اوا Marcille برگ ‘Real Housewives of Atlanta’

16 ژوئن (فردا) — Real Housewives of Atlanta, ستاره اوا Marcille ترک سری براوو.

35 سال شخصیت تلویزیونی اعلام خروج در روز سه شنبه قسمت از The Rickey Smiley Morning Show.

تبلیغات

“من درک پیوند دوستی است که من ساخته ام با من castmates و قوی روابط شخصی من با تعداد زیادی از مدیران و تولید کنندگان براوو” Marcille در بیانیه ای گفت.

“من خدا را شکر برای این فرصت را به من ارائه شد اما پس از صحبت با خانواده و نمایندگان من باور دارم که آنچه که من امیدوارم که برای به انجام رساندن برای فرهنگ و جامعه بهتر خواهد بود خدمت کرده است با تمرکز بر فرصت های دیگر,” او اضافه شده است.

“من مشتاقانه منتظر خدمت به جامعه در Rickey Smiley Morning Show و پیدا کردن راه های دیگر به صدا در طول این تحول زمان در کشور ما برای مردم رنگ” ستاره گفت.

Marcille گفت: او متمرکز بر خانواده اش و پروژه های دیگر از جمله Rickey Smiley نشان می دهد. Marcille ازدواج مایکل استرلینگ در اکتبر 2018 و دارای دو فرزند مایکل جونیور 2 و ماوریک, 8 ماه با شوهرش. او همچنین دارای یک دختر Marley, 6, از یک رابطه قبلی.

“من فکر می کنم همه چیز به یک دلیل و یک فصل” Marcille گفت. “زمان من صرف در زنان خانه دارلذت بردم خودم گریه کردم من خندید من بدیهی است که مبارزه … اما از همه مهمتر, من ساخته شده برخی از دوستی با برخی از زنان زیبا و به اعتقاد من زمان من است.”

“من تصمیم به صرف وقت و انرژی با تمرکز بر بچه ها من و جامعه من و نه آنقدر واقعیت نشان می دهد کسب و کار,” او اضافه شده است.

تبلیغات

Marcille مشترک تصویری دوشنبه در Instagram او دختر Marley, جشن روز اول تابستان اردوگاه.

“جهان منزجر کننده است و قلب من است که غمگین حقیقت آن همه اما من امیدوارم که در معصومیت و زیبایی کودک من,” او نوشت.

مشاهده این پست در Instagram

Mar Mar آماده است برای کمپ تابستانی!!!!! جهان منزجر کننده است و قلب من است که غمگین حقیقت آن همه اما من امیدوارم که در معصومیت و زیبایی فرزند من. الهام گرفته شده بود با انگیزه نگه دارید تا مبارزه به یاد داشته باشید که آنچه در آن است برای همه. و بعد رو به بالا من مردم!!!! Grand افزایش همه! یک روز زیبا نوشیدن مقدار زیادی از آب نرم و صاف کردن لبه های خود و مهمتر از همه ذهن خود را کسب و کار.

تبلیغات

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط اوا Marcille (@evamarcille) در

Marcille به نظر می رسد به عنوان یک دوست در Real Housewives of Atlanta فصل 10 و یک سری منظم در فصول 11 و 12. نشان می دهد خود را به اتمام 12 فصل است.

Real Housewives of Atlanta , شرکت ستاره NeNe گربه وحشی, tattooed, کندی Burruss, Cynthia Bailey, کنیا مور و Porsha ویلیامز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im