Ex-غول های بزرگ اوراق قرضه Barry: MLB به من داد ‘حکم اعدام’

9 مارس (فردا) — سابق San Francisco Giants ستاره اوراق قرضه Barry معتقد است لیگ اصلی بیس بال است و تبعید او پس از بازنشستگی اش در سال 2007.

در گسترده مصاحبه منتشر شده روز یکشنبه ورزشی اوراق قرضه گفت قلب او بوده است “واقعا شکسته” توسط MLB و احساس لیگ است و اساسا تبعید او بیش از اتهامات استفاده از استروئید.

“حکم اعدام. که آنچه به آنها داده اید من” اوراق قرضه گفت. “… من احساس می کنم مثل یک شبح. یک روح در یک خانه خالی فقط تند در اطراف.”

اوراق قرضه’ نظرات در آمد کمتر از دو ماه پس از هفت بار لیگ ملی MVP را دریافت تنها 60.7 درصد از آرا برای القای به بیس بال از شهرت. او نیاز دارد را شامل می شود در 75 درصد از آراء به مندرج در Cooperstown.

“اگر آنها نمی خواهند من فقط می گویند شما نمی خواهید من می شود و با انجام آن” اوراق قرضه گفت. “فقط با آن انجام می شود.”

اوراق قرضه هرگز علنا اعتراف به استفاده از استروئید اما او گفت: یک هیئت منصفه است که او با استفاده از یک ماده است که دادستان ها می گویند شامل استروئیدها. در سال 2015 دادستان فدرال کاهش یافته است و آنچه که باقی مانده بود از خود پرونده جنایی علیه او.

“من می دانم آنچه من در خارج وجود دارد” اوراق قرضه گفت. “من می دانم آنچه که من انجام شده بین این خطوط است. آن را در خارج از آن خطوط که من انجام داده اند برخی از چیزهای مختلف.”

اوراق قرضه خود را به پایان رسید 22 سال کار حرفه ای با 762 صفحه اصلی اجرا می شود و بیشتر در تاریخچه لیگ. او همچنین مجموعه ای بیس بال تک-فصل رکورد homers با 73 در فصل 2001.

اوراق قرضه 55 دارای دو شانس بیشتری برای پذیرفته شود به بیس بال از شهرت. سال آخر خود را در انتخابات است 2022.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im