ESPN فراهم می کند یک شیرجه عمیق به رودی Gobert و داناون Mitchell رابطه

در اواسط ماه مارس ورزشی جهان متوقف شده است.

جاز-OKC بازی متوقف شد درست قبل از tipoff. بعد از آن نازل شد که رودی Gobert تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. سپس NBA فصل به طور نامحدود به حالت تعلیق در آمد. بعد داناون Mitchell آزمایش مثبت برای coronavirus.

در سه ماه پس از NBA فصل متوقف شد, شایعات swirled مورد ممکن است شکاف بین Gobert و میچل پس از هر دو آزمایش مثبت برای COVID-19. در روزهای اخیر در کنفرانس مطبوعاتی میچل و Gobert هر دو گفته اند که آنها خوب هستند و آماده برای رقابت با هم و سعی کنید برای برنده شدن یک قهرمانی که فصل رزومه در اورلاندو در پایان ماه ژوئیه.

مقاله اخیر توسط ESPN تیم MacMahon فراهم می کند یک نگاه در داخل دو جاز ستاره شکاف و نتیجه. MacMahon نشان می دهد که میچل و Gobert آیا هر ارتباطی برای هفته ها پس از دو آزمایش مثبت است.

در این مقاله Gobert اذعان می کند که او می تواند آزار دهنده در زمان در حالی که خواستار بسیاری از هم تیمی های خود است اما تا خواستار چرا که او با افتخار از آنچه این تیم ساخته شده است در ایالت یوتا در سراسر زندگی حرفه ای او.

“من درک می کنم که من آزار دهنده است. من می تواند بسیار آزار دهنده” Gobert در این مقاله گفت و اضافه کرد که او می داند میچل کار را دشوار است به عنوان نقطه کانونی دفاع. “من فکر می کنم شاید به این دلیل که او واقعا خوب بود واقعا زود من شده است بسیار دشوار و شاید در همیشه یک راه مثبت. گاهی اوقات شما آن را درک نمی کنند.”

این مقاله همچنین خطاب Gobert تمایل به دریافت توپ بیشتر او به عنوان نشان داده شده در یک postgame کنفرانس مطبوعاتی.

میچل خطاب رابطه بین او و Gobert اشاره کرد که تنش وجود دارد.

“برای ما آن را مانند وجود دارد رفتن به تنش” میچل گفت. وجود دارد رفتن به عقب و جلو. بدیهی است که من احساس می کنم باید در اینجا او احساس می کند مانند او باید در سمت راست وجود دارد. اما این همیشه اتفاق می افتد. این اتفاق می افتد در هر تیم … بنابراین من احساس می کنم در یک محیط کار شما در حال رفتن به همیشه همراه و یا بیرون رفتن برای غذا خوردن و آویزان کردن با هم تیمی های خود را. به طوری که که.”

Gobert اصرار او ناراحت نیست که میچل می شود زمان بیشتری را در کانون توجه هر دو به صورت محلی و در سراسر کشور.

“داناون بسیار شخصیت روشن و تمام است و راه او بازی می کند, او را بیشتر سرگرم کننده به تماشای از من” Gobert گفت: هر ESPN. “اگر من 12 ساله, من نمی خواهم به تماشای (expletive) رودی Gobert. من می خواهم می خواهم به تماشای داناون میچل. من نمی خواهم به تماشای رودی Gobert دریافت dunks و تغییر عکس. من می خواهم می خواهم به تماشای داناون Mitchell متقابل مردم و فراموش دیوانه layups دیوانه dunks البته.”

در پایان روز هر چند رابطه کامل نیست Gobert و میچل احترام به یکدیگر و می دانم که چقدر مهم دیگر این است که این تیم است.

“من فکر می کنم ما می توانید انجام برخی از چیزهای بزرگ به طوری که اخلاقی از داستان” Gobert است به نقل از ESPN مقاله. “این هرگز به طور کامل. گاهی اوقات ما در حال رفتن به بسیار خوشحال و گاهی اوقات ما در حال رفتن به نا امید با هر یک از دیگر. اما تا زمانی که ما به عنوان مردان احترام به یکدیگر و حفظ همه چیز بین او و خودم و رویکرد آن را به عنوان ما در حال رفتن به خوب است.”

شما می توانید خواندن کل داستان در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>