محیط زیست ستایش دموکراتیک درخواست برای نظارت بیشتر اختلاط آب و هوا خطر در تغذیه برنامه های وام دهی

واشنگتن – زیست محیطی جامعه و عدالت گروه که به نام برای نظارت بیشتر از فدرال رزرو (بانک فدرال) برنامه های وام دهی در پاسخ به کروناویروس بحران ستایش دو نامه به تغذیه از قانونگذاران دموکرات. سناتور با ارسال نامه ای دوشنبه به دنبال نامه ای از اعضای کنگره در روز چهارشنبه. هر دو نامه خواستار نظارت بیشتر بانک مرکزی برنامه که بلکراک استخدام شد و به عنوان شخص ثالث, سرمایه گذاری, مدیر و خواست تغذیه به آب و هوا خطر به حساب آورد.

“این مهم است که فدرال بودجه امداد استفاده می شود نه به عنوان یک backdoor نجات برای سوخت های فسیلی, شرکت,” گفت: Sierra Club, کمپین نماینده بن کوشینگ. “ما تحسین این دموکرات ها برای کار برای اطمینان از مقدار مورد نیاز شفافیت و پاسخگویی است.”

هر دو نامه درخواست برای شفافیت کامل در مورد شرایط و ضوابط دستورالعمل برنامه با کروش گفت: “ما درخواست می کنیم که شما علنا فاش سرمایه گذاری دستورالعمل FRBNY فراهم می کند و آن شخص ثالث, سرمایه گذاری, مدیر بلکراک بازارهای مالی مشاوره; و که شما علنا فاش و در یک موقع و مداوم شیوه جزئیات تمام بدهی های شرکت های بزرگ خرید در طول دوره از این برنامه است.”

هر دو نامه نیز از تغذیه به آب و هوا خطر به حساب طول آن Covid-19 پاسخ. سناتور نوشتن “سیستم مالی آمریکا را به کوری آب و هوا خطرات مالی به این معنی است که پاسخ ما به بحران اقتصادی کنونی را در آینده بحران آب و به احتمال زیاد” و “فدرال رزرو باید سرعت بخشیدن به تلاش های خود برای درک بهتر و قیمت آب و هوا خطرات مالی قبل از آن خیلی دیر است.” کنگره نامه همچنین می پرسد تغذیه به “ارائه طرح به کنگره ظرف 90 روز است که نشان می دهد چگونه تغذیه اطمینان حاصل شود که بلکراک فعالیت می ساخت بیشتر انعطاف پذیر اقتصاد و کاهش خطرات طولانی مدت از بدهی های شرکت های بزرگ و تغییر آب و هوا.”

چند روز پس از اینکه فدرال رزرو برنامه برای اولین بار اعلام کرد در اواخر ماه مارس بیش از 30 منافع عمومی و سازمان محیط زیست با صدور نامه ای به بانک فدرال درخواست خاص نظارت بلکراک مدیریت عظیم جدید بدهی شرکت های بزرگ برنامه خرید. آنها همچنین روشن ساخته است که انعطاف پذیری به آب و هوا شوک باید بخشی از تغذیه در پاسخ به این Covid-19 بحران است.

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

“گرفتن اقتصاد ما از طریق این جهانی و همه گیر است حیاتی مهم است, اما ما نمی توانیم به سرعت بخشیدن به تغییرات آب و هوایی در این فرآیند است. آن را تشویق به دیدن سنا دموکرات ها فشار برای آب و هوا خطر به حساب گرفته شود” گفت: Moira Birss, سرمایه گذاری, مدیر مبارزات انتخاباتی در آمازون دیده بان. “سوخت های فسیلی هستند مغایر با اهداف مدیریت بحران آب و هوا و بسیاری از آنها شکست قبل از این بحران. Propping آنها را در حال حاضر غیر قابل قبول است برای هر محتاطانه سیاست های مالی.”

روز گذشته رویترز گزارش داده است که مستقل نفت Association of America (IPAA) درخواست فدرال رزرو “برای تجدید نظر در یک ماده است که میله های واجد شرایط وام گیرندگان با استفاده از پول نقد (از خیابان اصلی برنامه اعطای وام) به بازپرداخت وام دیگر توازن و نیاز به وام گیرندگان به وعده به بازپرداخت تغذیه قبل از دیگر بدهی یا مساوی اولویت پایین تر.” در حالی که این های مختلف تغذیه برنامه از یک بلکراک استخدام شد برای مدیریت آن نشان می دهد که صنعت نفت و گاز است که در حال حاضر به طور فعال به دنبال کمک مالی از دولت آمریکا پس از قیمت نفت سقوط به منفی این هفته است.

“این خوب است برای دیدن دموکرات پله تا تماس برای نظارت بیشتر شفافیت و آب و هوا, پاسخگویی, حتی به عنوان صنعت نفت به طور فعال لابی برای کمک مالی و جمهوریخواهان سعی کنید برای قرار دادن یک نرم افزار-شرکت در دستور کار به محرک تلاش ها گفت:” راشل Curley دموکراسی حمایت عمومی شهروند کنگره سازمان دیده بان را بدست آورد. “در زمان بحران ما نباید به هیچ رشته متصل کمکهای مالی و قراردادهای پر سود برای شرکت های بزرگ در حالی که کارگران در سراسر این کشور در حال تلاش برای ارائه برای خانواده خود را.”

صنعت سوخت فسیلی تلاش به سود حاصل از coronavirus بحران و نجات بسته شده اند به خوبی مستند متعدد ناظر گروه. هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت شناور ایده پرداخت شرکت های نفتی میلیاردها دلار برای نگه داشتن نفت در روی زمین در طول رکود اقتصادی است. روز بعد آژانس حفاظت از محیط زیست ضعیف آلودگی جیوه استاندارد در نیروگاه با سوخت زغال سنگ و پالایشگاه های نفت.

گروه های زیست محیطی ادامه خواهد داد به بازی یک ناظر نقش مهمی در تغذیه بلکراک و سایر سازمان های دولتی که اداره بخش هایی از coronavirus نجات و بازیابی بسته است. امروز نامه ای است که شواهدی وجود دارد که دموکرات کنگره به طور فزاینده ای در مورد به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de