اخلاق شکایت به نیروی مغلوب ساختن پیشی جستن Covid-19 واکسن تزار سابق داروسازی Exec—برای ارسال به اخلاق قوانین

یک جفت از مصرف کننده و ناظر گروه در روز پنج شنبه ثبت رسمی فدرال اخلاق شکایت حاکی از این است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اصطلاح “واکسن تزار”—سابق دارویی اجرایی با شخصی, سرمایه گذاری در این صنعت باید مجبور به ارسال به همان تضاد منافع مالی و افشای قوانین به عنوان دیگر مقامات دولتی با سرکشی به مبالغ زیادی از پول مالیات دهندگان به خصوص که او می ایستد شخصا به سود حاصل از وظایف خود را.

“Slaoui آشکار روابط داروسازی بزرگ از جمله مواد مخدر بسیار شرکت های او را نصيبم پول به, باید حتی تهمت اداره سرخ.”
—Margarida Jorge, کاهش قیمت دارو در حال حاضر

شکایت ثبت شده توسط عمومی شهروندان و کاهش قیمت دارو در حال حاضر زمینه با بازرس کل وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) و دفتر دولت اخلاق (OGE)—اهداف Moncef Slaoui انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این ماه برای کمک به آنچه که کاخ سفید لقب “عملیات پیچ و تاب سرعت” نیروی کار به اتهام رهبری دولت در تلاش برای پیدا کردن درمان و واکسیناسیون به Covid-19 ویروس.

سابق اجرایی در غول داروسازی گلاکسو Slaoui خودداری کرده است به سمت خود منابع سهام در شرکت—”این است که بازنشستگی من,” او گفت: در اوایل این ماه و تهمت دارای برچسب او را به عنوان یک پیمانکار خصوصی به جای یک کارمند دولت. شکایت می گوید Slaoui—با توجه به این که او می خواهد مسئول از اعطای قرارداد و کارگردانی مبالغ زیادی از منابع عمومی باید به عنوان یک ویژه دولت کارمند (SGE) که پس از آن نیاز به سختگیرانه استانداردهای اخلاقی و افشای مورد نیاز است.

با توجه به شکایت:

قراردادی تنظیم است که با توجه Slaoui صرفا به عنوان پیمانکار خصوصی به نظر می رسد بی جا و در درجه اول طراحی شده برای اجازه می دهد Slaoui برای حفظ گسترده وب از متضاد منافع مالی بدون نیاز به محروم از recuse از و یا افشای آن منافع متضاد. این امر در غیر این صورت تشکیل یک نقض فدرال اخلاق ، این تنظیم را فراهم می کند Slaoui با این فرصت را به غنی سازی خود همکاران و کارفرمایان و به سوال خواستار یکپارچگی انتقادی مهم و رسمی اقداماتی که گرفته خواهد شد تحت پیچ و تاب سرعت برنامه.

“Slaoui است که یک سرمایه گذار در صنعت داروسازی که شخصا می ایستد به ثروت از تعیین برندگان و بازندگان در این مسابقه به توسعه یک واکسن در عین حال او معاف از اخلاق قوانین است که جلوگیری از خود برخورد” گفت: Craig Holman, دولت, امور لابی برای شهروند است. “این است که عمیقا نگران است که تهمت منصوب دارویی اجرایی و پیمانکار خصوصی برای کمک به این جایزه عظیم و مهم دولت قرارداد.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در اکثر موارد مشابه توضیح عمومی شهروند در یک بیانیه “افرادی که منصوب به رهبری برنامه های دولت و یا دستور دیگر کارمندان دولت که تحت نظارت مقامات ارشد دولتی طبقه بندی شده به عنوان کارکنان دولت موضوع را به تضاد منافع قوانین و الزامات افشای. این است که اطمینان حاصل شود که کارکنان و یا عوامل کار دولت طرف خدمت به منافع عمومی است.”

“Slaoui آشکار روابط داروسازی بزرگ از جمله مواد مخدر بسیار شرکت های او را نصيبم پول به, باید حتی تهمت اداره سرخ” گفت: Margarida خورخه مدیر مبارزات انتخاباتی از کاهش قیمت مواد مخدر در حال حاضر.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همچنان به قرار دادن شرکت cronyism و سود دارویی برای مدیران پیش از بهداشت عمومی” Jorge اضافه شده است. “برای تضمین مقرون به صرفه دارو برای COVID-19 کنگره باید بلوک انحصار کنترل بر قیمت ها و عبور از پادمان است که به جلوگیری از شرکت ها و سهامداران از احتکار کردن بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im