اریک تهمت می رود در فاکس نیوز ادعا می کنند که کروناویروس یک ‘فریب’ به صدمه زدن به پدرش پیشنهاد انتخاب مجدد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, پسر اریک تهمت آمد زیر آتش از منتقدان پس از این ادعا در فاکس نیوز سهشنبه شب که محدودیت در مجامع عمومی با توجه به شیوع کروناویروس طراحی شده بودند به صدمه زدن به پدرش شانس در انتخابات مجدد در ماه نوامبر با محدود کردن توانایی برای برگزاری تظاهرات.

“پس از نوامبر 3rd, coronavirus را به طرزی جادویی همه ناگهانی از بین برود و ناپدید می شوند و هر کس قادر خواهد بود برای بازگشایی,” جوان مغلوب ساختن پیشی جستن گفته رادیو فردا میزبان جانین Pirro در یک مصاحبه از راه دور.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این توطئه بود که توسط معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن ، presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری به اجرا در برابر پدر خود در انتخابات عمومی ،

“بایدن عاشق این بایدن نمی توانید بیرون بروید در مرحله بدون ساخت یک اشتباه وحشتناک” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن. “آنها فکر می کنم آنها در حال گرفتن دور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگترین ابزار است که قادر به رفتن به یک عرصه و پر کردن آن با 50000 نفر در هر زمان تنها.”

Coronavirus شیوع است که تا حد زیادی فلج اقتصاد جهانی و در مطبوعات زمان کشته 89,498 مردم در ایالات متحده است نه جعل. دانشمندان و مقامات بهداشت عمومی باید اعتبار اجتماعی فاصله اقدامات با مهار گسترش این بیماری است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

منتقدان در رسانه های اجتماعی صورت گرفت موضوع را با مغلوب ساختن پیشی جستن cavalier نگرش به ویروس.

“90,000 مرده آمریکایی ها اما اریک می خواهد شما را به می دانم که تهمت و تظاهرات واقعی قربانیان اینجا ایم” روزنامه نگار s. e. Cupp.

 MSNBC میزبان استفانی Ruhle چرا تهمت و Pirro بودند انجام مصاحبه از راه دور اگر این دو واقعا اعتقاد ویروس جعل.

“چرا چهره به چهره مصاحبه در استودیو گفت:” Ruhle.

فاکس نیوز کارکنان در حال کار از خانه حداقل تا ژوئن 15 از آنجا که از virus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de