دادگاه اتحادیه اروپا دوباره قوانین است که NSA جاسوسی باعث می شود شرکت های ایالات متحده ناکافی برای حفظ حریم خصوصی

اتحادیه اروپا بالاترین دادگاه امروز روشن ساخته شده است—یک بار دیگر—که دولت ایالات متحده توده نظارت برنامه های ناسازگار با حقوق حریم خصوصی شهروندان اتحادیه اروپا. قضاوت ساخته شده بود در آخرین مورد مربوط به اتریش مدافع حریم خصوصی و EFF پیشگام برنده جایزه حداکثر سچرمس. آن باطل “Privacy Shield” حفاظت از داده ها معامله است که امن اطلس جریان داده ها و تنگ توانایی شرکت ها برای انتقال داده ها با استفاده از موافقت نامه فرد (استاندارد قراردادی بند یا SCCs).

با وجود این بسیاری از “ما ناامید هستند” بیانیه توسط اتحادیه اروپا, کمیسیون اروپا, آمریکا و مقامات دولتی و کسب و کار باید آن را به عنوان جای تعجب نیست پس از آن به شرح زیر استدلال دادگاه در سچرمس’ مورد قبلی در 2015.

در آن زمان اتحادیه اروپا در دادگاه عدالت (CJEU) اشاره کرد که شهروندان اروپایی تا به حال هیچ واقعی توسل در قانون ایالات متحده اگر اطلاعات خود را فرا گرفت تا در ایالات متحده دولت نظارت طرح. چنین نقض اساسی خود حقوق و حریم خصوصی به معنای این است که شرکت های ایالات متحده ارائه می تواند یک “سطح کافی از [اطلاعات] حفاظت” به عنوان مورد نیاز توسط قانون اتحادیه اروپا و وعده داده شده توسط اتحادیه اروپا/آمریکا “حریم خصوصی در بندر امن” خود تنظیم رژیم است. بر این اساس بندر امن تلقی می شد ناکافی و انتقال داده ها توسط شرکت های بین اتحادیه اروپا و آمریکا ممنوع شد.

از آنجا که تصمیم گیری اصلی شرکت های چند ملیتی و دولت ایالات متحده و کمیسیون اروپا به دنبال کاغذ بیش از غول شکاف بین آمریکا جاسوسی شیوه و اتحادیه اروپا ارزش های اساسی. دولت ایالات متحده روشن ساخته است که آن را به قصد تغییر آن شیوه های نظارت و نه فشار قانونی برای رفع در کنگره است. همه احزاب به جای توافق صرفا به کمانچه اطراف لبه اقیانوس اطلس دیتا شیوه های بازسازی قبلی بندر امن توافقنامه که ضعیف اداره شرکت های بزرگ دست زدن به شهروند اتحادیه اروپا داده های شخصی تحت یک نام جدید: اتحادیه اروپا-ایالات متحده Privacy Shield.

EFF همراه با بقیه جامعه مدنی در هر دو طرف اقیانوس اطلس اشاره کرد که این فقط برروی آن بکشید صندلی در تایتانیک. دادگاه اشاره کرد برنامه های دولت مانند منشور و بالادست به عنوان دلیل اصلی برای پایان دادن به جریان داده ها بین اروپا و ایالات متحده نه (مسلما ضعیف) شیوه های حفظ حریم خصوصی از شرکت های خود را. که بدان معنی است که آن را به طور کامل در دولت و کنگره آمریکا’ دست به تصمیم می گیرید که آیا ایالات متحده با تکنولوژی شرکت های مجاز به رسیدگی اروپایی اطلاعات شخصی. این پیام را به دولت ایالات متحده است ساده: رفع متحده توده نظارت و یا تضعیف یکی از ایالات متحده آمریکا صنایع بزرگ.

پنج سال پس از اصلی کوه یخ از سچرمس 1, سچرمس 2 قرار دادند تایتانیک به طور کامل در زیر امواج. جدید داوری به صراحت تماس از ضعف قانون ایالات متحده در حفاظت از غیر ایالات متحده از افراد خودسرانه نظارت برجسته است که:

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

بخش 702 از FISA را نشان نمی دهد هر گونه محدودیت در قدرت آن اعطا به اجرای برنامه نظارت برای اهداف اطلاعاتی خارجی و یا وجود تضمین برای غیر ما افراد به طور بالقوه هدف آن برنامه ها.

و

…نه بخش 702 از FISA و نه E. O. 12333 خواندن در رابطه با PPD‑28, ارتباط را به حداقل پادمان و در نتیجه تحت قوانین اتحادیه اروپا از اصل تناسب با نتیجه که نظارت برنامه ها بر اساس آن مقررات را نمی توان به عنوان محدود به چیزی است که به شدت لازم است.

این CJEU نمی تواند بیشتر بلانت در آن نماز جماعت: اما هنوز مشخص نیست که چگونه بازیگران مختلف است که می تواند این مشکل رفع خواهد شد واکنش نشان می دهند. اراده اتحادیه اروپا برای حفاظت از اطلاعات مقامات گام خود را در اجرای فعالیت ها و ابطال SCCs که اجازه جریان داده ها به آمریکا برای عدم محافظت از شهروندان اتحادیه اروپا از ایالات متحده توده نظارت برنامه ها ؟ و اگر شرکت های بزرگ ایالات متحده نمی تواند با اطمینان تکیه یا SCCs و یا از بین رفته Privacy Shield خواهند لابی سخت تر برای املاک ایالات متحده تغییر قانونی برای حفاظت از حریم خصوصی در حقوق اروپایی ها در آمریکا—و یا فقط پیدا کردن یکی دیگر از موقت موقت به نیروی دیگری CJEU تصمیم ؟ و کمیسیون اروپا حرکت از دفاع از وضع موجود و فعلی شرکت شیوه به راستی از جانب شهروندان خود را?

هر چه واکنش اولیه توسط تنظیم کننده های اتحادیه اروپا, شرکت ها و کمیسیون های حل واقعی نهفته است, به عنوان آن را همیشه با کنگره ایالات متحده. امروز تصمیم است و در عین حال یکی دیگر از شاخص مهمی است که دولت ایالات متحده نظارت بر اطلاعات خارجی شیوه نیاز به یک تعمیرات اساسی. کنگره نیم بند شروع روند بهبود برخی از قطعات از FISA در اوایل این سال — یک فرایند است که در حال حاضر به نظر می رسد رها شده اند. اما این تصمیم نشان می دهد و در عین حال که ایالات متحده باید بسیار گسترده تر, حفظ حریم خصوصی-محافظ اصلاحات و این که کنگره انفعال باعث می شود ما همه کمتر امن در هر کجا که هستیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>