EV شارژ شرکت حرکت ما در ستاد به ارواین

Noodoe EV یک تایوانی سازنده خودرو الکتریکی شارژ سیستم منتقل شده ایالات متحده خود را به ستاد ارواین از گردو است.

مدیر عامل شرکت جنیفر چانگ گفت: حرکت به یک بزرگتر تسهیلات سوخت بود رو به رشد تقاضا برای محصولات این شرکت در شمال امریکا است.

در سال گذشته Noodoe نصب شده نزدیک به 1000 EV ایستگاه های شارژ در ایالات متحده کازینو و هتل ها و پارکینگ ها و مراکز خرید. این شرکت وارد بازار ایالات متحده سه سال پیش بوده ولی سرویس دهی در اروپا و آسیا برای حدود هشت سال است.

این شرکت پیچیده سال با نصب 10 ایستگاه های شارژ در Biltmore هتل در لس آنجلس.

چرا ارواین?

چانگ گفت: Noodoe انتخاب ارواین بر اساس آن “استعداد باور نکردنی پایه در همه چیز tech.”

“مانند Noodoe ایروین در حال رشد است سریع” چانگ در بیانیه ای گفت. “مثل شهر ما با تکنولوژی بالا دقت برنامه ریزی شده و متنوع است. ما نمی تواند فکر می کنم از یک جایی بهتر برای ما گسترش تکنولوژی EV در شمال امریکا است.”

تسهیلات در 9351 ارواین Blvd. متشکل از 5000 فوت مربع و مجاور انبار که در آن شرکت EV کیوسک شارژ ذخیره می شود. مقر جدید همچنین دارای یک کیوسک تظاهرات منطقه است.

شارژ واحدهای ساخته شده در تایوان.

ویژگی های هوشمند

“اکثر مردم فکر می کنم که ایستگاه های شارژ در حال همه یکسان مانند توستر” سخنگوی این شرکت استیو فیشر گفت. “اما این هوشمند شارژر.”

با Noodoe کاربران لازم نیست برای باز کردن یک حساب کاربری برای شارژ وسایل نقلیه خود را. آنها می توانند با استفاده از کارت اعتباری خود را, اپل پرداخت یا گوگل پرداخت برای فعال کردن یک ایستگاه شارژ.

این ایستگاه با استفاده از یک ابر مبتنی بر پلت فرم فراهم می کند که با صاحبان ثروت از اطلاعات فیشر گفت: از جمله چگونه کاربران در حال شارژ اتومبیل های خود را, چگونه قدرت زیادی در حال استفاده توسط هر کیوسک زمانی که مشتریان در حال استفاده از آنها را بیشتر و چقدر سود آنها در حال ساخت از هر واحد.

چانگ گفت: Noodoe فناوری تبدیل پارکینگ به دست کردن درآمد ژنراتور.

“توسعه دهندگان نیاز به دیدن Noodoe EV نه تنها به عنوان یک ارائه دهنده EV فناوری شارژ اما سود ساز برای تمام خواص خود را بزرگ و کوچک” او گفت:.

اکثر صاحبان کیوسک شارژ 15% بیش از 24 ساعت به طور متوسط از قدرت محلی شرکت نرخ. برخی از صاحبان دست انداز نرخ تا در تعطیلات آخر هفته مشغول به تشویق کردن زمان استفاده کنید.

EV sales نهفته COVID-19

آمار و ارقام از Statistica نشان می دهد که جهانی پلاگین الکتریک نور فروش خودرو صدر در بیش از 2.2 میلیون نفر در سال 2019 از 2 میلیون سال قبل و خوب بالا 550,000 که به فروش می رسد در 2015.

که یک افزایش بزرگ اما بسیاری از آمریکایی ها هنوز به جهش از گاز و یا خودروهای هیبریدی به وسایل نقلیه الکتریکی. سال گذشته EV فروش اختصاص فقط 0.5 ٪ از تمام وسایل نقلیه جدید فروخته شده در ایالات متحده با توجه به Statistica.

تحقیقات جدید از وود مکنزی پیش بینی جهانی EV فروش خواهد غوطه 43% در این سال, در بخشی به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. این شرکت تحقیقاتی انتظار جهانی EV فروش 1.3 میلیون واحد در سال 2020 nosediving از یک رکورد 2.2 میلیون واحد فروخته شده در سال گذشته است.

یک 2019 جهانی EV چشم انداز از آژانس بین المللی انرژی نشان می دهد که چین همچنان بزرگترین ماشین های الکتریکی در بازار و به دنبال آن در اروپا و ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>