سابق جهان junior قهرمان اسکیت اکاترینا Alexandrovskaya, 20, می میرد

19 جولای (فردا) — المپیک شکل اسکیت باز اکاترینا Alexandrovskaya که رقابت برای استرالیا در سال 2018 Pyeongchang المپیک درگذشت در سن 20 سالگی ،

استرالیا کمیته ملی المپیک روز شنبه با تایید مرگ Alexandrovskaya. این سازمان نمی نشان می دهد علت مرگ او اما رسانه های روسی REN TV و TASS گزارش داد که او درگذشت جمعه با خودکشی.

تبلیغات

Alexandrovskaya در روسیه متولد شده اما به دست آمده شهروندی استرالیا در سال 2016. او در رقابت برای کشور به تصویب رسید در سال 2018 بازی با اسکیت شریک هارلی ویندزور به پایان رسید و 18.

این جفت ارز برنده در سال 2017 جهانی تاریخ و عنوان. Alexandrovskaya بازنشسته از ورزش در ماه فوریه با توجه به آسیب های متعدد.

“این بسیار غم انگیز برای از دست دادن کاتیا بود که پر جنب و جوش و با استعداد فرد و باور نکردنی ورزشکار” ایان Chesterman, آشپز ده ماموریت برای تیم استرالیا در Pyeongchang در بیانیه ای گفت:. “او آرام و فروتن در شیوه او اما فوق العاده مصمم به بهترین او می تواند.

“کاتیا شد عضو مهمی از تیم ما در Pyeongchang که عاشق این فرصت را به رقابت با هارلی و در آغوش او در استرالیا تیم المپیک. ما همه عمیقا غمگین برای شنیدن اخبار [شنبه]. زندگی پس از این بازی شده است برای او آسان است و این یکی دیگر از یادآوری به موقع چقدر شکننده زندگی است.”

در یک Instagram پست شنبه, Windsor — استرالیا اولین بومی ورزشکار به رقابت در بازی های المپیک زمستانی — گفت: او “را ویران کرد” خبری از Alexandrovskaya مرگ است.

“مقدار ما تا به حال به دست آورد در طول همکاری ما چیزی است که من می توانم هرگز فراموش نکنید و همیشه نگه داشتن نزدیک به قلب من,” او گفت:.

Alexandrovskaya دوم استرالیا المپیک زمستانی به مرگ این ماه پس از snowboarder الکس Pullin — دو بار قهرمان جهان و سه بار المپیک — غرق شدند در حالی که فتوشاپ 8 ژوئیه در ساحل طلا در شمال بریزبن.

“کاتیا مرگ یکی دیگر از ضربه به ما زمستان ورزشی جامعه که هنوز از وضعیتی وخیم از ما از دست دادن ‘Chumpy’ Pullin,” Chesterman گفت. “اما ما یک جامعه نزدیک گره که ادامه خواهد داد به ارائه پشتیبانی برای هر یک از دیگر در این فوق العاده غمگین زمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>