 از طریق دسامبر 2018 نشان می دهد که این شرکت بارها و بارها تلاش برای متقاعد کردن DEA برای خرید تکنولوژی که آژانس سرنشین تکنولوژی و مایکروسافت میزبانی DEA پرسنل برای دموی چندگانه و یک آموزش در مورد نحوه استفاده از این فن آوری در دفتر این شرکت در Reston, Va.

“حتی پس از belatedly امیدوار به فروش در صورت نظارت tech به پلیس در هفته گذشته مایکروسافت خودداری کرده است می گویند که آیا آن را از فروش فناوری به آژانس های فدرال مانند DEA” گفت: Nathan آزاد Wessler کارکنان ارشد وکیل با آیتالله سیستانی سخنرانی حریم خصوصی و فناوری پروژه است. “این است که نگران کننده به اندازه کافی برای یادگیری است که مایکروسافت سعی در فروش تکنولوژی خطرناک برای آمریکا اداره مبارزه با مواد مخدر با توجه به اینکه سازمان ثبت رهبری نژادپرستانه جنگ مواد مخدر و حتی بیشتر نگران کننده در حال حاضر است که دادستان کل لایحه Barr به گزارش گسترش این آژانس نظارت مقامات که می شود برای جاسوسی بر روی مردم در اعتراض به خشونت پلیس.”

گزارش های اخیر نشان می دهد که دادستان کل لایحه بر صدور یادداشت به طور موقت گسترش DEA نظارت مقامات که به راحتی می تواند شود برای جاسوسی بر روی افراد در اعتراض به خشونت پلیس. رسوایی زده آژانس همچنین دارای یک سابقه طولانی از لحاظ نژادی-شیوه های متفاوت. 2009 تجزیه و تحلیل نشان داد که سیاه و Latinx مردم مصالحه 72 درصد از DEA, دستگیری با وجود این واقعیت است که آنها را تنها 31 درصد از جمعیت است. DEA نیز نگران تاریخچه نگهداری تهاجمی نظارت فعالیت های مخفی از جمله اقدامات فوق العاده آن را در زمان برای پنهان کردن فله مجموعه ای از آمریکایی ها گوشی پرونده از دادگاه وکلای دفاع و دیگران.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

این ایمیل امروز منتشر شد به دست آمده به عنوان بخشی از یک طرح دعوی در دادگاه توسط آیتالله سیستانی و آیتالله سیستانی ماساچوست در برابر DEA و FBI بیش از این پنهان کاری عایقی خود را با استفاده از تشخیص چهره تکنولوژی.

با توجه به ایمیل آن را به نظر می رسد DEA نمی خرید تکنولوژی از نوامبر 2018 چرا که در میان سایر موارد, این سازمان نگران بود در مورد انتقادات وارد شده به اف بی آی بیش از آن با استفاده از تشخیص چهره تکنولوژی. آن است که هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است اگر مایکروسافت به فروش می رسد فن آوری آن به سایر فدرال و آژانس های اجرای قانون.

پس از مواجهه با فشار مایکروسافت هفته گذشته اعلام کرد که آن را نمی خواهد خود را به فروش تشخیص چهره تکنولوژی به ادارات پلیس در ایالات متحده است. آمازون ساخته شده مشابه تعهد به توقف فروش به پلیس برای یک سال. مایکروسافت و آمازون را به تاریخ هنوز تایید نشده که آیا این تعهد به گسترش فدرال agencieslike یخ FBI یا DEA.

یک پست وبلاگ توسط Kade Crockford آیتالله سیستانی از ماساچوست در نظارت و نژاد پرستی است که در اینجا: https://www.aclu.org/news/privacy-technology/how-is-face-recognition-surveillance-technology-racist.

این ایمیل امروز منتشر شد اینجا هستید: https://data.aclum.org/wp-content/uploads/2020/06/20-00004-L-OCR.pdf.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im