‘Everybody Loves Raymond, ‘بهترین در نمایش’ آلوم Fred Willard مرده در 86

مارس 16 (سلامت) — خانواده مدرن و Everybody Loves Raymond بازیگر Fred Willard درگذشت پدرش خبر داد. او 86.

“پدر من در گذشت بسیار مسالمت آمیز شب گذشته در فوق العاده سن 86 سال است. او نگه داشته در حال کار و ساخت ما خوشحال تا پایان” دختر خود امید گفت: People.com در بیانیه ای. “ما او را دوست داشتم بسیار بسیار!”

هیچ علت مرگ مشخص شده است.

سابق مردم واقعی میزبان بهترین و شناخته شده برای نقش خود را در filmmaker Christopher مهمان mockumentaries از جمله برای خود در نظر, بهترین نمایش, توانا باد Waiting for Guffman و این ستون فقرات ضربه بزنید.

خود تلویزیون فیلم و اعتبارات تاریخ بازگشت به دهه 1960 و شامل Silver Streak, روشنک, Permanent Midnight, Austin Powers: The Spy Who Shagged Me, عروسی,برنامه ریز این Anchorman فیلم The Bob Newhart, نمایش, هوشمند , و , عشق به سبک آمریکایی.

“چگونه خوش شانس است که همه ما به لذت بردن از Fred Willard را هدیه. او با خود را از دست رفته ماری در حال حاضر. با تشکر برای شکم عمیق می خندد آقای ویلارد” بازیگر Jamie Lee Curtis — مهمان همسر — توییتی.

مریم ویلارد را از 50 سال درگذشت در سال 2018 است.

فیلمساز Judd apatow آمده ارسال شده در توییتر: “Fred Willard نشده است می تواند هم سرگرم. او شادی خالص. و شیرین ترین فرد شما همیشه می تواند دیدار خواهد کرد.”

“وجود دارد هیچ مردی شیرین و یا خنده دار تر. ما خیلی خوش شانس بدانید Fred Willard خواهد شد و دست خود را, بسیاری از بازدیدکننده داشته است”-نشان می دهد بحث میزبان جیمی کیمل نوشت.

“Fred Willard شد جالب ترین کسی است که من تا کنون کار کرده ام. او شیرین, مرد فوق العاده” بازیگر Steve Carell گفت.

قابل توجه مرگ و میر سال 2020

Fred Willard در مراسم اکران فیلم “پنجاه و سایه های سیاه” در Regal Cinemas L. A. Live در لس آنجلس در ژانویه 26, 2016. بازیگر درگذشت, مارس 15 در سن 86. فایل عکس جیم Ruymen/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de