مهندسین توسعه supercapacitor به قدرت فناوری های پوشیدنی

مارس 19 (UPI) — دانشگاه دوک و محققان ایالت میشیگان روز پنجشنبه گفت: آنها طراحی کرده اند یک نوع جدید از supercapacitor برای فناوری های پوشیدنی است که باقی می ماند کاربردی پس از کشیده هشت برابر اندازه اصلی خود را.

محققان تصور این supercapacitor عنوان بخشی از سیستم الکترونیکی پوشیدنی الکترونیک یا پزشکی, دستگاه های.

رمان نوع supercapacitor آنها طراحی شده اند مشخص شده در یک مطالعه پنج شنبه منتشر شده در مجله موضوع را می توان بارها و بارها بدون هیچ ساییدگی و پارگی و تا حد زیادی حفظ عملکرد انرژی پس از 10000 چرخه شارژ و تخلیه.

یک supercapacitor فروشگاه انرژی از طریق اتهام جدایی و نمی تواند برق خود را پس از آن باید شارژ از یک منبع خارجی است و بر خلاف یک باتری است که فروشگاه های انرژی شیمیایی و تولید هزینه از طریق واکنش های شیمیایی.

همچنین بر خلاف باتری supercapacitors شارژ و تخلیه بسیار سریع تر و تحمل بسیاری از تخلیه و شارژ چرخه از باتری های قابل شارژ.

“کشش supercapacitors دریافت کرده اند فوق العاده ای پژوهش ها در سال های اخیر به دلیل توانایی خود را به عنوان مستقل و منسجم منابع قدرت برای کشش الکترونیک biointegrated الکترونیک و پوشیدنی الکترونیک” نوشت: محققان در مطالعه است. “نانومواد از جمله فلز کربن pseudocapacitive پلیمر MXene و اکسید فلز استفاده شده است برای ساخت این نوع از دستگاه. به طور خاص ساخته supercapacitors ساخته شده از کربن نانومواد بسیار امیدوار کننده بوده و به طور گسترده ای مورد بررسی با توجه به بالا و هزینه پایین سطح منطقه و چرخه عمر است.”

در خصوص مچاله نانولوله کربنی یا CNT, جنگل, الکترود کشف شده اند به تازگی به ساخت بسیار ساخته supercapacitors.

محققان گفت: آنها رسوب یک لایه نازک از طلا فیلم در بالای CNT جنگل. طلا لایه کاهش یافته و مقاومت دستگاه اجازه می دهد آن را به شارژ و تخلیه بسیار سریع تر.

CNT جنگل منتقل شد به پیش کشیده الاستومر بستر با طلا به سمت پایین. سپس ژل پر از الکترود بود آرام اجازه می دهد تا قبل از فشار آزادی که آن را ناشی از کوچک به یک چهارم از اندازه آن است. روند مچاله شدن این لایه نازک از طلا که افزایش هزینه آن را می تواند نگه دارید, با توجه به مطالعه ارشد نویسنده جف شیشه دوک مهندسی استاد.

طلا-اصلاح CNT جنگل بهبود عملکرد تحت بزرگ مکانیکی گونه های در شارژ/دشارژ ،

“اگر چه بسیاری از نانومواد و استراتژی های پیشنهادی برای ساخت با دوام دستگاه های است که می تواند زنده ماندن در زیر بزرگ گونه های آنها رنج می برند از مسائل از استحکام و عملکرد پایین در زیر بزرگ سويه” محققان گفتند. “در اینجا ما با موفقیت ساخته شده قوی و با کارایی بالا ساخته الکترود و suprecapacitor از طریق مچاله Au-CNT جنگل.”

“هدف ما این است که به توسعه نوآورانه دستگاه های است که می تواند زنده ماندن مکانیکی تغییر شکل مانند کشش پیچش یا خم شدن بدون از دست دادن عملکرد” گفت: ارشد نویسنده و MSU مهندسی استاد Chanyong ساو. “اما اگر منبع تغذیه از یک کشش دستگاه های الکترونیکی نیست ساخته و سپس کل سیستم دستگاه محدود خواهد شد به غیر کشش.”

“ما هنوز هم برخی از کار را به انجام برای ساخت کامل ساخته الکترونیک سیستم” کائو اضافه شده است. “اما با این بنیاد قوی ساخته supercapacitor ما قادر خواهد بود به ادغام آن را به یک سیستم است که شامل کشش سیم سنسور و دتکتور برای ایجاد به طور کامل ساخته دستگاه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de