همه چیز شما را نمی دانم شما هنوز هم نیاز به دانستن در مورد 2020 سنگ قرمز

سالت لیک سیتی — در چه تنها می تواند به عنوان یک ناخالص گرفتن ناگهانی پایان 2020 NCAA ژیمناستیک فصل بود چیزی جز خوش آمدید.

موجه به مطمئن شوید که چه با ورود COVID-19 اما کاملا ناخواسته — برای هیچ کدام بیشتر از یوتا تیم ژیمناستیک.

سنگ قرمز در میان یکی از موفق ترین مبارزات در برنامه تاریخچه قبل از فصل بود بدون تشریفات برش های کوتاه. یوتا قرار گرفت No. 4 در کشور و در ابتدا به نظر می رسد تا پایان فصل حداقل این است که در انتخابات — اگر نه بالاتر — یک به پایان برسد که این تیم بهترین پس از 2015.

این Utes بودند افتتاحیه به طور منظم فصل Pac-12 قهرمانان رفته شکست نخوردگان در کنفرانس بازی با راه برنده بیش از شماره 3 UCLA شماره 9 کالیفرنیا و شماره 11 واشنگتن است. این یک کشش بر خلاف هر سر مربی تام Farden می تواند به یاد داشته باشید.

“من فکر نمی کنم ما باید نسبت به هم کشش مانند آن)” او گفت:. “من 10 سال در اینجا من به یاد نمی آورند تا کنون با داشتن آن پایین آمده به دو یا سه روال در چند دیدار که در آن ما آمد در طرف برنده.”

یوتا نیز کامل 11-0 در سال فقط تیم دوم در تاریخ برنامه به جلو است که خاموش است. در پایان صخره های سرخ بر این باور خود را به طور مشروع ملی عنوان رقیب و بسیاری از طرفداران خود را بیش از حد بود.

ما هرگز نمی دانید چقدر این فصل ممکن است ام به پایان رسید, اما در اینجا برخی از چیزهایی که شما نمی دانستید شما نیاز به دانستن در مورد این سال را به سنگ قرمز.

Shawn Johnson, Nastia Liukin و Maile اوکیف?

احتمالا بیشتر کلیشه سوال همیشه خواسته — که بت خود را در حال رشد است ؟ — ثابت می شود تعجب آور سرچشمه از اطلاعات است.

یازده سنگ قرمز — عذر خواهی به آدرین Randall و Jaedyn Rucker — خواسته شد در مورد ژیمناستیک آنها را تحسین ترین. و خود پاسخ محور در المپیک Shawn Johnson و Nastia Liukin.

“من عشق المپیک” Cristal عیسی گفت.

و صخره های سرخ عشق جانسون.

سیدنی Soloski, Alexia برچ شکارچی Dula و جیلیان هافمن همه خاص جانسون در حالی که خانم Reinstadtler, Cammy سالن و Isa گنجانده شده است او در میان چند ژیمناستیک آنها بت.

سیدنی Soloski رقابت در زمین در طول یوتا سنگ قرمز’ رقابت در برابر ایالتی اورگان در Jon M. شکارچی مرکز در سالت لیک سیتی در روز شنبه, فوریه. از 15 سال 2020 است.
پیچک Ceballo, Deseret News

“(Shawn Johnson) بود که من به عنوان یک جوان ورزشکار گفت:” Soloski. “بازی های المپیک 2008 اولین بازی های المپیک من به تماشای ژیمناستیک-دانا است. بود که اولین بار من واقعا درک آنچه اتفاق می افتد. ما از همان نوع بدن و من واقعا می تواند طنین انداز است. او باور نکردنی بود. من فکر می کنم او جلوتر از زمان خود.”

که شد احساس مشترک, نزدیک به همه اما برچ آن را در زمان یک گام بیشتر است.

“او است که این نوع از شخص من می خواستم به رشد و نه فقط ژیمناستیک-عاقلانه بلکه فقط او را به عنوان یک فرد” او گفت:. “من همیشه می خواستم به کسی که می خواهم.”

Liukin حامیان در حالی که در تعداد کمتر شد و کمتر ملتهب در حمایت خود را در میان آنها رئیس کیم Tessen و ابی پالسون.

“من همیشه دوست داشتم Nastia Liukin” گفت: Tessen. “او ژیمناستیک بسیار زیبا بود و او ساخته شده آن را بسیار آسان است.”

Paulson, در ضمن, کشیده شد به او چرا که او متفاوت از اکثر ژیمناست.

“او باید به عنوان بسیاری از قدرت به عنوان شاون و دختران دیگر از سال 2008 و من نوع مانند این که” پالسون گفت. “من بیشتر از یک twister بنابراین برای گفتن در زمین (ورزش). حتی میله های ناهموار جنبه های او تنها کسی است که من همیشه از نگاه کردن به.”

در حالی که جانسون و Liukin تحت سلطه گفتگو وجود دارد برخی از نقاط دورافتاده.

Reinstadtler جدولبندیشده المپیک 2012 مدال نقره McKayla Maroney به عنوان یکی از بت های مربوط به خود را به اشتراک گذاشته سبک ژیمناستیک و نقاط قوت در طبقه و طاق.

دانشگاه یوتا ژیمناست Maile اوکیف رقابت در پرتو در سالت لیک سیتی در جمعه 6 مارس سال 2020 است.
Jeffrey D. Allred, Deseret News

سالن برای بخش او تا به حال یک میل برای المپیک دومینیک Dawes و Gabby Douglas.

“دیدن موفق ژیمناستیک که مانند من انجام این کار انگیزه خوبی به من به مانند آنها” هال گفت. “همه ژیمناستیک آنقدر منحصر به فرد و زیبا به تماشای. آنها به من نشان داد که تقریبا هر چیزی ممکن است اگر شما ذهن خود را به آن.”

Maile اوکیف شد بصورتی پایدار و محکم در المپیک قطار بیش از حد تنها او انتخاب شد Alicia Sacramone. اوکیف می داند Sacramone شخصا شد اما ژیمناست پشتکار است که الهام گرفته از او بیشتر است.

در یک بازی سرگرم کننده پیچ و تاب و اوکیف بود یک بت خودش یکی از عیسی است.

اواز یا موسیقی دو نفری هستند که از لاس وگاس و عیسی به خاطر مشاهده و الهام از اوکیف آنها بزرگ شده.

“من به یاد داشته باشید زمانی که من در یک سطح 8 و 10 (سال) او یک سطح 10 اما او 8,” عیسی گفت. “من همیشه شگفت زده است. من همیشه سعی کردم به عنوان خوب به عنوان او. من هرگز فکر نمی کردم ما می خواهم برای رفتن به کالج همان است که واقعا سرد است.”

در حالی که بسیاری از سنگ قرمز تا به حال ژیمناستیک بت یکی نیست: Emilie LeBlanc.

“من بسیار قطع ژیمناست,” او گفت:. “من واقعا به دنبال جهانی ژیمناستیک. من صرف بیشتر وقت خود را خارج از بازی و رفتن به ورزشگاه فقط با تمرکز بر روی ورزش خود را.”

یک سطح کاملا متفاوت از همه چیز

که LeBlanc بزرگترین پرت نیست که تعجب آور است. سفر او به یوتا منحصر به فرد است در میان صخره های سرخ.

انتقال از مریلند LeBlanc به این تیم پیوست در ماه اوت از دست رفته داوطلبانه تابستان تمرینات.

دانشگاه یوتا ژیمناست امیلی LeBlanc رقابت در پرتو در سالت لیک سیتی در جمعه 6 مارس سال 2020 است.
Jeffrey D. Allred, Deseret News

البته حتی اگر او وارد شده قبلا در این تابستان او نمی توانست کار کردن با تیم است. عوارض ناشی از دندان عقل راهنمای دیده اند به آن.

“سه هفته قبل از من در اینجا کردم من تا به حال دندان عقل من حذف شده توضیح داد:” LeBlanc. “وجود دارد یک عارضه و من نمی توانستم باز کردن دهان من. من نمی توانستم وارونه به دلیل فشار در سر من. من تا به حال به دهان من کشیده. که سرگرم کننده بود.”

برای هفته تمام LeBlanc می تواند خوردن مخلوط شد. این زمان او به شهر سالت لیک او بود “بسیار دچار سوء تغذیه و بسیار از شکل.”

ساخته شده است که در حال حاضر دشوار گذار به یوتا که بسیار سخت تر است.

“در مریلند ما نیست که خیلی در ورزشگاه مطبوع-عاقلانه یا عمل عاقلانه” گفت: LeBlanc. “این بسیار روشن دل انجام می دهید و دریافت کنید. هنگامی که من در اینجا من تا به حال مشروط در خوبی من حتی نمی دانم چه مدت. من خیلی پشت فیزیکی و زرنگ اما من در نهایت گرفتار. آن زمان من یک ماه به عقب بر گردیم در شکل طبیعی و پس از آن یک ماه به یوتا شکل است.”

دقیقا چه یوتا شکل ؟ این شامل مقدار زیادی از مطبوع و همچنین وزنه برداری و تکرار مثل شما نمی خواهد باور.

دانشگاه یوتا ژیمناست امیلی LeBlanc رقابت در میله های ناهموار در سالت لیک سیتی در جمعه 6 مارس سال 2020 است.
Jeffrey D. Allred, Deseret News

“ما نمی بسیار مطبوع در مریلند اما این است که همه آنها در اینجا انجام می دهد” گفت: LeBlanc. “آنها پا زدن لب به لب خود را. آنها را راضی نمی با ما یا. ما می توانید بروید و آمار کامل 10 در عمل و آنها می گویند “نه, شما می توانید آن را دوباره انجام دهید که به اندازه کافی خوب نیست’ یا ‘اگر شما می توانید آن را دو بار در یک ردیف من بر این باورند ، آن را به یک سطح کاملا متفاوت از همه چیز است.”

این بود که چرا LeBlanc تصمیم به آمدن به یوتا در وهله اول ،

“من دوست دارم که آنها می خواهند بیشتر از ما,” او گفت:. “جاه طلبی از مربیان واقعا درایوهای ما را به انجام بهتر. این تیم تمام می خواهد برای موفقیت و بهتر است. ما همه تلاش به ضرب و شتم هر یک از دیگر و است که باعث می شود آن را فوق العاده رقابتی است.”

و هنگامی که او در نهایت در شکل LeBlanc ثابت را به چالش رقابت در میله و چوب موازنه در هر دیدار در این فصل مقید حرفه ای خود را-در هر دو رویداد در این فرآیند است.

“من واقعا تحت تاثیر قرار با او چگونه به یک سطح کاملا متفاوت برنامه از آنچه او در” Reinstadtler گفت. “در حال leadoff یا دوم در حوادث است که یک معامله بزرگ و او انجام داده است یک کار زیبا.”

از بدترین برای اولین بار

زیبا کلمه ای است که اغلب مورد استفاده برای توصیف Reinstadtler ژیمناستیک را در طول زمان خود را بر روی تپه و دلیل خوب است. شما همین حالا کسب درآمد حرفه ای-نمرات بالا از 9.925 (پرتو) 9.95 (میله) و یا 9.975 (طبقه) و نه NCAA آمریکا و افتخارات بدون یک توصیف زیبا و یا چیزی شبیه به آن.

یوتا خانم Reinstadtler رقابت در کافه در بهترین یوتا, ژیمناستیک, ملاقات در Maverik مرکز در غرب دره شهر در روز شنبه, ژان. 11, 2020.
Spenser انبوه Deseret News

زیبا بود استفاده ترین زمانی که Reinstadtler رقابت در میله یک رویداد بود که تا کنون قدرت او در طول این فصل است. او به ثمر رساند 9.875 یا بهتر است هفت بار از جمله یک فصل-بهترین 9.925 در برابر واشنگتن و ایالت اورگان.

به اندازه کافی جالب توجه میله استفاده می شود به او بدترین رویداد.

“من میله نوع خوب در حال حاضر, اما در آن روز به آنها نمی,” او گفت:, chuckling. “زمانی که من استخدام شدم خوب نیست در میله در همه. من نقاط قوت عمدتا طبقه و طاق.”

به عنوان یک نخبه ژیمناست او رقابت یک Yurchenko 1.5 در طاق, چیزی, یوتا, طرفداران را دیدم که آنها را سرزنش می تواند آسیب.

یوتا ژیمناست دختر خانم Reinstadtler رقابت در طاق یوتا به عنوان میزبان کنتاکی به پا زدن کردن 2020 فصل در شکارچی مرکز در دانشگاه یوتا در سالت لیک سیتی در روز شنبه, ژان. 3, 2020.
لورا Seitz, Deseret News

“من آن را من سال اول (دبيرستان) زمانی که من انجام شده بود نخبگان. من به پایان رسید تا گرفتن عمل جراحی بر روی پا و سپس آن را به پشت من سال آخر دبیرستان” Reinstadtler گفت. “پس از آن من در عصا دوباره بیشتر صدمه مسائل پس من سال اول و دوم سال (در یوتا) من فقط گیر با (Yurchenko) کامل. سال گذشته من کار بر روی آن برای کل فصل و سپس پای آسیب آمد پس از آن نوع که در آن کار می کند در حالی که برای.”

Reinstadtler نبود به تنهایی در برخورد با آسیب. هر ژیمناست دارای بیماری های خود برخی از ناتوان کننده تر از دیگران است. و برخی از لطمه می زند هرگز کاملا از بین برود.

“این بستگی به جراحت” گفت: Reinstadtler. “برخی وجود دارد که اگر من توقف انجام ژیمناستیک و باید چند هفته من احساس می تواند آنها را بیشتر تقریبا. (سابق اوت) Macey (رابرتز) است گفت: همین. این فقط بستگی دارد. چیزهایی وجود دارد که بهتر است با استراحت و چیزهایی وجود دارد که همیشه وجود دارد.”

آوازی رهبر

Reinstadtler یکی از سه کاپیتان تیم برای یوتا در این سال همراه با Tessen و Soloski. Soloski یک تاریخ و یک فرصت برای پایین نگه داشتن کاپیتانی خود درس به صورت مستقیم دو فصل است.

“من فکر می کنم که یک برکت و رحمت و لعنت,” او گفت:.

همه جوک ها به کنار Soloski دوست داشت که یک کاپیتان.

یوتا سیدنی Soloski انجام بر روی زمین در طول ایالتی آریزونا و دانشگاه یوتا ژیمناستیک دیدار در شکارچی مرکز در سالت لیک سیتی در روز شنبه, ژان. 24, 2020.
استیو گریفین Deseret News

“من واقعا آن را دوست دارم” او گفت:. “من انجام دهد. من همیشه کسی که یک دمدمی مزاجی کنترل و من واقعا دوست دارم که نقش. من فقط همیشه این نوع فرد است. رهبری بخشی از آن می آید به طور طبیعی به من. و کمک به دیگران با تهیه لیست برای همه, این چیزی است که من واقعا در اکسل.”

هنوز هم نقش آمدند و با چالش های آن, مهمترین در میان آنها انتظارات.

“من نمی دانستم فشار ژیمناستیک طرف آن” گفت: Soloski. “به عنوان کاپیتان مردم انتظار دارند که شما در حال رفتن به بهترین. من نمی دانم اگر من تا به حال دیدم واقعا کاپیتان نقش کراوات به ژیمناستیک طرف آن است. شده است که در این بخش برای من است که شوک. بود … من ژیمناستیک برای دیدار با سطح بهترین تیم چون من یک کاپیتان.”

آن را در زمان یک زن و شوهر از دیدار اما تا پایان سال Soloski حال تبدیل شدن به یکی از یوتا بهترین ژیمناست. با شروع آریزونا دیدار با او به ثمر رساند 9.90 یا بهتر از روی زمین در پنج دوره متوالی مسابقات از جمله سه نمره از 9.95.

سنگ قرمز تشویق کیم Tessen به عنوان او انجام و در طاق طول ایالتی آریزونا و دانشگاه یوتا ژیمناستیک دیدار در شکارچی مرکز در سالت لیک سیتی در روز شنبه, ژان. 24, 2020.
استیو گریفین Deseret News

کردن رقابت کف او ثابت کرد که فقط به عنوان موفق تبدیل شد و رنگ قرمز سنگ ها آواز رهبر تقلید یکی از مورد علاقه خود را سابق هم تیمی های Tiffani لوئیس در طول راه.

“بسیاری از مردم نمی مانند او در زمان او چرا که او می تواند واقعا تهاجمی چشمگیر و شدید اما او کسی که من جذب نسبت” گفت: Soloski. “من او را دوست داشت با شدت و چه سخت او با برخی از چیزهایی. در حال حاضر من نوع Tiffani از این گروه است. من بیشتر صریحتر شدید.”

که اگر از آنها بپرسی: چه سنگ قرمز مورد نیاز است.

“من فکر می کنم ما از سود است که گفت:” سالن. “ما می خواهیم به شدید. ما می خواهیم به تهاجمی و عمل ما است. به کسی است که به عنوان بخشی از شخصیت و شخصیت خود را می سازد آن است که بسیار ساده تر به دنبال رد پای خود را.”

سفر به ایالت یوتا

صحبت از رد پای چند, سنگ قرمز کشیده شد به یوتا, در بخش, توسط هم تیمی های سابق و/یا هموطنان که آنها به پایان رسید تا پس از به Salt Lake City.

Soloski بود. در حال رشد در کانادا, او در واقع حتی نمی دانند که یوتا وجود داشته و تا زمانی که او شروع فرآیند استخدام. او اما می دانم که از Nansy Damianova همکار کانادا ژیمناست. یادگیری است که Damianova بود یک سنگ قرمز تنها کمک یوتا فروش Soloski در برنامه.

یوتا سیدنی Soloski انجام بر روی زمین در طول ایالتی آریزونا و دانشگاه یوتا ژیمناستیک دیدار در شکارچی مرکز در سالت لیک سیتی در روز شنبه, ژان. 24, 2020.
استیو گریفین Deseret News

“او کسی است که من تا زمانی که او بود رفتن را از طریق نخبگان سیستم back صفحه اصلی” گفت: Soloski. “زمانی که من آمد در سفر رسمی و متوجه شدم که او به اینجا آمد که باحاله. باحال بود به کسی را می شناسید که من بت سال پیش آمد به دقیقا همان جایی که من در حال حاضر هستم.”

پالسون تا به حال حتی بیشتر شخصی و اتصال به U. او با هم تیمی های سابق یوت Breanna هیوز در دو شهر مقدس در چمپلن مینه سوتا. پس از هیوز به این تیم پیوست که رابطه رهبری پالسون به تماشای بیش از چند یوتا در دیدار. قبل از بیش از حد طولانی پالسون فروخته شد.

“حتی زمانی که کوچک بودم من به دنبال برنامه,” او گفت:. “هنگامی که Bre آمد به یوتا بود که دلیل دیگری.”

بسیاری از بقیه سنگ قرمز فاقد اتصال به یوتا قبل از فرآیند استخدام. اوکیف به سختی پرداخت می شود توجه به ورزش در همه, اجازه دهید به تنهایی Utes.

“من در یک مسیر متفاوت زمانی که من در نخبگان,” او گفت:.

هنوز زمان او 13 بود او تا به حال ساخته شده ذهن خود را که او می خواست می شود یک سنگ قرمز و زمانی که او 14 او شفاهی متعهد است.

دانشگاه یوتا ژیمناست ابی پالسون رقابت در طبقه در شهر سالت لیک در جمعه 6 مارس سال 2020 است.
Jeffrey D. Allred, Deseret News

Dula نمی دانم کالج, ژیمناستیک بود و حتی یک چیزی که قبل از او به کارولینای شمالی زمانی که او بود 11. او بدنسازی وجود دارد نمایش آگهی ها به تصویر می کشد که رفته بود در را که باز چشم او به امکان.

“دیدن همه کسانی که من متوجه شدم ممکن بود و من متعهد در اینجا وقتی که من 12 بود,” او گفت:.

LeBlanc ممکن است آخرین کالج, ژیمناستیک, قطار. آن نیست تا زمانی که او در کلاس نهم که او حتی سرگرم ایده.

“من فقط علاقه مند بود,” او گفت:. “آن چیزی که به ذهن آمد تا زمانی که من متوجه شدم این بود که در واقع سرگرم کننده به رقابت با یک تیم از دختران است که شما می خواهید برای انجام این کار به خوبی با.”

چه مدت بیش از حد طولانی است که جشن?

به خوبی انجام نمی دهد عدالت به چه یوتا به دست آورد در این فصل که تنها باعث می شود که بسیار ناامید کننده است.

بنابراین در اینجا به همه تشویق کردن است LeBlanc, با نهایی چیز شما نیاز به دانستن: چه می گذرد در سر او پس از پالسون کامل 10 در پرتو برابر UCLA.

دانشگاه یوتا ژیمناست ابی پالسون است تبریک گفت و پس از رقابت در پرتو در سالت لیک سیتی در جمعه 6 مارس سال 2020 است.
Jeffrey D. Allred, Deseret News

کمی از متن اولین, اگر چه. پالسون کامل نمره برنده این دیدار برای ایالت یوتا است. به عنوان هیجان آن را به ناظران, اما, ژیمناستیک به ندرت می دانید چه خبر است در یک دیدار در حالی که آن اتفاق می افتد به خصوص نمرات.

“من شخصا تا به حال هیچ ایده آنچه که قرار بود در برابر UCLA تا بعد از ما پرتو چرخش” گفت: LeBlanc. “و من فکر کردم همه فریاد چرا که ابی کردم 10. من مانند ” آره ابی! اجازه دهید به!’

“اما پس از آن همه نگه داشته و فریاد. برای مدت طولانی. و من شروع به تعجب می کنم که چرا ما هنوز هم فریاد. من می دانستم که او واقعا عالی است اما آن را به حال شده است 10 دقیقه. من در نهایت خواسته که برنده (ملاقات) و آنها به من نگاه کرد و گفت: “امیلی ما را جشن گرفته اند برای این مدت طولانی از آنجا که ما به دست آورد.'”

در حالی که تعداد کمی از آنها در خلق و خوی برای جشن در حال حاضر با تمام اما دو ژیمناست بازگشت از این سال تیم شانس وجود خواهد داشت برخی از طولانی تر جشن های یوتا می آیند 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im