مهندسین طراحی قابل استفاده مجدد لاستیک سیلیکون ماسک صورت با N95 فیلتر

جولای 9 (UPI) — محققان روز پنجشنبه گفت که آنها را توسعه داده اند یک resusable لاستیک سیلیکون ماسک صورت با N95 فیلتر.

محققان در موسسه تکنولوژی ماساچوست و بریگهام و بیمارستان زنان در بیانیه ای گفت که آنها فکر می کنم جدید ماسک صورت است به عنوان موثر در توقف ذرات ویروسی به عنوان N95 ماسک.

تبلیغات

هدف در توسعه و تست جدید ماسک صورت برای دیدار با “نیاز مبرم به تجهیزات حفاظت شخصی در تنظیمات بهداشت و درمان در طول COVID-19 همه گیر” گفت: محققان در این مطالعه پنج شنبه منتشر شده در مجله پزشکی بریتانیا باز است.

بسیاری از بیمارستان ها باید با استفاده از پراکسید هیدروژن بخار برای استریل کردن ماسک برای استفاده مجدد اما این روند نیاز به تجهیزات تخصصی که در دسترس نیست در همه جا. و در حالی که تمیز کردن اجازه می دهد تا برای تا 20 reuses آن را تنها می توان یک روز با هر نظافت, محققان گفت.

جدید ماسک باید فضا را برای یک یا دو N95 فیلتر جایگزین می شود پس از هر بار استفاده و بقیه لاستیک ماسک خود را می توان به استریل و چند بار مورد استفاده مجدد قرار.

“با این طراحی فیلتر را می توان در ظهور و سپس دور انداخته و پس از استفاده و شما پرتاب دور خیلی کمتر از مواد یک N95 ماسک” Brigham و بیمارستان زنان تحقیقات مهندس آدم Wentworth co-نویسنده سرب از مطالعه در بیانیه ای گفت.

محققان استخدام 24 بهداشت و درمان کارگران برای مطالعه برای آزمون مناسب از ماسک و متوجه شد که آن می تواند با موفقیت مناسب صورت های مختلف اندازه.

در حال حاضر این تیم تحقیقاتی در حال کار بر روی نسخه دوم از ماسک با امید به آن را راحت تر و با دوام است.

رفتن به جلو آنها نیز انتظار بیشتری به انجام تست های آزمایشگاهی است که اندازه گیری ماسک توانایی برای فیلتر کردن ذرات.

“ما می دانیم که COVID-19 واقعا نمی خواهید دور تا واکسن شايع است” گفت: شرکت سرب نویسنده James Byrne یک radiation oncologist در Brigham و بیمارستان زنان و پژوهشی وابسته به دانشگاه MIT. “من فکر می کنم همیشه وجود دارد رفتن به نیاز به ماسک, که آیا آن در بهداشت محیط و یا در عموم مردم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>