محیط زیست و عدالت برنده, خطوط لوله, از دست دادن

در جولای 6, یک قاضی فدرال دستور داد داکوتای دسترسی به خط لوله (DAPL) بود تعطیل و تخلیه توسط اوت 5 تا گسترده تر بررسی های زیست محیطی می تواند انجام شود توسط U. s. Army Corps of Engineers. منظور مارکس یک پیروزی بزرگ برای ایستاده راک سو و متحدان آنها که سازماندهی شده است برای سال ها به مخالفت با خط لوله ساخت و ساز.

در ویرجینیا عمدتا سیاه و سفید جامعه از اتحادیه هیل که حل و فصل شد که قبلا بردگی مردم پس از جنگ داخلی منجر به مخالفت با خط لوله است.

این 1,172-مایل طولانی زیرزمینی خط لوله حمل نفت از شمال غرب داکوتای شمالی از طریق داکوتای جنوبی و آیووا به یک پایانه نفتی در ایالت ایلینوی است. در داکوتای جنوبی آن عبور Missouri River رودخانه می سی سی پی و بخشی از دریاچه Oahe. ایستاده راک سو نگران هستند که این خط لوله را آلوده این منابع آب است.

“امروز یک روز تاریخی برای ایستاده راک سو قبیله و بسیاری از افرادی که ما در مبارزه با این خط لوله گفت:” مایک ایمان, رئیس ایستاده راک سو قبیله.

پس از سال 2016 قبیله بوده است مبارزه با مشخصات بالا مبارزه علیه DAPL. “از آن زمان چهار سال اما امروز عدالت بوده است و خدمت در ایستاده راک” گفت: Jan Hasselman یک وکیل با Earthjustice که نشان دهنده این قبیله. “ما تحت سریع اقتصادی و فرهنگی تغییر ملی, که در آن اقتصاد از خط مقدم جوامع است فشار به خط مقدم آگاهی ملی,” Hasselman گفت مترقی است.

در مارس 25, قاضی, James E. Boasberg از ایالات متحده دادگاه منطقه کلمبیا حکم داد که لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده “تا به حال نقض ملی و سیاست محیط زیست عمل می کنند زمانی که آن را اعطا اسایش [ . . . ] برای ساخت و راه اندازی یک بخش از آن به نفت خام خط لوله در حال اجرا در زیر دریاچه [Oahe].” دادگاه دستور داد که سپاه برای تهیه یک بیانیه اثرات زیست محیطی.

در پاسخ به حکم انتقال انرژی است که شرکت ساخته شده است و در حال حاضر عمل DAPL گفت: “ما قصد بلافاصله فایل یک حرکت به ماندن این تصمیم و اگر نه اعطا شده به دنبال اقامت و تسریع درخواست تجدید نظر به دادگاه تجدید نظر.” انتقال انرژی واصل شده است که حرکت در روز دوشنبه و با توجه به Hasselman آن رد شد توسط یک قاضی در صبح روز سه شنبه. این دی سی مدار خواهد شد و در حال حاضر تصمیم می گیرید اگر آن را به موضوع, ماندن, در حالی که انتقال انرژی می پرسد برای یک تجدید نظر شود. روز دوشنبه انرژی انتقال سهام کاهش یافت تا 14 درصد است.

این بیانیه اثرات زیست محیطی می تواند به سیزده ماه برای آماده سازی قاضی حکم یک بازه زمانی که می بینید یک دولت جدید و سیاست های جدید در محل.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

آب و هوا دانشمند Michael E. مان گفت مترقی “این مهم “عرضه’ موفقیت در این آب و هوا نبرد و آنها نشان می دهد که فعالیت و ادامه داد: فشار و بالا بردن آگاهی با انجام یک تفاوت. اما ما نیاز به برخی از “طرف تقاضا’ موفقیت های بیش از حد. این بدان معناست که قانون با مشوق هایی برای انرژی های تجدید پذیر و قیمت کربن. آمریکا در حال حاضر رو به جلو قرار داده چنین لایحه اما تنها راه آن را تبدیل به قانون این است که اگر دموکرات ها برنده شدن به هر دو انتخابات ریاست جمهوری و مجلس سنا (و نگه داشتن خانه) در سال 2020 انتخابات. انتخابات باید عواقب آن!”

سفارش می افتد بر روی پاشنه از قلمرو انرژی و دوک انرژی 5 ژوئیه اعلام کرد که آنها را لغو 600 مایل طولانی اطلس خط لوله که کشیده اند از ویرجینیا به کارولینای شمالی و انجام fracked گاز طبیعی است. این خط لوله مانند DAPL در مواجهه سال تاخیر حقوقی که زد تا هزینه های خود را. لایحه McKibben از 350.org به نام احکام “دو پیروزی در دو روز.”

قبایل از جمله Lumbee, Coharie, Haliwa-Saponi و Meherrin قبایل حال سازماندهی برای سال تعطیل ساحلی اقیانوس اطلس خط لوله است. بزرگ بومی آمریکا جمعیت در طول زندگی می کنند پیشنهاد سواحل اقیانوس اطلس در مسیر خط لوله. رایان Emanuel عضو Lumbee قبیله و دانشیار مرکز Geospatial Analysis و گروه جنگلداری و محیط زیست و منابع دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی گفت: Progressive: “فردی بومی آمریکایی ها بودند به شدت درگیر در مردمی سازماندهی و مشارکت با دیگر جوامع و سازمان ها. مردم از بسیاری از قبایل مختلف بودند در این تلاش ها به خصوص قبایل در کارولینای شمالی و ویرجینیا که سرزمین های سنتی دراز طول مسیر است.”

در ویرجینیا عمدتا سیاه و سفید جامعه از اتحادیه هیل که حل و فصل شد که قبلا بردگی مردم پس از جنگ داخلی منجر به مخالفت با خط لوله است. جنوبی حقوق محیط زیست, مرکز که نشان دهنده اتحاد سازمان های مخالف خط لوله به نام این “یک پیروزی برای همه جوامع و مناطق طبیعی در مسیر خط لوله—های بی شماری در مزارع ناهموار ملی جنگل های هزاران نفر از رودخانه ها و نهرها و تاریخی آفریقایی و آمریکایی های بومی جوامع است.”

همچنین در جولای 6, دیوان عالی کشور, ضربه به Keystone XL با رد یک پیشنهاد برای احیای یک کلید مجوز. موافقت دادگاه اجازه می دهد تا لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده برای بازگرداندن استفاده از آن اجازه کارآمد برای خطوط لوله نفت و گاز در سراسر کشور به غیر از کیستون XL.

این شایانی رودخانه سو قبیله مخالف خط لوله کی استون پس از آن برای اولین بار ارائه شده در سال 2008.

در مجموع این سه احکام دادگاه بیش از بیست و چهار ساعت دوره یک پیروزی بزرگ برای قبایل و گروه های زیست محیطی. این احکام نیز برجسته اقتصادی و زیست محیطی و هزینه های مرتبط با خطوط لوله تشدید اعتراضات ارائه خطوط لوله کمتر و کمتر قابل دوام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de