پایان دادن به نژاد پرستی را بیش از مکالمات

بین پس از کشتن جورج فلوید و coronavirus بیماری همه گیر جهانی است در آشفتگی. نژادپرستی در ذهن نزدیک به همه. امید است که چیزی خوب خواهد آمد توجه آورده بودن به مسائل مهم و نژادپرستی. مکالمات باید برگزار شود اما پایان دادن به نژاد پرستی را خیلی بیشتر از فقط صحبت کردن. عمل مورد نیاز خواهد بود.

به عنوان یک آمریکایی ژاپنی, میراث, من با تجربه من از نژاد پرستی اما نه به حدی که بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار صورت منظم است. جورج فلوید است که به عنوان یکی, که زندگی از دست داده بود از طریق خشونت پلیس علیه سیاه مردان است. او یک قهرمان در حالت عادی معنی واقعی کلمه اما مردم را به یاد داشته باشید نام خود را برای مدت زمان طولانی. متاسفانه شده اند وجود دارد بسیاری از کسانی که تجربه مشابه سرنوشت.

نفرت است و بخش عمده ای از نژاد پرستی. در شروع جنگ جهانی دوم ژاپنی و آمریکایی و مهاجران از ژاپن شد و بلافاصله دیده می شود به عنوان دشمن. به دلیل نفرت از دولت حذف شده 120,000 مردم از میراث فرهنگی در سواحل غرب از خانه های خود و زندانی آنها را در اردوگاه. این یک نتیجه از نژادپرستی در مقابل افرادی که نگاه متفاوت از جریان اصلی مردم است. هیچ کس آمد به کمک آنها به جز کویکر و چند نفر دیگر که در تلاش برای حمایت از آنها فایده ای نداشت. پس از پایان جنگ و تا حد زیادی به دلیل میهن پرستی و فداکاری جوان ژاپنی با آمریکایی ها که خدمت در ارتش ایالات متحده و بیشتر در تفکیک 442nd تیم رزمی هنگ/100 گردان ژاپنی با آمریکایی ها بودند که در نهایت قادر به دست آوردن احترام به شهروندان آمریکایی است. نژاد پرستی باعث شده بود درد و رنج بسیار به آنها.

آمریکایی های آفریقایی تبار را تحمل کرده اند نژادپرستی و تبعیض به مراتب بیش از حد طولانی است. برخی از خانواده را تجربه کرده اند برای نسل و نژاد پرستی شده اند قادر به غلبه بر آن. بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار اند قادر به افزایش بالاتر از نژادپرستی و مشکلات فقر و تبعیض برای تبدیل شدن به رهبران در دولت, قانون, پزشکی, آموزش, ورزش, اقدام, موسیقی, تجارت, و تمام زمینه ها از تلاش. هنوز نژاد پرستی هنوز هم همچنان به نگه داشتن بسیاری از عقب به خصوص اگر آنها ناعادلانه رفتار توسط پلیس و دیگران در مکان های از قدرت.

آن را بی خطر است که فرض کنیم که وجود دارد ممکن است همیشه نفرت نادان و تحمل مردم در جهان است. کسانی هستند که احساس آنها نسبت به دیگران است. آن دشوار خواهد بود برای از بین بردن نفرت و نژادپرستی اما باید آن را ممکن است برای ایجاد جهانی بهتر است اگر به اندازه کافی خوب مردم مایل به انجام بخشی خود را برای بهبود روابط. لذت بخش است به طوری که بسیاری از مردم آن از اقوام دیگر و به خصوص افراد جوان و با پیوستن به مردم در تظاهرات مسالمت آمیز به مبارزه علیه نژاد پرستی.

خرابکاری و خشونت و غارت تخریب اموال و آسیب رساندن به مردم هرگز نباید بخشی از معادله است. این اقدامات صدمه دیده بیش از حد بسیاری از مردم بی گناه است. مکالمات مذاکرات و تظاهرات مسالمت آمیز می تواند کمک به تغییر.

معنی دار مکالمات در تمام سطوح دولت و عموم مردم همراه با خانواده فرد لازم است, اما صحبت کردن به تنهایی نمی خواهد پایان نژاد پرستی. رهبران باید بیشتر مایل به ایجاد تغییرات مورد نیاز برای بهبود روابط. والدین و مربیان باید برای تدریس به کودکان که نژاد پرستی است قابل قبول نیست. وجود دارد به یک تغییر نگرش و ابراز عشق در مبارزه با نژاد پرستی. تحمل نیاز به یک بزرگتر بخشی از زندگی است.

دولت از روابط نژادی در ایالات متحده است که در یک مقطع بحرانی. وجود دارد مقدار تفرقه و نفرت. شرایط می تواند و باید بهبود یابد. همه ما می توانید انجام بخشی از ما و تفاوت آن است که آیا صحبت از اعتراض مسالمت آمیز در دیدار با مردم اهدا به ارزش علل, آموزش, دیگران, رای گیری برای رهبران خوب و یا به سادگی تر بودن نوع و پذیرش همه است. کمک به یک فرد یک شروع است.

نژادپرستی یک بیماری خطرناک است که باید پیشتر و موجود است.

فلوید موری مشغول به کار در واشنگتن دی سی به عنوان ملی, مدیر اجرایی/مدیر عامل شرکت ژاپنی شهروندان آمریکایی لیگ یک سازمان دفاع از حقوق مدنی. او متولد و بزرگ شده در یوتا و در حال حاضر زندگی در سالت لیک سیتی. او با انتشار کتاب سخنرانی ها و مقالات در مورد ژاپنی آمریکایی تجربه و سابقه نژادپرستی و حقوق مدنی. www.thejapaneseamericanstory.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>