هر روز استفاده از هوش مصنوعی برای تشخیص سلامت هنوز سال دور

قبل از coronavirus در زمان بیش از سرفصل های هر هفته به نظر می رسید به گزارش دیگری در مورد هوش مصنوعی besting انسانی پزشکان در همه چیز از تشخیص سرطان پوست به لکه های پنومونی در اشعه X قفسه سینه.

اما این هوش مصنوعی یا AI ابزار — برنامه های کامپیوتری است که بهتر است در انجام وظیفه توسط “روت” در سمت راست نوع از داده ها-سال های دور از استفاده می شود برای کمک به تشخیص واقعی زندگی بیماران با توجه به پزشکان کمک به توسعه و آزمایش آنها است.

تبلیغات

“ما هنوز هم بسیاری از ناشناختهها در نظر تعمیم و اعتبار از این سیستم قبل از ما می توانید شروع به استفاده از آنها به عنوان استاندارد مراقبت,” دکتر گفت: Matthew هانا, یک آسیب شناس در Memorial Sloan Kettering Cancer Center در شهر نیویورک است.

تعمیم به معنی ساخت یک هوش مصنوعی ابزار است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در چند بیمارستان و اعتبار شامل تست و تنظیم AI ابزار برای اطمینان از آن را دقیق است.

“این نوع از مطالعات ما نیاز به انجام به مطمئن شوید که این مدل در حال انجام به درستی و به طور بالقوه آسیب رساندن به بیماران” هانا توضیح داد.

در ضمن انسان ها در هیچ عجله به تعویض پزشک خود به صورت یک هوش مصنوعی تشخیص است.

در یک 2019 دانشگاه نیویورک-دانشگاه هاروارد مطالعه, کسب و کار, مدرسه, دانش آموزان گفت: آنها می خواهم خوب و با کیفیت فقیر مراقبت های بهداشتی به عنوان طولانی به عنوان آن را ارائه شده توسط یک انسان به جای هوش مصنوعی.

مردم در برابر AI نویسندگان این مطالعه یافت چرا که آنها احساس می کرد که نمی خواهد خود را “منحصر به فرد ویژگی ها و شرایط” به حساب آورد.

تبلیغات

تحقیقات در مقابل دنیای واقعی

آیا مردم آن را دوست دارم یا نه, AI خواهد شد به طور فزاینده ای بازی نقش حمایت در پزشکی کمک به پزشکان موثر تر کار می کنند و به طور مداوم.

سازمان غذا و داروی آمریکا تایید کرده است ده ها تن از هوش مصنوعی سیستم عامل برای برنامه های کاربردی از جمله نظارت بر بیماران از راه دور شناسایی مغز خونریزی در یک سی تی اسکن و شناخت ریتم غیر طبیعی قلب بر اساس اپل دیده بان ضبط شده و حتی تشخیص اوتیسم.

همه از این ابزار در دسترس هستند تحت نظارت معنی آنها نمی رفتن و یادگیری همه چیز خود به خود. فکر می کنم آنها را به عنوان مورد اعتماد دستیاران مشغول به کار در پشت صحنه به ارائه پیشنهادات و نه تصمیم گیری.

AI ابزار در حال توسعه برای سرعت بخشیدن به سرطان تشخیص و درمان به عنوان مثال با کمک به رادیولوژیست با کارهایی که آنها در حال حاضر باید با دست انجام دهید مانند “فا” و یا به صورت دستی رسم خط مرزی بین تومور و بافت نرمال در تصاویر متعدد.

“آنچه ما واقعا می خواهید به انجام است که در راه ساخت یافته, آموزش الگوریتم برای پیدا کردن ریه ندول مشخص آنها را با توجه به استاندارد طبقه بندی طرح و سپس کمک به رادیولوژیست قرار داده و آنها را مفید گزارش” توضیح دکتر Bibb آلن جونیور افسر ارشد پزشکی از کالج آمریکایی رادیولوژی را داده موسسه علوم.

“هوش مصنوعی همه چیز در مورد اطلاعات و آوردن اطلاعات مناسب به پزشکان که در حال مراقبت از بیمار” آلن اضافه شده است. “ما یک انفجار اطلاعات در اطراف ما بیماران, اما آن را سخت برای دسترسی به.”

‘بازده بیشتر’

رادیولوژیست ساخته شده سوئیچ از خواندن X-ray فیلم ها بر روی جعبه نور به تفسیر تصاویر بر روی صفحه نمایش کامپیوتر دهه پیش. اما دیجیتالی است که به عنوان حد همراه برای آسیب شناسان بسیاری از آنها هنوز هم مشابه از طریق میکروسکوپ در برش نازک از بیوپسی بافت ثابت در شیشه ای اسلاید.

تبلیغات

حتی وقتی اسلاید بر روی یک کامپیوتر “می توان آن را وقت گیر برای پاتولوژیست به صورت دستی بررسی تصاویر تمام غدد لنفاوی نمونه برای شناسایی پتانسیل متاستاز بیماری” هانا اشاره کرد. “اگر یک AI مدل آموزش دیده برای تشخیص وجود یا عدم وجود متاستاز سرطان پستان, این خودکار غربالگری می تواند کمک به تریاژ موارد برای پاتولوژیست-آوردن موارد خاص به آنها توجه شود.”

AI نمی خواهد جایگزین پاتولوژیست که گزارش های متعدد دیگر یافته های تشخیصی برای هر نمونه آنها بررسی هانا اضافه شده است. “اما هوش مصنوعی می تواند ایجاد بازده بیشتر به طور بالقوه اصلاح کردن ساعت یا حتی چند روز به طوری که گزارش پاتولوژی مارس نهایی شود هر چه زودتر برای بیماران,” او گفت:.

“ما بسیار زیادی کمبود پیش بینی شده در پاتولوژیست در ایالات متحده آمریکا و ما نیز بسیار افزایش حجم کار, بنابراین من فکر می کنم این یادگیری ماشین مدل خواهد بود یک ضرورت در آینده” هانا توضیح داد.

آلن با اشاره به این که “آن را به یک شبه اتفاق می افتد. هر سال ما فقط در حال رفتن به قرار دادن بیشتر و بیشتر AI ابزار به راه ما برای مراقبت از بیماران. آن را به انجام کارهایی هستند که فقط رفتن را در طول زمان بهبود راه ما مراقبت از بیماران. آن را نمی خواهد ” من حرف ما یک سوئیچ و ما رو AI,’,” او اضافه شده است.

“بیماران نیاز به درک که پزشک خود خواهد بود وجود دارد به آنها کمک و آنها را با استفاده از هوش مصنوعی برای کمک به بیماران خود را, اما نه به عنوان یک ابزار برای کمک به بیماران به جای خود پزشکان” آلن گفت.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de