کشورهای اروپایی استراحت coronavirus مربوط به مرز محدودیت

15 ژوئن (فردا) — فرانسه و آلمان و دیگر کشورهای اروپایی در روز دوشنبه برداشته coronavirus مربوط به مرز محدودیت های آنها در نزدیکی قله تابستان فصل مسافرت.

مسافران از همه کشورهای اتحادیه اروپا به علاوه آندورا, ایسلند, لیختن اشتاین, موناکو, نروژ, سن مارینو سوئیس و شهر واتیکان هم اکنون می توانید وارد فرانسه بدون هیچ گونه اشکال قرنطینه در مرز.

تبلیغات

بازدید کنندگان از اسپانیا و انگلیس باید اول خود جدا برای 14 روز — یک پاسخ توسط پاریس به مشابه قرنطینه قوانین در اسپانیا و انگلیس برای مسافران است.

در آلمان مقامات آرام مرز محدودیت دوشنبه برای مسافران از اتحادیه اروپا و انگلیس و سوئیس و نروژ ایسلند و لیختن اشتاین. امور خارجه لغو هشدار در برابر غیر ضروری سفر به 27 کشور اروپایی از جمله مقصد تعطیلات محبوب مانند ایتالیا و یونان و کرواسی.

یک هشدار سفر به اسپانیا یکی دیگر از مقصد محبوب برای آلمانی ها دست نخورده باقی می ماند.

ماه گذشته در برلین بخشی از بازگشایی مرزهای خود با کشورهای همسایه سوئیس و فرانسه است.

کرواسی جمهوری چک دانمارک فنلاند یونان و ایسلند و نروژ و اسلوونی و سوئیس نیز برقرار درجات مختلفی از آرام مرز کنترل دوشنبه پس از سه ماه از محدودیت.

به عنوان اتحادیه اروپا سازمان ملل گام تا برنامه به بازگشایی مرزهای داخلی کمیسیون اروپا نیز خواست آنها را به مرحله هماهنگ برای بازگشایی مرزهای خارجی فراتر از ویزای شنگن-منطقه آزاد شروع ژوئیه 1.

فرانسه نشان داده است آن را انجام خواهد داد گفت: آن را به سهولت محدودیت در یک مورد به مورد و بر اساس توجه به سلامت معیارهای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de