اتحادیه اروپا: چین و روسیه در حال گسترش اطلاعات غلط در مورد COVID-19

10 ژوئن (فردا) — امواج گمراه کننده در مبارزات انتخاباتی مورد coronavirus را به راه انداخته شده است در اتحادیه اروپا و برخی از غلط های آینده از چین و روسیه از مقامات کمیسیون اروپا روز چهارشنبه گفت.

“دروغ در زمان coronavirus می توانید کشتن. ما یک وظیفه برای حفاظت از شهروندان ما با ساخت آنها را به آگاهی از اطلاعات نادرست و افشای بازیگران مسئول برای درگیر شدن در چنین شیوه” گفت: جوزپ Borrell نماینده عالی اتحادیه اروپا و معاون رئیس جمهور در بیانیه ای.

تبلیغات

این کمیسیون به نام حجم اطلاعات غلط پیام “بی سابقه” و “موج عظیم.”

خارجی بازیگران از جمله روسیه و چین به دنبال “تضعیف دموکراتیک بحث با … تاثیر عملیات و دروغ مبارزات در اطراف Covid-19 در اتحادیه اروپا” این کمیسیون گفت.

گمراه کننده اطلاعات بهداشت و درمان خطرناک ادعاهای دروغین و تئوری های توطئه هستند و مصرف بیش از فضای آنلاین و نیاز به مقابله با واقعی مبارزات Věra Jourová معاون رئیس جمهور برای ارزش ها و شفافیت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“چیزی که مرا می ترساند این است که ما معتقدیم در آن نهفته است که به راحتی” Jourová گفت.

ادعا می کند که نوشیدن آب ژاول یا الکل خالص می تواند به درمان coronavirus باید منجر به افزایش در تعداد حوادث گزارش شده به بلژیک با مرکز کنترل مسمومیت کمیسیون گفت. دیگر ادعا می کند که 5G تاسیسات خواهد بود گسترش این ویروس منجر به خرابکاری مخابراتی دکل.

تئوری های توطئه که این ویروس شد در سلاح های آزمایشگاه و یا ‘عفونت ناشی از جهان نخبگان برای کاهش رشد جمعیت’ هستند همچنین موقع توجه کرد در یک اختصاص داده شده coronavirus دروغ سایت.

او ستایش شرکت های آنلاین است که در حال همکاری با اتحادیه اروپا را تا سال 2018 کد از تمرین امضا شده توسط Facebook, گوگل, توییتر و موزیلا.

توییتر به چالش کشیده شده است بیش از 3.4 میلیون مشکوک حساب هدف قرار دادن coronavirus بحث و Facebook و Instagram را کارگردانی بیش از 2 میلیارد کاربران به اطلاعات رسمی منابع از مقامات وزارت بهداشت به این کمیسیون گزارش شده است.

یوتیوب به بررسی بیش از 100 ، 000 فیلم ها مربوط به خطرناک از اطلاعات گمراه کننده و حذف بیش از 15000 کمیسیون گفت. سیستم عامل نیز حذف اطلاعات گمراه کننده در مورد “آسیا بی اثر و یا به طور بالقوه خطرناک و محصولات است.”

این کمیسیون گفت: آن را به ادامه کار با سیستم عامل های آنلاین برای حفظ حق آزادی بیان در حالی که همچنین هل دادن به جلو درست حقایق در مورد coronavirus Jourová گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im