امارات مریخ راه اندازی با تاخیر تا روز پنجشنبه با توجه به آب و هوا

جولای 14 (UPI) — برای اولین بار از سه برنامه ریزی ماموریت به مریخ در تابستان امسال برنامه ریزی شده برای بلند کردن از ژاپن در روز سه شنبه به تعویق افتاد در آخرین لحظه به دلیل آب و هوا در, راه اندازی سایت, مقامات گفت: به تأخیر انداختن تاریخی اولین تلاش امارات متحده عربی برای رسیدن به سیاره سرخ تا پنج شنبه.

راه اندازی اماراتی در مدار, ماهواره, نام, امید, برنامه ریزی شده بود برای 4:51 p. m. EDT از Tanegashima مرکز فضایی حدود 450 مایلی جنوب هیروشیما روی یک ژاپنی H-2A موشک بود اما با تاخیر ساعت قبل از آن برنامه ریزی شده پرتاب “با توجه به شرایط آب و هوا” در Tanegashima جزیره ماموریت اعلام کرد در توییتر.

تبلیغات

امارات متحده عربی آژانس فضایی گفت: راه اندازی تاریخ موکول شده است برای روز پنج شنبه در 4:43 p. m. EDT.

راه اندازی است که به دنبال یک چینی Tianwen-1 ماموریت مریخ برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 23 و پس از آن ناسا مریخ پشتکار رور زودتر از جولای 30.

مجمع ماهواره امید در دبی — با کمک از دانشگاه کلرادو — در حال حاضر ایجاد یک شور و شوق برای فضا در امارات متحده عربی گفت: سارا بنت Khaled Al-امیری صندلی از کشور شورای دانشمندان است.

“ما بیشتر و بیشتر کودکان خواب در مورد فضا و هیجان زده شدن در مورد آن. ما علاقه بیشتری را در فضای علم” Al-امیری گفت.

این ماموریت اولین تلاش های هر کشور برای رسیدن به یک سیاره دیگر. تنها ایالات متحده و روسیه و آژانس فضایی اروپا و هند ارسال فضاپیما به مریخ است.

تبلیغات

امارات متحده عربی برنامه ریزی برای ماموریت برای رسیدن به مریخ در ماه فوریه همزمان با سالگرد 50 از کشور تاسیس در سال 1971.

امیدوارم که حمل سه ابزار است که دایره مریخ برای چهار سال زمین — دو سال در مریخ — برای جمع آوری داده ها و تصاویر از جو است. هدف این است که برای به دست آوردن درک بهتر از مریخ آب و هوا و فرآیندهای جوی در اطراف این سیاره در تمام فصول نه فقط در چند مکان, Al-امیری گفت.

این ماموریت می تواند طولانی تر اما Al-امیری کاهش یافته است به بحث در مورد چه بیشتر علم ممکن است انجام شده فراتر از برنامه ریزی مدت.

“ماموریت خواهد بود پوشش کامل روز به چرخه شب … برای جذب طیف گسترده ای از شرایط در مریخ آب و هوا, سیستم,” او گفت:.

داده است که امارات متحده عربی در نظر دارد برای به اشتراک گذاشتن با 200 سازمان ملل می تواند به دانشمندان کمک کند درک یکی از رمز و راز در مورد مریخ: چرا این سیاره از دست رفته مقدار از فضای آن بیش از میلیون ها سال.

“ما به دنبال در چگونه مریخ رفتن از متراکم تر جو به جو بسیار نازک با نگاه به اینکه آیا یا نه مریخ سیستم آب و هوا نقش مهمی در “لگد زدن” هیدروژن,” Al-امیری گفت.

این مدارگرد را ارائه منحصر به فرد علم اما این ابزار در هیئت مدیره نسبتا استاندارد فن آوری مورد استفاده در دیگر ماموریت های فضایی گفت: Brett Landin یک فضاپیما مهندس سیستم در دانشگاه کلرادو-بولدر که منجر ماموریت سفینه تیم.

یک تیم از شهروندان امارات متحده عربی ساخته شده امیدوارم که فضاپیما در Mohammed Bin Rashid مرکز فضا در دبی با ماموریت مجموع هزینه حدود $200 میلیون دلار است. مدارگرد حدود 9 1/2 فوت و 8 فوت عرض است.

تبلیغات

“برای جو زمین ما نگاهی به ابرها. برای مریخ ما را در هر ردهای از بخار. در اینجا ما به نظارت بر آتش سوزی از مدار. برای مریخ خواهیم بود به دنبال در گرد و غبار توفان” Landin گفت.

Landin گفت: امارات متحده عربی تصمیم ژاپن H-2A موشک به دلیل قابلیت های آن و از آنجا که این دو کشور تا به حال همکاری در دیگر مربوط به فضا ماموریت. امارات ماموریت مریخ راه اندازی خواهد شد 42nd برای H-2A.

این موشک تولید شده توسط صنایع سنگین میتسوبیشی است که در مورد 174 پا بلند است. در آن قدرتمند ترین پیکربندی با چهار بوستر موشک می تواند دستیابی به تقریبا 2 میلیون پوند تراست اما این راه اندازی خواهد شد با استفاده از دو بوستر.

ماموریت دریافت مربیگری و راهنمایی از کارشناسان ایالات متحده اما Emiratis آموخته فن آوری و انجام هدف خود Landin گفت.

“این ساخته شده توسط مهندسان جوان در امارات متحده عربی که نمی دانم چگونه به انجام این کار فقط شش سال پیش” او گفت:. “هدف این بود که انتقال تکنولوژی.”

نهایی ساخت ماهواره و حمل و نقل از خاورمیانه به ژاپن رخ داده است تحت COVID-19 محدودیت گفت: Pete Withnell, مدیر برنامه با دانشگاه کلرادو آزمایشگاه اتمسفر و فیزیک فضا.

اگر چه همه گیر ساخته شده تدارکات پیچیده تر برنامه بود و تحت تاثیر قرار نمی, او گفت:.

“ما تا به حال به سفر و کار که در طول همه گیر مورد نیاز داوطلب به سفر و دور از خانه های خود. قرنطینه تاخیر اضافه شد. سفارتخانه ها و دولت ها آورده بودند برای کمک به ما در دیدار با جدول زمانی برای راه اندازی” Withnell گفت.

مجموعه ای از مریخ ماموریت های راه اندازی شده در سال 2020 است که به دلیل زمان مورد نیاز او گفت: از آنجا که مریخ و زمین تنها به نزدیکی هر دو سال. اگر راه اندازی پنجره از دست رفته است این ماموریت می تواند به حداقل که در طول زمان.

تبلیغات

حتی ساخت این فضاپیما شد یک پیروزی بزرگ برای امارات متحده عربی Withnell گفت.

“من فکر می کنم این بازی بوده است-changer برای درهم قطعا مانند ایالات متحده در ماه شات,” او گفت:. “بسیاری از مردم شک و تردید بود. من فکر می کنم ما دیدن چیزهای بزرگ اتفاق می افتد وجود دارد در آینده است.”

بازگشت فضانوردان به فضا از خاک ایالات متحده آمریکا

ناسا فضانوردان داگ هرلی (L) و باب Behnken که خدمه پرواز اژدها فضاپیما به ایستگاه فضایی بین المللی ماموریت کوتاه کنترل در مورد تجربه خود را در وسیله نقلیه جدید در تاریخ 1 ژوئن. حسن نیت ارائه میدهد عکس از ناسا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>