برابری یوتا میزبان کدام یک از کاندیداهای اصلی برای فرماندار

سالت لیک سیتی — چهار نامزدهای جمهوری خواه برای فرماندار یوتا در ماه ژوئن اولیه رای گیری مشترک حمایت خود را از دولت جامعه تجاوز در آنچه شرح داده شد به عنوان یک تاریخی برابری یوتا فروم که عرضه آنلاین پنج شنبه.

“ده سال پیش حتی پنج سال پیش ما هرگز دیده می شود یک لحظه زمانی که نامزدهای جمهوری خواه رقابت به فرماندار خواهد پیوستن به فروم میزبانی برابری, یوتا,” گروه, مدیر اجرایی, Troy ویلیامز گفت: در شروع ضبط رویداد. “اما جهان در حال تغییر است. و در ایالت یوتا است که منجر به راه است.”

قبل از ویلیامز نشستم برای یک در یک مصاحبه با توافق فرمانداری رقیب — سرهنگ رژیم صهیونیستی است. اسپنسر Cox سابق رژیم صهیونیستی. جان هانتسمن جونیور سابق یوتا مجلس گرگ هیوز و سابق یوتا اوباما رئیس Thomas Wright — او با اشاره به پیشرفت های ساخته شده توسط همکاری با دولت در غالب حزب سیاسی.

با وجود درگیری قبلی از جمله طرح دعوی در دادگاه است که لغو یوتا ممنوعیت ازدواج همجنسگرایان ویلیامز نیز معتقد است: “موفقیت از جمله این سال ممنوعیت تبدیل “درمان” را برای افراد زیر سن قانونی در تلاش برای تغییر گرایش جنسی اولین پیشنهاد شده توسط GOP رژیم صهیونیستی است. گری هربرت.

Cox صحبت از چگونه مشاهدات خود را در جامعه مسائل تکامل یافته اند با اشاره به خود را به طور گسترده ای مشاهده سخنرانی احساسی و عاطفی در یک شب زنده داری برای قربانیان مرگبار اورلاندو کلوپ شبانه تیراندازی در سال 2016 که در آن او عذرخواهی کرد برای داشتن اذیت گی مردم در گذشته به عنوان “لحظه خیره کننده” چهار سال پیش هنگامی که یک دوست آمد به او.

او گفت: “ممنون که قوس” از قوانین مهم برای جامعه تجاوز به قانون امضا شده توسط هربرت و به عنوان یک نتیجه “ما در یک مکان بسیار بهتر است یک مقدار جامع تر را. من فکر می کنم که خوب است برای ایالت یوتا” و برای Utahns خود را.

اما معاون فرماندار گفت: جمهوری خواهان “نشده انجام یک کار بزرگ از فراگیر بودن و گسترش چادر اما برخی از ما واقعا سخت تلاش” چرا که “حزب لینکلن می ایستد برای بلند کردن فرد با دادن فرصت برای همه, حمایت از کسانی که آسیب پذیر هستند.”

شکارچی خواسته در مورد تمایل خود را برای حمایت از LGBTQ طرح به عنوان فرماندار به عنوان به خوبی به عنوان اولیه خود را حمایت از “گام به گام” از اتحادیه های مدنی گفت: “احساس کردم که کار درست را انجام دهید. … آن م من. تا زمانی که ما به برابری کامل به خصوص در ازدواج ما دچار کمبود.”

این سفیر سابق ایالات متحده به چین و روسیه گفت که او به تنهایی در خود ایستاده و به یاد می آورد احساس “خشم” از کسانی که مخالفت با او.

اما شکارچی گفت که او نمی شگفت زده Utahns در حال حاضر یکی از قوی ترین حامیان ضد تجاوز تبعیض تلاش های چون “هنگامی که وجود دارد یک بحث کامل مردم بزرگ و قلب آنها استقبال و تحمل و پذیرش در این دولت است.”

هیوز گفت: “نه فقط به سیاست هویت” است اما دوستان از تمام جنبه های زندگی با استناد به این گروه از هواداران که معلوم شد زمانی که او اعلام کرد او در حال اجرا بود برای فرماندار که شامل “کلاه کابوی و مردم که در کامپتون” و همچنین دانشجویان دانشگاه از چین است.

او گفت که او را شگفت زده تر متحده دنبال ندارد و یوتا سرب و تصویب قوانین مشابه به “یوتا سازش” که متعادل تجاوز به حقوق و آزادی های مذهبی به تصویب قوه مقننه در طول سال اول خود را به عنوان سخنران در 2015 یک دستاورد است که منجر به از آوردن مردم با هم.

قلدر گفت: اغلب هدف کسانی که احساس می کنند مانند آنها مناسب نیست و باید متوقف شود. هیوز با آن موافق نیست ویلیامز که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که اغلب دیده می شود که راه به جای توصیف ایران به عنوان رئیس جمهور به دنبال “پسر کوچک و گال.”

رایت اولین حزب جمهوریخواه رئیس برای حضور در برابری یوتا جمع آوری کمک گفت: جیم Dabakis یک همجنسگرا سابق یوتا حزب دموکرات رئیس یکی از بهترین دوستان و حتی اگر آنها مخالف سیاست های آنها تا به حال هرگز یک لحظه بی دست و پا “از آنجا که ما بسیار محترمانه از هر یک از دیگر. ما باید بیشتر از آن است.”

عشق و محبت نه ایدئولوژی های سیاسی هستند که آنچه مورد نیاز است برای کمک به مقابله با یوتا از بالا نو جوان خودکشی رای, رایت گفت. “در طول این همه گیر نیست و ما یاد گرفته چه باید اولویت های ما?” او گفت:. “بیایید با یکدیگر برخورد مودبانه. بیایید یکدیگر را دوست دارم.”

رایت پیشنهاد برخی از Utahns که مشاغل از دست رفته به دلیل COVID-19 می تواند باز آموزی به عنوان سلامت روان مشاوران و گفت: پیام خود به مشکل LGBTQ جوانان است که آنها را خوش آمدید در ایالت یوتا است.

در طول 1 12 -ساعت فروم که می توان در برابری, یوتا, رسانه های اجتماعی, ویلیامز گفت: هر نامزد “می دهد بیش از فقط لب سرویس. هر یک از آنها چیزی قابل توجهی به پیشبرد جامعه تجاوز در ایالت یوتا است. ما اصلا در همه چیز موافق, البته, اما ما در حال کشف است که وجود دارد مقدار زیادی از زمینه های مشترک ما می تواند راه رفتن.”

برابری یوتا برگزار خواهد شد شبیه فروم در هفته آینده با حزب دموکرات نامزد برای فرماندار دانشگاه یوتا قانون پروفسور Chris Peterson, ویلیامز گفت. حوادث در اصل پیش بینی شده برگزار می شود در مقابل از مخاطبان شد مجازی به دلیل شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net