سابق راحتی زن شین هوا ‘خیانت’ در کره جنوبی فعال رسوایی

25 مه (بی بی سی) — سابق کره جنوبی راحتی زن که متهم یک فعال misappropriating بودجه روز دوشنبه گفت که او تا به حال شده است “خیانت یک شب” پس از “استفاده” توسط مجلس منتخب Yoon Mi-hyang برای سه دهه است.

Lee Yong-soo 91 گفت: دوشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی در کره جنوبی شهر Daegu رابطه او با یون آغاز شد و در ژوئن سال 1992 Yonhap گزارش شده است.

Yoon درخواست کرده بود سابق راحتی زنانی که آمده بود به جلو در زمان به جمع آوری در یک کلیسا که در آن با توجه به Lee Yoon توزیع حدود 1000 $به صورت نقدی برای هر زن است.

با توجه به Lee Yoon ادعا کرد که این پول از یک معلم بازنشسته در ژاپن است. لی همچنین گفت که او تا به حال هیچ ایده چگونه Yoon به کار گرفته نقدی به عنوان Yoon رشد سازمان خود را در حال حاضر شناخته شده به عنوان شورای کره ای برای عدالت و یادبود برای مسائل نظامی و برده داری جنسی.

با اشاره به اتهامات Yoon استفاده آسایش زنان وجوه جمع آوری شده از مردم-از جمله کره جنوبی و دانش آموزان ژاپنی — به غنی سازی خودش لی گفت که او تا به حال شده است “زندگی در تاریکی است.”

“من تا به حال شناخته شده ژاپنی ها مجبور به پرداخت $1 میلیارد ین من می خواهم که با ارسال آن را به عقب” لی به خبرنگاران گفت: با اشاره به 2015 توافق رسمی بین نخست وزیر ژاپن اعلام کرد و سابق کره جنوبی رئیس جمهور Park Geun-hye. Yoon ممکن است مطلع از این صندوق در حالی که ترک بازمانده قربانیان در تاریکی.

پول بازگردانده شد پس از اعتراضات از برخی از قربانیان.

روز دوشنبه لی همچنین گفت: Yoon بود “مرتکب جرم” و باید عادلانه مجازات شوند.

لورن ریچاردسون مدیر مطالعات و مدرس دانشگاه در آسیا و اقیانوس آرام دانشکده دیپلماسی در دانشگاه ملی استرالیا گفت: “العالم روز دوشنبه از کره شورا برگزار قطعی نقش در شکست 2015 توافق که “خود را برآورده نمی کنند خواسته است.”

“این مهم است که توجه داشته باشید که برخی از سابق ‘آسایش زنان” در توافق با شورای خواسته اما برخی از آنها نه” ریچاردسون گفت.

این شورا را رد کرد ارائه می دهد از ژاپن به نمایندگی از قربانیان حتی زمانی که برخی از قربانیان “آماده به حل و فصل کمتر.”

اختلاس از بودجه توسط شورا نیز مشکوک دهه پیش هنگامی که برخی از اساتید درگیر در اجرای 1995 آسیایی, زنان صندوق در کره جنوبی شکایت پول بود نه رسیدن به قربانیان, با توجه به ریچاردسون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de