سابق-دفاع رئیس Mattis ریپ مغلوب ساختن پیشی جستن برای تقسیم آمریکایی

واشنگتن — در فوق العاده ملامت سابق وزیر دفاع جیم Mattis روز چهارشنبه را محکوم کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آمرانه استفاده از نیروی نظامی برای سرکوب اعتراضات و گفت: رئیس سابق خود شد راه اندازی یک “غلط درگیری” بین نظامی و غیر نظامی جامعه است.

“من این هفته وقایع عصبانی و وحشت زده” Mattis نوشت.

انتقاد شد قابل توجه همه بیشتر به دلیل برخوردار است و به طور کلی نگهداری مشخصات پایین پس از بازنشستگی به عنوان وزیر دفاع در ماه دسامبر سال 2018 در اعتراض به مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست های خود در سوریه. او کاهش یافته است به صحبت کردن در برابر تهمت و گفت او بدهکار ملت عمومی سکوت در حالی که رئیس سابق خود باقی مانده است.

اما او در سخنرانی پس از این در هفته های گذشته تظاهرات گسترده در واکنش به مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس.

برخوردار بود و داغدار شرح مغلوب ساختن پیشی جستن راه رفتن به یک رویداد تاریخی در نزدیکی کلیسای جمعه برای مطرح کردن با کتاب مقدس پس از اجرای قانون زور پاک پارک لافایت بیشتر معترضان مسالمت آمیز.

او گفت که او هرگز خواب سربازان “خواهد بود دستور داد تحت هیچ شرایطی به نقض حقوق اساسی شهروندان خود — بسیار کمتر به ارائه عجیب و غریب عکس op برای انتخاب فرمانده ارشد نظامی با رهبری ایستاده کنار.”

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین بار است که رئیس جمهور در طول عمر من که نمی سعی کنید برای متحد کردن مردم آمریکا —و نه حتی تظاهر به امتحان کنید. به جای آن او تلاش می کند برای تقسیم ما” Mattis نوشت: در بیانیه منتشر شده توسط اطلس. “ما شاهد عواقب ناشی از سه سال از این تلاش عمدی. ما شاهد عواقب ناشی از سه سال بدون مادر رهبری است.”

Mattis به نام آمریکایی ها به “متحد بدون او نقاشی بر روی نقاط قوت ذاتی در جامعه مدنی ما. این آسان نخواهد بود به چند روز گذشته نشان داده اند اما ما آن را مدیون به شهروندان ما برای نسل های گذشته که خون به دفاع از وعده ما و فرزندان ما است.”

برخوردار گفت: از معترضان که آمریکایی ها نباید منحرف شود توسط تعداد کمی از lawbreakers. او گفت: آنها به درستی خواستار آن است که این کشور به دنبال کلمات “عدالت برابر بر اساس قانون” است که بر روی صفحه نمایش در دیوان عالی ایالات متحده.

“تظاهرات تعریف شده توسط دهها هزار نفر از مردم وجدانی که اصرار دارد که ما زندگی کردن را به ما ارزش — ارزش های ما به عنوان مردم و ارزش های ما به عنوان یک ملت” Mattis گفت.

Mattis در زمان خاص موضوع را با استفاده از زور به حرکت به عقب و معترضان پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند به بازدید از کلیسای سنت جان روز پس از آن آسیب دیده بود توسط آتش در تظاهرات.

“ما می دانیم که ما بهتر از سوء استفاده از اختیارات اجرایی است که ما شاهد در لافایت مربع است. ما باید رد و پاسخگو کسانی که در دفتر چه کسی را مسخره از قانون اساسی ما” Mattis گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de