Feb. 16 (سلامت) — سابق تورنتو بلو جیز ستاره shortstop تونی فرناندز درگذشت در سن 57 تیم یکشنبه اعلام کرد.

لیگ منابع گفت: دیترویت اخبار و Deportivo Z101 که فرناندز در اثر عوارض ناشی از بیماری کلیه است. فرناندز همسر ESPN گفت: که او برداشته شد از حمایت از زندگی یکشنبه.

“تورنتو بلو جیز عمیقا متاثر شده عبور تونی فرناندز یکی از باشگاه ما جشن ترین و مورد احترام بازیکنان” تیم در بیانیه ای گفت. “مندرج forever in Blue Jays سابقه در سطح تعالی تونی چپ به همان اندازه علامت پاک نشدنی در قلب یک نسل از Blue Jays طرفداران خود را در طول 12 فراموش نشدنی فصل با این تیم است.

“تاثیر او در بازی بیس بال, جامعه در تورنتو و در سراسر کانادا بی اندازه است. ما عمیق ترین تسلیت ها با فرناندز خانواده در طول این زمان.”

فرناندز همچنین قسمت 17 فصل در این رشته از سال 1983 تا 2001 و شامل 12 فصل با آبی جیز. او پنج بار همه ستاره های انتخاب و چهار بار دستکش طلا برنده جایزه.

فرناندز که برنده سری جهانی قهرمانی با آبی جیز در سال 1993 ثبت .288 حرفه ای طور متوسط پنبه حلاجی شده با 94 صفحه اصلی اجرا می شود 844 RBIs و 246 پایگاه های دزدیده شده در 2,158 بازی. او Blue Jays’ حرفه ای, رهبر, در, بازی, بازی های برگزار شده (1,450) بازدید (1,583) و سه (72).

جمهوری دومینیکن بومی همچنین برای San Diego Padres, Cleveland Indians, New York Yankees, Cincinnati Reds, New York Mets و Milwaukee Brewers در MLB حرفه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im