Ex-Atlanta Falcons د جان Zook می میرد در 72

7 ژوئن (فردا) — سابق Atlanta Falcons پایان دفاعی جان Zook که ستاره دار در کنار Hall of Famer کلود هامفری درگذشت و پس از یک نبرد طولانی با سرطان است. او 72.

Zook برادر Dean, تایید مرگ به مجله آتلانتا قانون اساسی در روز یکشنبه. با توجه به برادرش Zook درگذشت, شنبه در زادگاه خود کانزاس پس از توقف درمان سرطان در آغاز این سال است.

تبلیغات

این روزنامه Zook که بزرگ شد در Larned, کن., در ارتباط با برخی از سابق خود شاهین هم تیمی در طول یک ویدئو کنفرانس تلفنی روز شنبه به عنوان آخرین خداحافظی.

لس آنجلس قوچ انتخاب Zook در دور چهارم از سال 1969 پیش نویس NFL خارج از کانزاس است. او زخم در آتلانتا پس از یک جفت از معاملات — برای اولین بار به فیلادلفیا ایگلز و سپس به شاهین.

Zook بازی برای شاهین از 1969-75 پوشش در سمت راست در حالی که همفری لنگر سمت چپ خط دفاعی. در آن زمان آتلانتا به پایان رسید و تنها دو برنده فصل و تا به حال هیچ حذفی, حضور, اما این دو به رسمیت شناخته شده به عنوان یکی از نقاط قوت این تیم.

Zook هرگز از دست یک بازی در طول زمان خود را با شاهین شروع 97 98 matchups. او خود را به دست آورده تنها Pro کاسه ظاهر در سال 1973 پیوستن به هامفری در بازی.

“سرگرم کننده ترین من تا به حال تمام مدت من در فوتبال بود و جان من تا به حال که فصل زمانی که ما هر دو انتخاب برای حرفه ای کاسه” هامفری گفت: آتلانتا ، “ما که ما با هم بهتر از ما بودند به صورت جداگانه.”

Zook معامله شد به پس از آن — St. Louis Cardinals در سال 1976 و گذشته خود را صرف چهار فصل با حق رای دادن. او تا به حال چهار حرفه interceptions و به ویژه ثبت اولین ایمنی در شاهین تاریخچه در سال 1971.

Zook بازی 144 بازی های حرفه ای (134 شروع می شود) در حرفه خود. او نام تمام تیم دوم-NFC در سال 1972 و 1973 و دوم تمام تیم-Pro در سال 1973.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de