اورژانس قانونی حرکت به دنبال تحقیر برای سازمان حفاظت محیط زیست مدیر ویلر برای هجوم دادگاه حکم محرومیت کشاورزان از سم پاشی Dicamba آفت کش

واشنگتن – کشاورزی و حفاظت گروه امروز خواسته مدار نهم دادگاه تجدید نظر به پیدا کردن آژانس حفاظت از محیط زیست مدیر Andrew Wheeler در تحقیر برای امتناع از رعایت یک دادگاه فدرال به منظور تعلیق استفاده از آفت کش dicamba.

در پاسخ به هفته گذشته تصمیم دادگاه برگزاری است که سازمان حفاظت محیط زیست به اشتباه تایید فرمولاسیون از رانش مستعد آفت کش ها است که آسیب دیده و میلیون ها هکتار از محصولات سازمان حفاظت محیط زیست صادر شده منظور اجازه می دهد ادامه داد: سمپاشی از طریق ژوئیه 31.

در تصویب ادامه استفاده از dicamba از طریق ژوئیه ویلر اشاره به آنچه او ادعا شد آسیب به حکم دادگاه را در کشاورزان با استفاده از dicamba. اما دادگاه روشن ساخته است که به اشتباه تصویب استفاده از آفت کش های سازمان حفاظت محیط زیست است که به طور مستقیم مسئول هر گونه آسیب به کشاورزان—هر دو کسانی که با استفاده از dicamba و کسانی که محصولات کشاورزی آسیب دیده اند با آن است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان حفاظت محیط زیست است بنابراین سرکش آن فکر می کند می تواند منفجر کردن یک دادگاه فدرال حکم متوقف می شود که این مضر dicamba پاشش در نظم اداری” گفت: جورج Kimbrell از مرکز ایمنی مواد غذایی سرب, مشاوره در مورد. “سازمان حفاظت محیط زیست نیاز به یک درس در تفکیک قوا و ما در حال درخواست از دادگاه آن را به آنها بدهد.”

هفته گذشته در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط گروه حفاظت و کشاورزان آسیب dicamba رانش دادگاه حکم داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت 2018 ثبت نام از این آفت کش ها استفاده های غیر قانونی.

دادگاه گفت: سازمان حفاظت محیط زیست حاضر به در نظر گرفتن آرایه ای از دنیای واقعی مضرات از جمله شواهد فراوان است که dicamba آسیب دیده و میلیون ها هکتار از محصولات زراعی نخلستان و باغ.

حاکم برجسته گسترده رانش آسیب قرار گرفت که در دو تابستان پس از سازمان حفاظت محیط زیست را تصویب و این سازمان را تصویب رانش مستعد محصولات ساخته شده بسیاری از تولید کنندگان تبدیل به دانه های مهندسی ژنتیکی برای مقاومت در برابر dicamba به سادگی از آنجا که آنها می ترسید آن را تنها راه برای حفاظت از محصولات خود را از این آفت کش ها. دادگاه دستور فروش و استفاده برای جلوگیری بلافاصله در ژوئن 3 و سازمان حفاظت محیط زیست در حال حاضر در اثر اقدام یک جانبه به گسترش است که تا دو ماه.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

امروز در اورژانس حرکت این گروه با اشاره به این که دادگاه نمی توانست به هر واضح تر در هفته گذشته حاکم است. برای جلوگیری از ادامه آسیب دادگاه به حالت تعلیق بیش از حد بالا در فصل سمپاشی dicamba موثر بلافاصله. سازمان حفاظت محیط زیست را پس از آن اداری به منظور مبارزه طلبیده است که حاکم است. گروه خواسته دادگاه امروز برای اجرای حکم خود و نگه داشتن چرخ در تحقیر.

“این ذهن ترا درهم میشکنند برای دیدن EPA پرهیاهو و نادیده گرفتن حکم دادگاه ویژه یک فراهم می کند که از جمله مهم برای حمایت از کشاورزان و محیط زیست” گفت: استفانی پدر و مادر یک دادستان ارشد در مرکز تنوع زیستی است که شرکت مشاور در این مورد. “ما در حال پرسیدن این دادگاه برای بازگرداندن حاکمیت قانون در مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان حفاظت محیط زیست.”

سابقه و هدف:

بیش از 25 میلیون پوند از dicamba شد اسپری دوباره این تابستان با استفاده از در حال حاضر غیر قانونی آفت کش ها.

در هفته گذشته حکم دادگاه خالی سازمان حفاظت محیط زیست را تصویب سه فرمولاسیون از آفت کش dicamba—مونسانتو XtendiMax, Corteva را FeXapan و BASF را Engenia—که سازمان حفاظت محیط زیست برای اولین بار ثبت نام برای سال 2017 فصل برای “جدید با استفاده از” در مونسانتو ژنتیکی مهندسی شده dicamba-مقاوم در برابر سویا و پنبه.

در حکم آفت کش تصویب غیر قانونی این نظر ذکر شده “عظیم و بی سابقه آسیب ناشی از dicamba در چند سال گذشته آسیب است که “از هم جدا در بافت اجتماعی بسیاری از جوامع کشاورزی.”

مشاهده اورژانس حرکت >>

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de