سابق دادستان Zelinsky: راجر سنگ رو سبکتر جمله با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن روابط

24 ژوئن (فردا) — هارون Zelinsky یکی از دادستان فدرال که سعی استراتژیست سیاسی راجر سنگ گفت: یک کمیته مجلس در روز چهارشنبه که سنگ ارائه شد از یک فندک جمله به دلیل رابطه اش با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ظاهر می شود از طریق لینک Zelinsky همچنین گفت که او دیگر دادستان در مورد تهدید شدند که با شلیک برای مقاومت در برابر خواسته های خود را به کاهش محکومیت توصیه برای سنگ.

تبلیغات

“آنچه من شنیده ام بارها و بارها این بود که این نرمی که اتفاق می افتد به خاطر سنگ را در رابطه به رئیس جمهور است که این اقدام آمریکا وکیل برای ناحیه کلمبیا بود دریافت فشار سنگین از بالاترین سطح از وزارت دادگستری و دستورالعمل های خود را برای ما بر اساس ملاحظات سیاسی,” Zelinsky گفت.

سنگ حکم به مراتب سبک تر از هفت تا نه سال Zelinsky و دیگران توصیه کرده بود.

طولانی نیست پس از ساخت که توصیه به قاضی پس از یک شکایت از تهمت که سنگ بود که ناعادلانه رفتار وزارت دادگستری و دادستان کل ویلیام بر خواسته کمتر حکم.

Zelinsky و سه تن دیگر پس از آن دادستان ترک مورد و دو استعفا داد و به طور کامل از باراک اوباما در واشنگتن ،

قانونگذاران دموکرات می خواهند بدانند که اگر بخش waded به این مورد به عنوان یک نفع برای مغلوب ساختن پیشی جستن. سنگ برنامه ریزی شده است برای شروع خدمت 40-ماه حکم زندان این ماه است.

این خشن شنوایی شروع داغدار با انتقاد از Barr توسط پانل دموکراتیک رئیس Rep. Jerrold Nadler, D-n. y. که اشاره بر نقش در هفته گذشته شلیک جفری برمن به عنوان دادستان فدرال در نیویورک است.

برمن شد و نظارت بر چندین حساس تحقیقات مربوط به افراد نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن و در ابتدا حاضر به ترک پست خود.

“تلاش برای حذف آقای برمن بخشی از یک روشن و خطرناک الگوی رفتاری است که از زمانی شروع شد که آقای Barr گرفت و همچنان به این روز” Nadler گفت: دادستان کل “رئیس جمهور fixer. او به ما نشان داده است که یک مجموعه ای از قوانین برای رئیس جمهور و دوستان و یکی دیگر از مجموعه ای از قوانین برای بقیه از ما.”

رتبه بندی جمهوریخواه عضو جیم اردن R-اوهایو دفاع Barr در سخنان افتتاحیه خود گفت: “این بار وزارت دادگستری است و در مورد اصلاح بی عدالتی است. آنها نه سیاسی آنها درست و مناسب است.”

به عنوان جلسه آغاز شد وزارت دادگستری تایید بر شهادت خواهد داد قبل از قوه قضائیه کمیته در ماه آینده در مورد برمن را شلیک.

“دادستان کل پذیرفته است دعوت به حضور در کمیته قضایی مجلس به صورت کلی نظارت شنوایی در جولای 28,” سخنگوی وزارت Kerri Kupec توییتی.

روز چهارشنبه جلسه بارها و بارها قطع شده توسط حزبی طغیان و با صدای بلند انتقاد از Nadler از اعضای جمهوری خواه.

خانه دموکرات ارائه کرده اند Zelinsky به عنوان یک افشاگر دریافت حمایت برای به اشتراک گذاری اطلاعات با کنگره در حالی که اقدام به عنوان کارمندان دولت.

سنگ به اعدام محکوم شد اتهامات به وجود آمد که از این تحقیقات به دخالت در سال 2016 آمریکا. این اتهامات شامل دروغ گفتن به کنگره شاهد دستکاری و دخالت در خانه را پرس و جو. کنگره محققان به جستجو برای هر گونه احتمالی روابط بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و اپراتورها در مسکو.

یک گروه از بیش از 1100 سابق وزارت دادگستری مقامات بعدها به نام Barr به استعفا برای دخالت در “نمایشگاه دولت عدالت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im