سازمان حفاظت محیط زیست پیشنهاد گسترده علم محدودیت در میان Coronavirus همه گیر

سازمان حفاظت محیط زیست منتقل امروز برای محدود کردن این نوع از تحقیقات است که می تواند در بهداشت عمومی حفاظت تصمیمات علمی و ارزیابی. در میان بیماری همه گیر کوروناویروس آژانس است بی پروا دادن مردم فقط 30 روز برای اظهار نظر در این جارو پیشنهاد. UCS توسعه یک راهنمای برای کمک به شما در ساخت یک نظر عمومی و اگر شما قادر به انجام این کار شما باید.

این “مکمل” پیشنهاد می سازد که در تلاش های قبلی را حذف از در نظر گرفتن و یا downweight هزاران مقاله علمی توسط بهداشت عمومی دانشمندان هنگامی که داده های خام در پشت این مطالعات نمی توان ساخته شده است. بنابراین در حالی که کارشناسان این خط مقدم مبارزه با COVID-19 درمان بیماران, تحقیق در مورد واکسن, و آموزش عمومی در مورد ماندن امن سازمان حفاظت محیط زیست در تلاش است تا فشار این پیشنهاد را از طریق با انتقاد به عنوان آنها می توانید دور با.

American Public Health Association, American Lung Association, و نمرات از دیگر سازمان های علمی تمام به شدت مخالف اصلی پیشنهاد و خواست سازمان حفاظت محیط زیست به آن را برداشت. در حال حاضر آنها را مجبور به جلو و کارکنان دور از حفاظت از کشور ما به نوشتن گسترده دیدگاهها برای متوقف کردن سازمان حفاظت محیط زیست از تخریب خود است. آن را وحشتناک انحراف است اما یکی از آنها باید.

در نامه این صبح ما خواسته سازمان حفاظت محیط زیست به گسترش دیدگاه مهلت و نگه مجازی جلسات عمومی است. این “مکمل” پیشنهاد قابل توجهی گسترده تر از اصل. با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست آن را اعمال می شود نه تنها به مطالعات در پشت سازمان حفاظت محیط زیست تصمیم گیری در مورد تولید گازهای گلخانه ای خودرو استانداردهای هوای پاک و آب پاک حمایت, اما همچنین سازمان حفاظت محیط زیست را “دولت از گزارش علم و فناوری ارزیابی وزن-از-شواهد تجزیه و تحلیل متا تجزیه و تحلیل خطر و ارزیابی سم شناسی پروفایل از مواد یکپارچه مدل های ارزیابی خطر تعیین قرار گرفتن در معرض ارزیابی و یا بهداشت محیط زیست, ایمنی و یا ارزیابی.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

سازمان حفاظت محیط زیست است نه بیان یک مشکل آن را حل کند. آن چهره بدون مهلت. اما آژانس رهبران ببینید باز. آنها احساس اجبار برای انجام یک ایده, تخم های توتون و تنباکو صنعت لابی دهه پیش. پیشنهاد توسعه داده شد کاملا سیاسی کارکنان. سازمان حفاظت محیط زیست علوم مشورتی هیئت مدیره در ابتدا آن را به نام “مجوز سیاسی” علوم و گفت که این امر سازش آژانس فرایند تصمیم گیری است.

به خاطر این نوشته شده است به عنوان یک مکمل به اصل قانون سازمان حفاظت محیط زیست را فقط نظرات که آدرس تغییرات ایجاد شده در این مکمل. بنابراین شما باید بیان چگونه نظرات خود را در پاسخ به این سند که امروز منتشر شد.

در زمانی که به دنبال کردن و استفاده از تحقیقات برش لبه است که زندگی یا مرگ وضعیت سازمان حفاظت محیط زیست در حال حرکت در جهت مخالف است. چه سازمان حفاظت محیط زیست است گفت: در اینجا این است که آن را می خواهد کنترل سیاسی بیش از آنچه در پژوهش های مورد استفاده در هر یک از این سازمان کار می کنند. اجازه ندهید که آنها را دور با این بدون مبارزه. متعهد به نوشتن یک نظر عمومی و ما شما را با ارائه منابع شما نیاز به بیشتر موثر است. توجه داشته باشید: نظر راهنمای به روز شده است با یک لینک به صفحه نظر در regulations.gov که در حال حاضر باز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de