گروه های زیست محیطی پرونده حقوقی علیه سازمان حفاظت محیط زیست و ارتش و سپاه به صورت غیر قانونی تفسیر از آب تمیز عمل

واشنگتن – محیط زیست یکپارچگی پروژه به نمایندگی از چهار دیگر گروه های زیست محیطی, امروز شکایتی درخواست ایالات متحده دادگاه منطقه برای ناحیه کلمبیا به تخلیه سازمان حفاظت محیط زیست را بازنویسی “آبهای ایالات متحده” قانون شناخته شده به عنوان کشتیرانی آبهای حفاظت از قانون به دلیل آن است که “خودسرانه دمدمی مزاج و در غیر این صورت نه مطابق با قانون است.”

در 22 ژوئن سال 2020 قانون به دنبال قابل ملاحظه معنای اصطلاح “آب های ایالات متحده آمریکا” (WOTUS) به عنوان تعریف شده در زیر آب تمیز عمل می کنند (CWA) و در انجام این کار حذف آبهای درک به سقوط در قانون حمایت. آن را پشت رول فدرال نظارت تا برای نیمی از کشور, تالاب و حدود یک ششم از آن جریان—به طور خاص زودگذر جریان است که تنها جریان پس از باران یا بارش برف—که بسیاری از آنها محافظت شده برای چند دهه. سلامت این آب بدن است که اغلب انتقادی به حفظ اکوسیستم محلی و مهم تنوع زیستی زیستگاه. آنها همچنین عملکرد طبیعی سیستم های تصفیه که نه درد و رنج بیش از آلودگی و همچنین ارزشمند نقاط برای تفریح در فضای باز.

با توجه به شکایت نهایی WOTUS تعریف “نه تنها در تضاد با متن ساده و هدف از CWA شکست مرکزی هدف از CWA و disregards سابقه قضایی تاسیس علم و آژانس قبل از واقعی یافته و دیرینه سیاست ها و شیوه های, اما این کار را بدون هیچ منطقی اجازه دهید به تنهایی ‘مناسب’ توضیح.” شاکیان شامل محیط زیست یکپارچگی پروژه مواد غذایی و آب دیده بان Patuxent ice watch ltd پایین تر Susquehanna ice watch ltd انجمن و باروت ice watch ltd.

“مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان حفاظت محیط زیست تعریف از آبهای محافظت شده در زیر آب تمیز عمل می کنند نه تنها می رود در برابر عام خواندن از قانون بلکه در برابر پذیرش علم چگونه آب بدن تبدیل شدن به آلوده گفت:” آفتابی لی, وکیل محیط زیست یکپارچگی پروژه. “با این اقدام قانونی ما امیدواریم که به فاش کردن یک بار دیگر میزان که این دولت عقب بحرانی مقررات زیست محیطی در هزینه های عمومی سلامت به سادگی بنابراین صنعت می تواند صرفه جویی در چند دلار برش گوشه.”

“این WOTUS حکومت متفاوت است به طوری که بسیاری از این دولت را درهم و برهم و غیر قابل توجیه اقدامات: disregards علم بهداشت عمومی و محیط زیست در هر نوبت” گفت: Tarah Heinzen دادستان ارشد در مواد غذایی و آب دیده بان. “قاعده این است که نمونه دیگری از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت currying به نفع بزرگ Ag و دیگر آلوده و ما انتظار داریم دادگاه را به درستی تعیین آن به غیر قانونی است.”

سازمان به تصویب نهایی قانون بیش از زخمی در اعتراضات سازمان های خود از کارشناسان و سازمان حفاظت محیط زیست علم هیئت مشورتی که نظرات 2019 قانون پیشنهاد شده اظهار داشت که سازمان های جدید WOTUS تعریف خواهد بود به احتمال زیاد در نتیجه غیر قابل توجیه جدید خطرات برای سلامت انسان و محیط زیست.

رفته به ادامه مطالب

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت تر از همیشه را به شما روزنامه نگاری است که ضروری است برای بقای دموکراسی ما. اما ما نمی توانیم آن را بدون شما. لطفا برای حمایت از ما 2020 اواسط سال مبارزات انتخاباتی امروز. مخاطرات هرگز بالاتر بوده است.

لطفا انتخاب کنید, اهدای روش:

به عنوان مثال نهایی قانون قاطعانه مانع هر گونه بالادست آب متصل به آب محافظت از طریق belowground هیدرولوژیکی لینک—از جمله تالاب های کم عمق زیرزمینی ارتباط با آب محافظت. تحت حکومت نهایی تنها تالاب که به اشتراک گذاری مستقیم سطح آب اتصال با آب محافظت در نظر گرفته “آبهای ایالات متحده است.”

حاکمیت نهایی نیز از بین می برد “ایالتی” آب به عنوان یک دسته به استثنای آب که عبور از مرزهای دولتی و سازمان حفاظت محیط زیست است به صراحت به عنوان تفسیر موضوع به CWA حمایت پس از آن تصویب.

“2015 آب تمیز حکومت رانده شد مبتنی بر علم اکتشافات و نتیجه گیری بیشتر به محافظت از محیط زیست و آب ما” گفت: کاهش Susquehanna ice watch ltd تد Evgeniadis. “این عقبگرد است حمله مستقیم به مردم سختکوش ایالات متحده که از گنج ما فضاهای باز و نسل های آینده خواهد شد که سرقت از جاذبه های تاریخی و ارزش های زیبایی شناسی از محیط زیست خود را.”

“اگر جدید WOTUS قانون چپ حزب متعدد بحرانی تالاب در باروت آبخيز را از دست بدهند حفاظت از زیر آب تمیز عمل” گفت: باروت ice watch ltd Theaux لو Gardeur. “بدون این حمایت مهم زیست محیطی ویژگی های طبیعی و فاضالب کنترل خواهد بود تا حد زیادی به خطر افتاده است.”

“نهایی WOTUS حکومت کاملا غلط و خائنانه تلاش برای دوباره تعریف چگونه آب بدن در سراسر کشور در حال محافظت” گفت: Patuxent ice watch ltd فردریک Tutman. “در زمانی که ما باید اولویت آب تمیز و سالم آبزیان اکوسیستم مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان حفاظت محیط زیست است به جای تضعیف آن اهداف به خاطر سریع و بدون کنترل رشد کنند.”

دانلود شکایت در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de