پایان دادن به این افسانه که مغلوب ساختن پیشی جستن است پایان دادن به جنگ

وجود دارد این لحظه در طول دولت از آدرس اتحادیه که من نمی تواند متوقف فکر کردن در مورد.

زمانی که رئیس جمهور تهمت به صحبت کرد ارتش امی Wiliams در طول سخنرانی خود و به او گفت که او می خواهم مرتب شوهرش به خانه بازگشت از افغانستان به عنوان یک “سورپرایز ویژه” آن را دشوار است به سازمان دیده بان.

گروهبان. تاونسند ویلیامز سپس فرود از پله ها به خانواده اش پس از هفت ماه از استقرار. کنگره را تشویق می کردند. یک نظامی خانواده ریونیون — با آن احساسات پیچیده است که به طور معمول به کار گرفته شده در خصوصی و یا بر روی یک پایه مورد استفاده قرار گرفت برای تشویق خط.

وجود چنین پنجره به زندگی و یا درد و رنج مردم, یمن, سومالی, افغانستان و یا فراتر از آن.

که حیله بود و تنها نگاه اجمالی بسیاری از آمریکایی ها دریافت از واقعیت انسان از جنگ ما در خارج از کشور. وجود چنین پنجره به زندگی و یا درد و رنج مردم, یمن, سومالی, افغانستان و یا فراتر از آن.

که غیر قابل قبول است. و بنابراین اسطوره که مغلوب ساختن پیشی جستن است که در واقع پایان دادن به جنگ.

ایالات متحده رسیده است یک معامله با طالبان برای حذف 3400 از 12,000 نیروهای ایالات متحده در حال حاضر در افغانستان با تعهد به برداشت بیشتر اگر شرایط خاصی را برآورده. که دیر مرحله اول به عنوان مقامات ایالات متحده در نهایت به رسمیت شناختن جنگ فاجعه است و در حال مذاکره خروج.

اما در نظر گرفتن یک گام به عقب نشان می دهد یک تصویر بزرگتر است که در آن از غرب آفریقا تا آسیای مرکزی مغلوب ساختن پیشی جستن در حال گسترش و تعمیق جنگ علیه ترور — و آن را مرگبارتر است.

به مراتب از پایان جنگ, حملات هوایی آمریکا در سومالی و سوریه را بشدت تحت تهمت منجر به تلفات غیر نظامی در هر دو کشور. در سومالی نیروهای آمریکا در عملیات ظاهرا هدف گیری شده اند را شکست داد و پس از 18 سال از جنگ. آن را دریافت پوشش در ایالات متحده, اما هفته اول این سال شاهد یک کامیون بمب گذاری در موگادیشو که منجر به کشته شدن بیش از 80 نفر است.

در همه جا مردم عادی مردم درست مثل ما جز آنها اتفاق می افتد به زندگی در کشورهای دیگر پرداخت قیمت این جنگ. سال گذشته شاهد بیش از 10 ، 000 افغانستان تلفات ملکی — ششم سال در یک ردیف برای رسیدن به این گریم ارتفاعات.

و فراموش نکنید 2020 باز با مغلوب ساختن پیشی جستن آوردن آمریکا به آستانه یک برنامه به طور بالقوه فاجعه بار جنگ با ایران. و او همچنان به تشدید مجازات تحریم در کشور ویرانگر زنان و کودکان و افراد مسن و سایر افراد آسیب پذیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه پایان دادن به جنگ اما آماده شدن برای جنگ بیشتر. در سال گذشته او مستقر 14,000 بیشتر نیروهای نظامی در خاورمیانه — فراتر از ده ها هزار نفر در حال حاضر وجود دارد.

اگر این به نظر می رسد تعجب آور آن را در بخشی به دلیل مشکل شده است و هر دو حزب. در واقع بسیاری از دموکرات کنگره که در واقع پشتیبانی این escalations.

در ماه دسامبر 188 خانه دموکرات پیوست و جمهوری خواهان در عبور از حدود 740 میلیارد دلار بودجه نظامی است که در ادامه جنگ. آنها تصویب بودجه پس از ترک ضد جنگ اقدامات مطرح شده توسط نماینده کالیفرنیا باربارا لی و قیمتی چند نفر دیگر در تلاش برای مهار جنگ.

آن را به ارزش به خاطر سپردن است که دولت از اتحادیه تصویری, کنگره افزایش در اتحاد و پیوستن به رئیس جمهور در تشویق برای شیرین کاری خود را با خانواده ویلیامز. از آنجا که شده است وجود دارد نزدیک به این سطح از توافق سال پس از سال در, بودجه و گسترش جنگ.

پایان دادن به آنها آسان نخواهد بود. بیش از حد بسیاری از منافع قدرتمند — از سلاح های تولید کنندگان به سیاستمداران — آیا بیش از حد سرمایه گذاری کرده. اما پایان دادن به جنگ آغاز می شود با رد این ایده که اپوزیسیون واقعی را از داخل کاخ سفید است.

به عنوان با بسیاری از مسائل دیگر مانند زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن اول تصویب مسلمان بان کی مون و مردم رفتند به فرودگاه های سراسر کشور در اعتراض و یا غلیان احساسات در برابر caging کودکان در مرز — کسانی از ما که در مخالفت با جنگ نیاز به بالا بردن صدای ما و رهبران را دنبال کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de