28 ژوئن (فردا) — جدید انگلستان میهن پرستان در حال امضای سابق Carolina Panthers کارفرمایی و 2015 NFL MVP Cam Newton برای کوتاه مدت قرارداد.

لیگ منابع ESPN گفت: و NFL رسانه ها در روز یکشنبه که نیوتن و میهن پرستان توافق در یک سال به انگیزه های لادن معامله است. با توجه به NFL, رسانه, سه-time Pro کاسه انتخاب می توانید درآمد تا $7.5 میلیون.

تبلیغات

پلنگ منتشر شده نیوتن در مارس 24, خود را به پایان نه سال تصدی خود با حق رای دادن است که پیش نویس او را از شماره 1 به طور کلی در سال 2011. کارولینای راه جدا با او پس از موافقت با قرارداد با سابق New Orleans Saints کارفرمایی عروسکی بریج.

نیوتن-که در ادامه به ناتوانی از عمل جراحی پا — باقی مانده است یک عامل آزاد و پس از آزادی با توجه به ازمایش محدودیت های مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس. با توجه به ESPN او قرار گرفتند فیزیکی در آتلانتا در 23 مارس بود که هماهنگ با پلنگ و نمایندگان او.

نیوتن 31 گذشت فیزیکی است و در حال حاضر سالم با توجه به ESPN. او از دست رفته 14 بازی فصل گذشته با Lisfranc آسیب و دو بازی گذشته از سال 2018 کمپین به دلیل یک شانه بیماری است که همچنین نیاز به عمل جراحی است.

وطن پرستان مواجه سوالات خود را در مورد کارفرمایی وضعیت پس از خروج از سوپراستار سیگنال-caller تام بردی که پیوست خلیج تمپا Buccaneers در دو سال از قرارداد این فصل پس از گذراندن دو دهه در انگلستان است. این سازمان نمی را انتخاب کنید کارفرمایی در ماه آوریل پیش نویس NFL.

نیوتن را وارد کنید و این مخلوط را به کمک به جایگزینی بردی. این پرستان نیز جارت Stidham و برایان هویر در خود کارفرمایی ،

نیوتن که دارای بسیاری از Panthers’ حرفه ای عبور از سوابق گذشته برای 29,041 متری با 182 touchdowns و 108 interceptions در حرفه خود. او همچنین با عجله برای 4,806 متری و 58 touchdowns.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im