‘به اندازه کافی به اندازه کافی است’: در بزرگترین اعتصاب در عین حال آمازون کارگران در بیمار تماس بیش از شرایط نا امن کار

صدها نفر از آمازون کارگران از سراسر ایالات متحده در روز سه شنبه در بیمار نامیده می شود به تقاضا بهتر استانداردهای ایمنی در تجارت الکترونیک غول انبارها در بزرگترین اقدام هماهنگ در این شرکت پس از coronavirus همه گیر آغاز شد.

کار گروه های حقوق ایران برای احترام نیویورک جوامع برای تغییر و ایجاد جاده نیویورک سازمان یافته عمل است. بیش از 300 کارکنان پیوست اعتصاب و خودداری از به کار.

بیش از 75 آمازون کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس در هفته های اخیر به عنوان کارگران را به صدا هشدار دهنده در مورد عدم شفافیت و پروتکل های ایمنی در این شرکت 110 آمریکا انبارها.

آتنا یک ائتلاف از گروه های اختصاص داده شده به مبارزه با بی عدالتی در آمازون به نام آمریکایی ها برای نشان دادن همبستگی با اعتصاب کارکنان که در کار حداقل 50 از امکانات این شرکت در سراسر کشور.

آمازون انبار کارگران در شیکاگو با موفقیت تحت فشار این شرکت در ماه مارس به اجازه می دهد فصلی و کارگران پاره وقت به درخواست زمان پرداخت کردن. اما این شرکت تنها ارائه می دهد پرداخت مرخصی استعلاجی به کارمندان که دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 یا که به قرنطینه به دلیل تایید قرار گرفتن در معرض. سیاست ساخت تعدادی از coronavirus موارد به عنوان آمازون “به احتمال زیاد به صورت تصاعدی افزایش” کارشناسان می گویند.

با توجه به گزارش منتشر شده در هفته گذشته توسط آتنا و مرکز محبوب دموکراسی کارگران در آمازون انبارها نیز رو به اضافه کاری اجباری—که می تواند باعث ازدحام بیش از حد در امکانات—و همان سهمیه آنها به طور معمول چهره آنها را مجبور به کار به سرعت و ساخت آن را دشوار است به عمل بهداشت است که مقامات بهداشت عمومی توصیه مکرر مانند شستن دست. نیویورک جوامع برای تغییر نوشته شده در توییتر یک ویدئو شامل اردن, گل, انبار کارمند در کوئینز نیویورک که به اشتراک گذاشته شده به همین دلیل او به نام بیمار در روز سه شنبه.

“ما در حال قرار دادن زندگی ما در معرض خطر جوامع ما در معرض خطر و خانواده های ما در معرض خطر و…مشتریان ما در معرض خطر” گل گفت. “ما نیاز به جف بزوس برای نزدیک کردن این انبارها و ما در دو هفته پرداخت را ترک کنند.”

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

با توجه به گل و همکارش در کوئینز انبار فیلیپ رویز خود تسهیلات تا به حال بیش از 50 مثبت coronavirus موارد است.

روز سه شنبه اعتصاب می آید هفته پس از کریس Smalls یک آمازون کارگر در Staten Island, New York, اخراج شد و پس از سازماندهی یک اعتراض به شرایط در انبار.

“امروز اقدامات نشان می دهد که چقدر خطرناک آن است که به کار در آمازون” استوارت Appelbaum, رئيس جمهور از خرده فروشی و عمده فروشی و فروشگاه اتحادیه (RWDSU) در بیانیه ای گفت. “کارگران شده است به شدت پرسیدن که آمازون انجام بیشتر برای حفاظت از بهداشت و ایمنی کار. اما به جای پرداختن به نگرانی های خود را از آمازون تا به جای حمله کردن کارگر در رهبران. این باید متوقف شود. هیچ کارگر باید در معرض شرایط نا امن در محل کار. و هیچ کارگر باید انتقام در برابر در ایستاده تا برای حقوق خود. آمازون در ادامه به اولویت بندی به حداکثر رساندن آن سود بسیار زیادی حتی بیش از خود کارکنان ایمنی و غیر قابل قبول است. کافی است به اندازه کافی آمازون است.”

در رسانه های اجتماعی و دیگر حقوق کارگران گروه ابراز همبستگی با کارگران است.

“آمازون کارگران در حال اقدام برای محافظت از ما همه از COVID-19 قرار گرفتن در معرض” نوشت: حقوق دیجیتال گروه مبارزه برای آینده اصرار حامیان برای کمک به یک صندوق برای خبرچین در این شرکت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de