رهبران اتحادیه اروپا جمع آوری در نشست به بحث در مورد $855B در COVID-19 کمک

17 جولای (فردا) — اتحادیه اروپا و رهبران افتتاح اجلاس در بلژیک جمعه امید به نهایی کردن یک $855 میلیارد COVID-19 طرح بازیابی برای اعضای اتحاد.

این رویداد اولین بار است که وزرای خارجه اتحادیه اروپا در بروکسل جمع شده بودند از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس.

تبلیغات

تعدادی از پروتکل های ایمنی در استفاده در مقر اتحادیه اروپا از جمله ماسک فاصله و تمیز کردن عمیق. رهبران نمی لرزش دست یا.

رهبران در حال کار بر روی بهبود بسته بندی و همچنین به عنوان یک $1.14 تریلیون هفت سال بودجه.

اتحادیه اروپا برای اولین بار مطرح بهبود بسته است اما وجود داشته اند اختلاف نظر بر سر نحوه خرج کردن پول و که در آن این امر می تواند بهترین اختصاص داده است.

هلند منجر به یک ائتلاف است که می خواهد برای کاهش بسته به نفع وام است که نیاز به بازپرداخت شود.

کمیسیون اروپا پیشنهاد کرده است وام گرفتن برای جمع آوری پول و جایزه بودجه به عنوان کمک های مالی. دو بلوک را قوی ترین اعضای آلمان و فرانسه حمایت از طرح اتحادیه اروپا.

“ما در حال رفتن به مشاوره با بسیاری از قدرت ها ، تفاوت ها هنوز هم بسیار بزرگ است و من نمی تواند پیش بینی کند که آیا ما قادر خواهد بود برای رسیدن به یک توافق در این زمان” آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت.

“من انتظار, بسیار, بسیار دشوار مذاکرات است.”

رهبران در اجلاس نیز انتظار می رود به آدرس تغییر آب و هوا. فرانسه اتریش و سایر کشورهای نوردیک به نفع یک پیشنهاد به کنار 30 درصد از بودجه اتحادیه اروپا برای net-صفر تولید گازهای گلخانه ای تلاش 2050. کشورها از جمله بلغارستان ، جمهوری چک و یونان باید خودداری کردند در این پیشنهاد است.

این اجلاس به اجرا از طریق پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>