سابق ایالت میسوری مامور پنجه نرم می کند گناه در کشنده رولت روسی تیراندازی

Feb. 29 (UPI) — سابق ایالت میسوری افسر پلیس است التماس کرد گناه را به قتل همکار افسر در سال گذشته در یک رولت روسی به سبک تیراندازی است.

ناتانیل Hendren, 30 سابق St. Louis Metropolitan Police Department افسر عقب نشینی قبلی خود را ندارد و گناه در یک صبح روز جمعه دادگاه ظاهر. او به اتهام قتل نفس غیر ارادی و مسلح اقدام جنایی در تیراندازی مرگ خاموش وظیفه-افسر Katlyn Alix, 24 ژانویه 2019.

دادستان گفت: Alix کشته شد در حالی که دو بازی رولت روسی.

قاضی تهم C. کلارک پذیرفته Hendren را مورد درخواست به خدمت هفت سال برای درجه اول قتل نفس غیر ارادی و همزمان سه سال مدت برای مسلح جنایی اکشن.

“بی پروا رفتار آن صورت گرفت که صبح زود به سمت چپ یک unfillable خالی برای او عزادار شوهر, پدر و مادر او, و یک میزبان از محبت خانواده و دوستان” مدار وکیل کیم گاردنر در بیانیه ای گفت که او ارسال شده به توییتر.

“آقای Hendren درخواست اذعان می کند که اقدامات او بودند علت افسر Alix مرگ است. اگر چه هیچ چیز وجود دارد که می توانید برای بازگرداندن زندگی افسر Alix آن می توانید مطمئن شوید که فرد مسئول برای او بی معنی مرگ است که پاسخگو برای بی دقتی رفتار است.”

طرح دعوی در دادگاه Alix خانواده ظ ادعا کرد که Hendren نیز مجبور دوست دختر دیگر به بازی رولت روسی.

Hendren چپ اداره پلیس پس از Alix مرگ است. او دولت صلح افسر مجوز متوقف شده است بنابراین او نمی تواند کار به عنوان یک افسر پلیس است.

Alix پس از مرگ دریافت شمال گشت افسر این جایزه سال برای اعمال مانند در حال اجرا را به یک ساختمان در حال سوختن را به صرفه جویی در زندگی تعقیب و دستگیری مجرمان مسلح و تقویت رابطه دوستانه با نوجوانان و جوانان در این شهر بیشتر خشونت پلیس منطقه ماه پس از او کشته شد Hendren.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>